Google Play Music stigao u Hrvatsku!

poruka: 44
|
čitano: 12.946
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Play Music stigao u Hrvatsku!".
13 godina
neaktivan
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Prvi put sam (iz BiH) danas registrovao debitnu karticu na svoj Google Account i prikazuje mi cijene u dolarima. Konkretno, za All Access uslugu mi pokazuje 4,99$ nakon ovih 30 besplatnih dana (izgleda da je u Hrvatskoj malo skuplje?). Da li se na ovaj iznos dodaje kakav porez i da li ova promo ponuda znači da će uvijek ostati ovaj iznos preplate, ako ne otkažem uslugu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
deckard kaže...

Neznam što nisam našao gore. Usluga je fenomenalna bez daljnjega. Međutim nije za mene jer sam svojevrsni audiofil i jednostavno ne mogu slušati MP3-ce na opremi na kojoj inače slušam glazbu (uključuje i komp) jer prema CD-u, da ne spominjem vinil, hires i stvari sa SACD-a MP3 zvuči ipak lošije, što je i razumljivo. Pogotovo vrijedi za stariju mjuzu iz vremena prije loudness wara. Neznam što bih dao da jednog dana još za života doživim servis s tolikom ponudom mjuze barem u CD kvaliteti (flac). A do tada... eh. Koristit ću servis za čačkanje po preporukama.

 Za tebe će onda biti Tidal. {#} (KLIK)

 

 Zapravo, već možeš i sad probat al jel...moraš zaobić određena ograničenja. Al ti i košta dosta (20$). Uglavnom, probaj vidjet!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 20:02 (Bajac).
15 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Kakva im je to fora da se ne mogu uploadati pjesme u aac formatu? Sad trebam svu svoju glazbu konvertirati u mp3 da mogu uploadati.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
hrx kaže...
logik kaže...

Samo i za besplatnu uslugu treba dati broj krediten kartice. Čak ni na iTunseu ne moraš. (...)

 

Broj kartice se daje odmah da se automatski naplati pretplata za slijedećih mjesec dana, nakon isteka besplatnog razdoblja, i zatim automatski obnavlja svakog mjeseca. Nisam provjeravao, ali možda ne pita broj ako korisnik ima Google Wallet račun.

Koliko sam vidio što piše, postoji i potpuno besplatna verzija koja se odnosi samo na pristupanje svojoj glazbi na više uređaja, ne i na pristupanje trgovini glazbe. Ali i za to treba dati broj kartice iz nekog razloga.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
10 godina
neaktivan
offline
Google Play Movies stigao u Hrvatsku!(BiH)

Sad je dostupan i Google Play Movies servis.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 22:29 (Muhamed1ism).
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Play Movies stigao u Hrvatsku!(BiH)
Pa nije sada već par mjeseci
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Jel počeo tko od vas koristiti Google Play Music svaki dan, da plaća mjesečno 45kn. Iskreno ja sam još na probnom roku jako mi se sviđa servis. Sve je lijepo i pregledno kategorizirano i mislim da ću nastavit plaćati nakon isteka probnog roka. Muziku koju slušam redovito skinem na mobitel, a ostalo preko wlana. Ja mislim da vrijedi dati 45kn mjesečno za legalno slušanje muzike + sve je na jednom mjestu nema puno gnjavaže oko skidanja pjesama

 

 

Win Osama in hide and seek
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
J3ckYYY kaže...

Jel počeo tko od vas koristiti Google Play Music svaki dan, da plaća mjesečno 45kn. Iskreno ja sam još na probnom roku jako mi se sviđa servis. Sve je lijepo i pregledno kategorizirano i mislim da ću nastavit plaćati nakon isteka probnog roka. Muziku koju slušam redovito skinem na mobitel, a ostalo preko wlana. Ja mislim da vrijedi dati 45kn mjesečno za legalno slušanje muzike + sve je na jednom mjestu nema puno gnjavaže oko skidanja pjesama

 

 

Ja koristim od kad je ova vijest napisana, odlican servis. Zamjeniti ce mi Deezer koji sam koristio do sada.

WordPress ❤
13 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Najviše mi se sviđa lock screen {#}{#}

Win Osama in hide and seek
14 godina
offline
Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Aktivirao sam si 3 mjeseca pretplatu.. Zanima me kako ponovno slusati pjesme koje cashaju.. Npr radio sam maloprije slusao i pjesme su se skinule al neznam kako ih ponovno pokrenit

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!

Ne mogu nikako aktivirati pretplatu na Google Play Music.
Otvorim aplikaciju, odaberem subscribe (4 months free), Continue,Payment methods -odaberem karticu i onda me ponovno vraća na prethodni ekran - continue.
I tak u krug.
Svašta sam već isprobaval, različite kartice i ne ide, sa Android mobitela i sa Android boxa i sa PC-a, uvijek isto.

Probao sam i sa druga dva računa i telefona (ženinog i šogorovog) - ista stvar.

Ostale aplikacije koje se plaćaju mogu bez problema kupiti sa google Playa ali na GPM Ultimate se jednostavno ne mogu prijaviti.


Ovdje se to vidi na videu od nekog tipa iz Meksika:



On veli da je bil u USA, pa da mu je povuklo američku verziju Google Playa.

 

imate li kakvu ideju kako to riješiti?

15 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
U čemu ti piše cijena?


Probaj obrisat sve kartice što imaš, provjeri je li adresa hrvatska, odmori ga malo 24h da se to osvježi i onda probaj.


Na kraju krajeva kontaktiraj njihov support, dosta brzo riješe sve.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
Adresa mi je hrvatska.
Cijene su mi u USD.
Ali i za ostale aplikacije su mi u usd pa mi prolazi.
Već sam obrisal i ponovno dodal karticu i ništa.
Gdje da im se obratim za support?
Zahvaljujem na brzom odgovoru.
15 godina
offline
Re: Google Play Music stigao u Hrvatsku!
Mike67 kaže...
Adresa mi je hrvatska.
Cijene su mi u USD.
Ali i za ostale aplikacije su mi u usd pa mi prolazi.
Već sam obrisal i ponovno dodal karticu i ništa.
Gdje da im se obratim za support?
Zahvaljujem na brzom odgovoru.

 https://support.google.com/googleplay/contact/play_music?hl=en&ec=music,c2c_general,chat_general&cfsi=payment_issues_music&cfnti=escalationflow.email&cft=3

 ispuni ga random...ime pjesme itd je nevazno pa napisi bilo kaj

 

vidi oov

https://productforums.google.com/forum/#!msg/play/EUOaNqm1BII/V5f0LRXxlxcJ

 

Probaj nazvat 
(855) 836-3987 preko Skypea

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 14:31 (Mitch).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice