Google – VR bottom feeder

poruka: 12
|
čitano: 2.105
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google – VR bottom feeder".
15 godina
odjavljen
offline
Google – VR bottom feeder

Dnevna doza hatea je tu, sad možemo dalje :-)

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Google – VR bottom feeder

Ja sam nabavio neki plastični jeftinjol sa ebaya za cca 5$, dobro Drago kaže, dosadilo u manje od tj. dana..

Volio bih probati Vive, ali cijena je takva da si sigurno u idućih par godina neću priuštiti tako nešto.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Google – VR bottom feeder

Jos jedan izvrstan clanak. Sto vam je draze:


9 Naglavnik
1 Bottom feeder
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google – VR bottom feeder
nine kaže...

dobro Drago kaže, dosadilo u manje od tj. dana..

 Čak i xxx sadržaj?

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 22:53 (kratos091).
13 godina
offline
Re: Google – VR bottom feeder
kratos091 kaže...

 Čak i xxx sadržaj?

 

jbg to nisam ni probao 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
offline
Re: Google – VR bottom feeder
pravi_covijek kaže...




 perverzno ali i komplementarno.... "trebaš bottomfeeding, stavit ću naglavnika..."

ravna zemlja i šupalj mjesec
13 godina
offline
Google – VR bottom feeder

Prvo, ovo nije članak već kolumna pa je zato ležerniji stil opravdan i prihvatljiv. S druge strane, ako će se isforsirati kretenski prijevod naglavnik, čemu onda koristiti bottom feeder? Ovako je to najgore od oba svijeta. Otprilike kao kad sam za responsive web čuo prijevod odzivni web. Moram napraviti mentalni skok da skužim što je iza toga, što nekako i nije poanta. Treba čuvati jezik, slažem se, ali ako je riječ o ležernom stilu kolumne, možda to i nije najsretnije rješenje.

 

VR po meni još neko vrijeme neće biti bitna stavka. Iako je ovaj put uzrokovao daleko veći boom nego prije 15-ak godina kad je čak i kod nas bilo recenzija takvih naočala - i dalje to nije to. Kad se nešto poput vivea ili oculusa bude vrtjelo na mobilnom uređaju i onda to ubaciš u ovu googleovu nakazu ili što slično, možda se pomakne nabolje. Mislim da smo kao vrsta apsolutno previše lijeni da bismo se trudili oko cijelog setupa sa žicama i ostalim peripetijama (stalci na viveu) kao i da većina nas ne želi platiti 1K€ za nešto za povremenu zabavu.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google – VR bottom feeder

Bolje da si šutio...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
online
Google – VR bottom feeder

Ja sam nabavio rabljeni plastičnjak model od Terrateca za neku siću i mogu reći da je stvar super ALI me muči mobitel: imam LG G3 koji iako ima super rezu i slika je za 5, se užasno pregrijava prilikom prikazivanja 3D sadržaja... e sad pomisao da mi pregrijana Lion baterija prsne u oči je čisto dovoljna da me odvrati od korištenja inače super džinđe

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 8:17 (Ges).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Google – VR bottom feeder

Drago mi je (Galić) da Drago (Galić) uvijek nađe prave riječi za opis "suvremenih zbivanja" s điđama. ne kaže se u nas zalud "kad deca imaju nofcih, kramari tržiju". žao mi je jedino što još nemaju verzije hell o'kitty i swarovski. jednako nažalost, iz tehničkih razloga, propala je zamisao k+ edišn (za onoliko novaca na koliko godina bi gazdu valjalo primiriti u lepoglavi: 99,99) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Google – VR bottom feeder
Ajar kaže...

Drago mi je (Galić) da Drago (Galić) uvijek nađe prave riječi za opis "suvremenih zbivanja" s điđama. ne kaže se u nas zalud "kad deca imaju nofcih, kramari tržiju". žao mi je jedino što još nemaju verzije hell o'kitty i swarovski. jednako nažalost, iz tehničkih razloga, propala je zamisao k+ edišn (za onoliko novaca na koliko godina bi gazdu valjalo primiriti u lepoglavi: 99,99) 

 Kad bi usao u VR svijet ne izasao iz njega. Ti volis tehnologiju, samo nemas para za vrhunsku. Eto, pokrenut cu fond za kupovinu Oculus Rifta za naseg Jajara, sigurn sam da ce svaki forumas dodati koju kunu.

8 godina
offline
Google – VR bottom feeder

slažem se s dijelom teksta o VR-u, ali usporedba sa grafičkim karticama sve manje stoji. Tržište grafičkih kartica je unazad 6-7 godina prepolovljeno što se tiče broja komada, dok je zarada nVidie u isto vrijeme udvostručena; imaju otprilike prihod od 100 dolara po komadu desktop kartice što je, obzirom da prodaju gole čipove stvarnim proizvođačima kartica, prilično siguran signal da je najmasovniji segment u rasponu od oko 200-350 dolara.

Ova slika je zanimljiva:

https://images.anandtech.com/doci/10613/segments.png

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice