Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet

poruka: 19
|
čitano: 2.513
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet".
15 godina
neaktivan
offline
Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet
Glup, gluplji.
Da su ostavili Motorolu, sad kupili HTC i od svega toga napravili nesto, mozda bi mi bilo jasno...
davor07
 
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet

Stvarno nema smisla...

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet

S ne baš dobrom voljom čitam ovu vijest...samo zato śto sam u njihovom taboru.Malo mi je žao HTCa jer su u praksi stvarno kvalitetni uređaji.Jest da tu i tamo naprave koji promašaj ali mobiteli traju i žive nakin 2 godine intezivnig korištenja jednako kao prvog dana,a i duže.Nije da branim HTC,s druge strane znaju uraditi mobitel s nijansom nižih perfanmansi nego ostali.Meni bitna stavka jeste to što traju i ne krepavaju nakob 4 mjeseca.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p

Gase konkurenciju...sjeti se da je nekad Motorola bila što je danas Apple u Americi s mobitelima.Pojam svojevremeno.Da nije upravo Motorole,mislim da nebi ni znali za mobitel kao takvog.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
Igor150 kaže...

S ne baš dobrom voljom čitam ovu vijest...samo zato śto sam u njihovom taboru.Malo mi je žao HTCa jer su u praksi stvarno kvalitetni uređaji.Jest da tu i tamo naprave koji promašaj ali mobiteli traju i žive nakin 2 godine intezivnig korištenja jednako kao prvog dana,a i duže.Nije da branim HTC,s druge strane znaju uraditi mobitel s nijansom nižih perfanmansi nego ostali.Meni bitna stavka jeste to što traju i ne krepavaju nakob 4 mjeseca.

Originalni HTC Desire još uvijek veselo radi već šestu ili sedmu godinu ko prvi dan, ništa se nije potrgalo, kad ga se izvadi iz futrole izgleda ko novi. Jedino softverski nije više baš na razini aktualnih aplikacija, no za što se koristi radi dobro.

Deckard
9 godina
offline
Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet

HTC je po kvaliteti OK, ima svoj Sense pa je vjerojatno i sa softvrske strane interesantan, samo da spomenem da je HTC tipkovnica još uvijek najbolje riješena među svim Android softverskim tipkovnicama. Ne bih se čudio da zbog toga Google i pregovara o kupnji, za nižu cijenu će dobiti hrpu gotovih softverskih proizvoda i kvalitetnu hardversku platformu uz riješen proizvodni proces. Motorola je bila čisti hardver pa je vjerojatno i zato otišla dalje u prodaju.

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
Thinker kaže...

HTC je po kvaliteti OK, ima svoj Sense pa je vjerojatno i sa softvrske strane interesantan, samo da spomenem da je HTC tipkovnica još uvijek najbolje riješena među svim Android softverskim tipkovnicama. Ne bih se čudio da zbog toga Google i pregovara o kupnji, za nižu cijenu će dobiti hrpu gotovih softverskih proizvoda i kvalitetnu hardversku platformu uz riješen proizvodni proces. Motorola je bila čisti hardver pa je vjerojatno i zato otišla dalje u prodaju.

Po čemu se HTC-ova tipkovnica, kojoj je službeno ime "TouchPal Keyboard for HTC" , razlikuje od obične TouchPal tipkovnice?

9 godina
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
Mirko935 kaže...
Thinker kaže...

HTC je po kvaliteti OK, ima svoj Sense pa je vjerojatno i sa softvrske strane interesantan, samo da spomenem da je HTC tipkovnica još uvijek najbolje riješena među svim Android softverskim tipkovnicama. Ne bih se čudio da zbog toga Google i pregovara o kupnji, za nižu cijenu će dobiti hrpu gotovih softverskih proizvoda i kvalitetnu hardversku platformu uz riješen proizvodni proces. Motorola je bila čisti hardver pa je vjerojatno i zato otišla dalje u prodaju.

Po čemu se HTC-ova tipkovnica, kojoj je službeno ime "TouchPal Keyboard for HTC" , razlikuje od obične TouchPal tipkovnice?

 Odakle ti ta informacija? HTC ima vlastitu tipkovnicu koja se službeno zove HTC Sense Keyboard. Pogledaj HTC Sense Input na Google Playu pa će ti biti jasnije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
Thinker kaže...
Mirko935 kaže...
Thinker kaže...

HTC je po kvaliteti OK, ima svoj Sense pa je vjerojatno i sa softvrske strane interesantan, samo da spomenem da je HTC tipkovnica još uvijek najbolje riješena među svim Android softverskim tipkovnicama. Ne bih se čudio da zbog toga Google i pregovara o kupnji, za nižu cijenu će dobiti hrpu gotovih softverskih proizvoda i kvalitetnu hardversku platformu uz riješen proizvodni proces. Motorola je bila čisti hardver pa je vjerojatno i zato otišla dalje u prodaju.

Po čemu se HTC-ova tipkovnica, kojoj je službeno ime "TouchPal Keyboard for HTC" , razlikuje od obične TouchPal tipkovnice?

 Odakle ti ta informacija? HTC ima vlastitu tipkovnicu koja se službeno zove HTC Sense Keyboard. Pogledaj HTC Sense Input na Google Playu pa će ti biti jasnije.

"HTC's keyboard of choice is TouchPal. There are many options, tweaks, customizations, and features that will satisfy any power user. Swipe-gesture typing is supported on TouchPal."

http://www.gsmarena.com/htc_u_11-review-1620p7.php

 

"OEMs partnering with third-party Android keyboard options to provide a better typing experience is nothing new. We’ve seen it since the early days of Android, and HTC has been open to these kinds of partnerships. Recently, however, the company’s partnership with TouchPal has been in hot water."

https://9to5google.com/2017/07/17/htc-u11-keyboard-ads/

14 godina
offline
Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet

Patenti su u pitanju, ne telefoni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
Mirko935 kaže...

http://www.gsmarena.com/htc_u_11-review-1620p7.php

Gle, možemo sad u nedogled raspravljati kako se uopće pojavila HTC Sense Keyboard i kada je točno počela suradnja s TouchPalom, činjenica je da je originalna HTC Sense tipkovnica jedna od najboljih. Uostalom, pročitaš li ponovo moj prvi post nije težište niti bilo samo na tipkovnici, sam Sense launcher i dodaci sitemu nisu nedostižni ali je pitanje autorskih prava.

 

BTW, gledajući ostale proizvođače i modele uređaja, niti jedan drugi nema ništa slično HTC-ovoj Sense tipkovnici.

https://en.wikipedia.org/wiki/TouchPal

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p

općenito HTCova velika prednost jeste što je najfluidniji OS.U mene već 5ti njihov mobač u rukama i zbilja sam prezadovoljan.Jedino što je desire 620 po mome totalno slab uređaj(za mene) i podbačaj kao i 816ca sa prostorom(od ovih što sam ih ja mrcvario i samo prosljedio matorcima);iako žive još dan danas.Meni što jeste bitno što svi ti njihovi mobiteli,žive preko dvije godine ako ne i više bez da je išta mandrknulo od elektronike.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p

za razliku od jednog "popularnog" i najprodavanijeg samsunga s8/s8+ ... i na kraju su mi masa ljudi koje poznajem plakali u 3em mjesecu života kako moraju slat na servis...riknio senzor za svjetlost,kamera mutna,neradi taktilograf ...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
Thinker kaže...
Mirko935 kaže...

http://www.gsmarena.com/htc_u_11-review-1620p7.php

Gle, možemo sad u nedogled raspravljati kako se uopće pojavila HTC Sense Keyboard i kada je točno počela suradnja s TouchPalom, činjenica je da je originalna HTC Sense tipkovnica jedna od najboljih. Uostalom, pročitaš li ponovo moj prvi post nije težište niti bilo samo na tipkovnici, sam Sense launcher i dodaci sitemu nisu nedostižni ali je pitanje autorskih prava.

 

BTW, gledajući ostale proizvođače i modele uređaja, niti jedan drugi nema ništa slično HTC-ovoj Sense tipkovnici.

https://en.wikipedia.org/wiki/TouchPal

Just saying... Mislim da su prije imali baš svoju tipkovnicu, a zadnjih par godina koriste TouchPal.

A u davno doba kad sam imao HTC-a Sense je bio prva stvar koje sam se jedva čekao riješiti i instalirati Custom ROM bez tog smeća. Znam da je kasnije postao bolji i lakši, ali tad koliko god to divno krasno izgledalo, mob je letio bez njega. Pričam o HTC Desire Z.

 

Sad, što je najbolje je malo subjektivna stvar. Koristio sam TouchPal dvije godine na prošlom mobu i IMO je trenutno najbolja softverska tipkovnica na tržištu.

15 godina
offline
Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet

Prema novim nepotvrđenim glasinama koje pristižu iz tajvanskih medija, Google navodno razmišlja ...

 

eo, tak se pišu vijesti: bruji čaršija, rekla mi baba ćuna koja je to čula od susjede, možda vjerojatno ali nije sigurno, u kristalnoj kugli madam ražđaklijače razvidno je .... itd. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
Mirko935 kaže...
Thinker kaže...
Mirko935 kaže...

http://www.gsmarena.com/htc_u_11-review-1620p7.php

Gle, možemo sad u nedogled raspravljati kako se uopće pojavila HTC Sense Keyboard i kada je točno počela suradnja s TouchPalom, činjenica je da je originalna HTC Sense tipkovnica jedna od najboljih. Uostalom, pročitaš li ponovo moj prvi post nije težište niti bilo samo na tipkovnici, sam Sense launcher i dodaci sitemu nisu nedostižni ali je pitanje autorskih prava.

 

BTW, gledajući ostale proizvođače i modele uređaja, niti jedan drugi nema ništa slično HTC-ovoj Sense tipkovnici.

https://en.wikipedia.org/wiki/TouchPal

Just saying... Mislim da su prije imali baš svoju tipkovnicu, a zadnjih par godina koriste TouchPal.

A u davno doba kad sam imao HTC-a Sense je bio prva stvar koje sam se jedva čekao riješiti i instalirati Custom ROM bez tog smeća. Znam da je kasnije postao bolji i lakši, ali tad koliko god to divno krasno izgledalo, mob je letio bez njega. Pričam o HTC Desire Z.

 

Sad, što je najbolje je malo subjektivna stvar. Koristio sam TouchPal dvije godine na prošlom mobu i IMO je trenutno najbolja softverska tipkovnica na tržištu.

 Cekaj, da li se radi o ovoj tipkovnici koja je skoro kao virus (instalira druge apps) ili je neka druga u pitanju. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cootek.smartinputv5&hl=en_GB

7 godina
offline
Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za pamet

Google razmišlja o financijskom potezu. 

 

Što može biti akvizicija ili investicija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
O_O_O kaže...

 Cekaj, da li se radi o ovoj tipkovnici koja je skoro kao virus (instalira druge apps) ili je neka druga u pitanju. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cootek.smartinputv5&hl=en_GB

 To upravo kolega i ja diskutiramo, HTC Sense tipkovnica je gola tipkovnica bez reklama i dodataka, TouchPalova tipkovnica gura hrpe gluposti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google razmišlja o kupnji HTC-ovog odjela za p
O_O_O kaže...

 Cekaj, da li se radi o ovoj tipkovnici koja je skoro kao virus (instalira druge apps) ili je neka druga u pitanju. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cootek.smartinputv5&hl=en_GB

Moguće... Valjda, ne koristim je otkad imam mob s fizičkom tipkovnicom. Ali dok sam je koristio nije nikakve druge apps instalirala ni ništa takvo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice