Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivirusno

poruka: 8
|
čitano: 1.936
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivirusno".
16 godina
offline
Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivirusno

Ocekujem uskoro nesto slicno i kod Smart TV-a, Smart Frizidera, Smart Skoljke....

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivirusno

koji bullshit feature, zasto bloatati sw koji radi jednu stvar?

 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivirusno

Meni su te dodatne sigurnosne opcije ok.

Nikad dost sigurnosti u današnje doba a browseri su na prvoj liniji fronte!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 18:07 (andi.cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivir
djigibao kaže...

Ocekujem uskoro nesto slicno i kod Smart TV-a, Smart Frizidera, Smart Skoljke....

 Smart Školjka: Virus has been detected! Flush the carrier!

15 godina
online
Re: Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivir
andi.cro kaže...

Meni su te dodatne sigurnosne opcije ok.

Nikad dost sigurnosti u današnje doba a browseri su na prvoj liniji fronte!

- ovo nije sigurnost nego 3rd app ubačena, bloat, što je iduće, antivirus u notepadu, igri..?

- browser treba služiti.. browsanju, prikazu sadržaja. Ne kao i hrpa drugog softa postati mastadont one for all.. npr nero.

- AV koji želim, ako želim, instaliram. Browser nema što u toj mojoj odluci birati pa čak ni sadržaj kao cenzura filtrirati.. čak i ako poželim malware-virus. Chrome to radi zbog svog OSa-interesa, ne zbog korisnika, odnosno, svaki soft, ako nešto nudi kao opciju, neka je ponudi, kao opciju-izbor.

.. ovo nije sigurnosna opcija, jer nije opcija. Jel browser ili što? Što je iduće, dodati word, nero, winrar..? Browser ili browser OS? Ako već dodaju opcije, može neka koju mogu odabrati, da-ne.

Google je klasična kompanija koja mlati milijarde, ne zato jer brinu o korisniku nego jer brinu o svom interesu-zaradi. To je OK, ako žele nek kupe eset.. frank-čips, microsoft.. ali to ne rade zbog korisnika niti je nešto opcija, ponajmanje korisna ili poželjna. To je biz.

Ili.. postoji li garancija nekog antivirusa za sigurnost? Ako to google ponudi, prihvaćam. Ako oni to ne mogu garantirati, čemu?

 

edi: možda ovako, kao novi fičer, detekcija promjene startne stranice bez korisnika, poželjno, ok.. jel za to potreban eset?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 14:08 (ihush).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivir
drag kaže...
djigibao kaže...

Ocekujem uskoro nesto slicno i kod Smart TV-a, Smart Frizidera, Smart Skoljke....

 Smart Školjka: Virus has been detected! Flush the carrier!

 U biti ovo bi mogla biti genijalna ideja kada bi postojala tehnologija da analizira odmah urin i stolicu na takav način, hrpa bolesti bi se mogla uhvatiti već u startu a da ne radiš ništa šta ne bi inače radio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 21:41 (bubimir5).
15 godina
offline
Re: Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivir
bubimir5 kaže...
drag kaže...
djigibao kaže...

Ocekujem uskoro nesto slicno i kod Smart TV-a, Smart Frizidera, Smart Skoljke....

 Smart Školjka: Virus has been detected! Flush the carrier!

 U biti ovo bi mogla biti genijalna ideja kada bi postojala tehnologija da analizira odmah urin i stolicu na takav način, hrpa bolesti bi se mogla uhvatiti već u startu a da ne radiš ništa šta ne bi inače radio.

 Da, čak i poruke tipa: Prestani paničarit, crveno je jer si se najeo cikle maloprije 

8 godina
protjeran
offline
Re: Google Chrome u novoj inačici nalikuje antivir

Mene zanima hoce li se to moci iskljuciti i pod iskljuciti mislim na skroz iskljuciti ne da mi u pozadini radi neki qurac i ceka da ja kliknem enable.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice