Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

poruka: 34
|
čitano: 6.081
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u".
9 godina
protjeran
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Na stranu sto su najskuplji android mobiteli, ali za tu cijenu imaju vise manje standardne specke mobitela od 350 - 450 eura. Nabrijani 820, 4 Gb RAM-a, 32 GB (+£100 za 128 GB), 12 MP camera sa f2.0, nema sd kartice, nema promjenjive baterije, nije vodootporan. Ovo je vise namjenjeno korisnicima iPhonea nego klasicnim androidasima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 21:20 (Ivo Robić).
 
22 0 hvala 0
13 godina
offline
Pixeli su stigli, a po cijeni su u klasi iPhonea

Razočaran, najviše zbog cijene, iako obožavam Nexus liniju. Nikakav upgrade prema Nexus 6P, izgleda ko iPhone. Sad će past cijena 6P i to bude odličan deal 

Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
online
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Haha wtf.

 

Moraš bit lud da uzmeš ovu ružnoću pored 6P ili OP3 i to za duple novce.

Ovo je telefon koji samo ide u ruku iPhoneu 7 Plus, koji sada potpuno opravdava svoju cijenu i čini se primamivljijim (barem meni).

 

Još k tome 90% funkcija osim live supporta dolazi na Nexus 6P i 5X. Sami sebi nož u leđa.

 

(već je stigao unlimited storage, a Google Assistant dolazi sa 7.1 kao i novi launcher za koji tjedan).

 

 

Jako sam razočaran, digli su kameru u nebesa a ima f2.0 (mislim to je oko 1.8 na većem senzoru u odnosu na S7), ali je izgleda identičan senzor kao i na 6P, osim što ima poseban proc izgleda za processing fotki i dodatni žiroskop za IS (koja je digitalna)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 22:08 (Mitch).
 
12 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Usporediti ovaj izgled sa izgledom iPhonea uvreda je zdravom ukusu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 21:34 (Dot).
 
15 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pixeli su stigli, a po cijeni su u klasi iPhon
Tonchek kaže...

Razočaran, najviše zbog cijene, iako obožavam Nexus liniju. Nikakav upgrade prema Nexus 6P, izgleda ko iPhone. Sad će past cijena 6P i to bude odličan deal 

 6p vec ima odlicnu cijenu...

15 godina
neaktivan
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Ovo je trenutno jedini Daydream mobitel na tržištu, normalno da je skup.

Mislim da će i ZTE Axon 7 biti Daydream ready kada dobije update, cijena mu je 400 USD.

Telefoni kao iPhone i OnePlus 3 su loši za VR jer imaju loše ekrane i spore senzore.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 21:55 (DragonShit).
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
DragonShit kaže...

Ovo je trenutno jedini Daydream mobitel na tržištu, normalno da je skup.

Mislim da će i ZTE Axon 7 biti Daydream ready kada dobije update, cijena mu je 400 USD.

Prvi telefon za Daydream je bio Nexus 6P. :)

 

Stvarno, ovo ide sve gluplje i gluplje, još je XL verzija 5.5" u odnosu na 5.7" od 6P...i nema stereo zvučnike 

 

 

Mislim da je ovo pad dionica Googlea negdje na zimu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Ako ću dati toliko za smartphone onda uzimam original,,
za kopije su mi dovoljni i kinezi a androidu od 150-200 eura
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Mitch kaže...

Prvi telefon za Daydream je bio Nexus 6P. :)

Nije, on se samo koristio za development kada je Daydream tek bio najavljen. Google je tada izjavio da na tržištu ne postoji ni jedan telefon koji ispunjava Daydream kriterije.

 

Note: The Nexus 6P is the only phone supported as a headset phone for a Daydream development kit at this time.

Caution: The 6P's thermal performance is not representative of the consumer Daydream-ready devices that will be launching later this year. In particular, expect the 6P to thermally throttle CPU and GPU performance after a short period of use, depending on workload.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 22:01 (DragonShit).
16 godina
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Ma to sta oni pisu su gluposti, ako radi onda radi, a to za throthling je cista glupost, previse je to love za daydream iskustvo, kad pogledas specifikacije su skoro pa identicne, par % brzi mob sigurno ne igra ulogu za daydream.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
online
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
DragonShit kaže...
Mitch kaže...

Prvi telefon za Daydream je bio Nexus 6P. :)

Nije, on se samo koristio za development kada je Daydream tek bio najavljen. Google je tada izjavio da na tržištu ne postoji ni jedan telefon koji ispunjava Daydream kriterije.

 

Note: The Nexus 6P is the only phone supported as a headset phone for a Daydream development kit at this time.

Caution: The 6P's thermal performance is not representative of the consumer Daydream-ready devices that will be launching later this year. In particular, expect the 6P to thermally throttle CPU and GPU performance after a short period of use, depending on workload.

Meni apsolutno najnormalnije radi na stock Nougatu (ne na previewu N). Da se izgasit throttling i uopće nema nikakvog zagrijavanja. Ključ je na Adreno 430vs530, ali razlika je mizerna u Daydreamu zasad.

 

Dakle 6P definitivno radi najnormalnije i čak prilično blizu 60 fpsa, ali Google se pravi blesav i tjera dev'ove da uzimaju Pixel. Try-hardaju biti najveći poslovni kralj, Apple, a ne ide im. BTW taj caution je dodan prošli tjedan jer ga definitivno nije bilo kad je izašao kit 

 

 

 

A uopće i ne vidim da će Daydream dobiti ogroman zamah, kad je SD821 doslovno mizerno brži od 820, dakle mogao se Daydream lagano koristiti i na S7, ali nitko nije imao volje prilagoditi API.

 

Sve dok Apple ne razvije svoju platformu za VR, ne vidim da će ovo doći u duboke consumer vode.

 

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 22:07 (Mitch).
15 godina
online
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Odhebali su Huawei, a onda ukrali dizajn i dali ga HTCu....sve gore od goreg :D


Ovo je novi Honor

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 22:50 (Mitch).
 
5 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Mitch kaže...

Haha wtf.

 

Moraš bit lud da uzmeš ovu ružnoću pored 6P ili OP3 i to za duple novce.

  6P je mozda najruzniji mobitel koji je ikad izaša.....tako da u tom dijelu, 6p gubi bitku protiv pixela

 

15 godina
online
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Jesi ti vidio 6P uzivo?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Mitch kaže...

Prvi telefon za Daydream je bio Nexus 6P. :)

Stvarno, ovo ide sve gluplje i gluplje, još je XL verzija 5.5" u odnosu na 5.7" od 6P...i nema stereo zvučnike 

Mislim da je ovo pad dionica Googlea negdje na zimu.

 Pa Google radi samo pokazne vježbe ostalim proizvođačima. Naravno da od ovog neće ništa nit zaradit, nit prodat. Al jedno im priznajem, što su makli ružnu izbočenu kameru. Preskupo sa 'šiaomi' dizajnom, neće biti lako dostupan  :) znači piši propalo. Ne znaju da li bi piškili ili kakili ... što su onda prodali Motorolu, ako bi se opet igrali proizvođača. Neozbiljniji su od Microsofta. Za pola godine nitko se neće sjećati ovog telefona. Ovo im dođe nešto kao G1 nekad

But how do it know
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Mitch kaže...

A uopće i ne vidim da će Daydream dobiti ogroman zamah, kad je SD821 doslovno mizerno brži od 820, dakle mogao se Daydream lagano koristiti i na S7, ali nitko nije imao volje prilagoditi API.

 

Sve dok Apple ne razvije svoju platformu za VR, ne vidim da će ovo doći u duboke consumer vode.

Pa mislim da Daydream podržava i SD820.
Galaxy S7 ne podržava Daydream jer telefon mora imati ugrađene brze senzore pokreta (latencija 20 ms ili manje). Samsung već ima svoj GearVR ali on ne koristi žiroskop iz telefona, senzori su ugrađeni u headset.
Google je predstavio Daydream platformu, pobrinuo se da bude sadržaja i zadao minimalne zahtjeve kvalitete a sada je na proizvođačima da predstave svoje uređaje.
Apple kao i uvijek čeka pravi trenutak da uleti na tržište kada drugi razviju svu potrebnu tehnologiju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 23:08 (DragonShit).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
sporttest kaže...
Mitch kaže...

Haha wtf.

 

Moraš bit lud da uzmeš ovu ružnoću pored 6P ili OP3 i to za duple novce.

  6P je mozda najruzniji mobitel koji je ikad izaša.....tako da u tom dijelu, 6p gubi bitku protiv pixela

 

 

Mitch kaže...
Jesi ti vidio 6P uzivo?

 Ruzan....  ni pod razno........ Meni daleko ljepsi od iphonea recimo....

16 godina
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Super odluka Google.a. S navalom predobrih Kineza oni forsaju takve ogromen cijene :)

Ne vidim išta bolje u ovom telefonu od 3 puta jeftinijeg Xiaomi Mi5 (Mi5 barem lijepo izgleda).

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Mitch kaže...

Prvi telefon za Daydream je bio Nexus 6P. :)

 

Stvarno, ovo ide sve gluplje i gluplje, još je XL verzija 5.5" u odnosu na 5.7" od 6P...i nema stereo zvučnike 

 

 

Mislim da je ovo pad dionica Googlea negdje na zimu.

 Googleove dionice ni 0,0001% ne ovise o prodaji Nexus/Pixel uređaja. Ovo je samo pokazatelj raznim proizvođačima u kojem smijeru da dizajniraju svoje mobitele i nekakav prototip za razvoj softwarea. Razvoj smartphonea je došao do točke u kojoj se nema što revolucionarno za ponuditi. Ide se na koju jezgru više, koji mHz više, nijansu bolju kameru... i neke nove nikome zanimljive feature kako bi se nazivno nešto moglo prodati kao novo. Razvoj softwarea ima još nešto prostora i uz prestiž jedini je razlog kupovine uređaja preko 200$. Pixel dolazi s Androidom 7.1 i skup je ko vrag. Ništa više mu ni ne treba.

16 godina
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Upravo čitam da je Google povukao iz prodaje 5X & 6P. Tko je jamio, jamio je .

Citiram: "...Google's online store - all traces of them have been removed"

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 23:53 (Nefil).
 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
BlueMax kaže...
Mitch kaže...

Prvi telefon za Daydream je bio Nexus 6P. :)

 

Stvarno, ovo ide sve gluplje i gluplje, još je XL verzija 5.5" u odnosu na 5.7" od 6P...i nema stereo zvučnike 

 

 

Mislim da je ovo pad dionica Googlea negdje na zimu.

 Googleove dionice ni 0,0001% ne ovise o prodaji Nexus/Pixel uređaja. Ovo je samo pokazatelj raznim proizvođačima u kojem smijeru da dizajniraju svoje mobitele i nekakav prototip za razvoj softwarea. Razvoj smartphonea je došao do točke u kojoj se nema što revolucionarno za ponuditi. Ide se na koju jezgru više, koji mHz više, nijansu bolju kameru... i neke nove nikome zanimljive feature kako bi se nazivno nešto moglo prodati kao novo. Razvoj softwarea ima još nešto prostora i uz prestiž jedini je razlog kupovine uređaja preko 200$. Pixel dolazi s Androidom 7.1 i skup je ko vrag. Ništa više mu ni ne treba.

Do sada nisu ovisile, ali mogle bi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
online
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Posebno gadan dizajn da gadnije ne moze. Dolje ima mjesta za pet senzora a oni ga stave sa zadnje strane i ostave odurni prazni prostor ffs!
"neograničeni besplatni prostor na Cloudu"
Taj prostor je neogranicen koliko dugo, godinu, dvije, petsto? Telefon bi kupil samo radi couda pod uvjetom da je stvarmno onak za uvijek i onda bi ovaj gadni telefon sakrio ili prodao nekom panju.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni

sad je neogranicen za fotke u full kvaliteti a bio ja ze high kvalitet ali ne i full....

15 godina
neaktivan
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Meni je najveci problem dizajn. NExus 6p koji imam mi je neusporedivo bolji. Ovo sa ovom bradusinom i čelendrom je sramota. Hebote uzeli HTC10 kutiju i kao imaju telefon. Tak mi izgleda. So, pass on this one, eh i da pun k je skuplji od nexus 6p.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni

Slazem se.... Kad pogledas dizajn galaxy telefona i ovog....

16 godina
neaktivan
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

Trebali su se konzultirati s LG-jem u vezi dizajna. Tko im je to uopće proizvodio?

But how do it know
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

U Europi Pixel XL 128 GB ravno 1000€. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

s obzirom da mi stara ima 85 godina (i kila), malo bu glupo vući je za rukav "kupi, mama, kupi!". dakle, odustajem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni su u

To im je nekakva čudna marketinška strategija toliko iskopirati dizajn iPhonea ili šta? Nije mi baš jasno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google mobiteli Pixeli su stigli, a po cijeni
Mirko935 kaže...

To im je nekakva čudna marketinška strategija toliko iskopirati dizajn iPhonea ili šta? Nije mi baš jasno.

 Pa nisu baš sve iskopirali, to bi bilo prebezobrazno. Npr. ovaj ne pišti :)

But how do it know
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice