Google svakog sata obradi 100 tisuća zahtjeva za u

poruka: 6
|
čitano: 1.346
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google svakog sata obradi 100 tisuća zahtjeva za u".
12 godina
neaktivan
offline
Google svakog sata obradi 100 tisuća zahtjeva za u

Nekad mi je omiljena zabava bila koliko puta dnevno ću vidjeti chillingeffects.org.

Ah, memories :'-(

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google svakog sata obradi 100 tisuća zahtjeva za u

Od tog broja je cca. 20% pravno čistih linkova maknutih u pretraživanju na nebitnim domenama tipa .hr, .cz .., a istovremeno puste AdWordse sa prirastom kite i kose u 10 dana 10 centimetara.

 

Naravno, u USA toga nema jer su se naplaćali masnih kazni od agencija za zaštitu potrošača, a nas na čudnim domenama ko hebe.

 

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2016 0:36 (maximilian).
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Google svakog sata obradi 100 tisuća zahtjeva za u

Bitno je da brišu korisne linkove, a to što su rezultati pretrage zatrpani raznim phishing glupostima im nije važno. Tako ako ukucate model telefona+ROM prvih pet stranica će biti lažni sajtovi sa uputama kako instalirati Android 6.0 na svaki mogući telefon koji je izdat prethodnih godina (+ link za preuzimanje). Slično je i ako tražite mp3 pjesmu, neće vas odvesti na sajt za kupovinu glazbe ili za ilegalno preuzimanje, nego na lažne sajtove koji generiraju sumnjive linkove sa imenom pjesme koju tražite. Obično je prvih 10 stranica sa rezultatima pretrage potpuno beskorisno (kada tražimo nešto što je po mišljenju googlea ilegalno), i tek poslije dolaze konkretni sadržaji. Mislim da to rade namjerno, jer većina phishing sadržaja dolazi sa istog servera pa bi to mogli lako riješiti.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google svakog sata obradi 100 tisuća zahtjeva
uss kaže...

Bitno je da brišu korisne linkove, a to što su rezultati pretrage zatrpani raznim phishing glupostima im nije važno. Tako ako ukucate model telefona+ROM prvih pet stranica će biti lažni sajtovi sa uputama kako instalirati Android 6.0 na svaki mogući telefon koji je izdat prethodnih godina (+ link za preuzimanje). Slično je i ako tražite mp3 pjesmu, neće vas odvesti na sajt za kupovinu glazbe ili za ilegalno preuzimanje, nego na lažne sajtove koji generiraju sumnjive linkove sa imenom pjesme koju tražite. Obično je prvih 10 stranica sa rezultatima pretrage potpuno beskorisno (kada tražimo nešto što je po mišljenju googlea ilegalno), i tek poslije dolaze konkretni sadržaji. Mislim da to rade namjerno, jer većina phishing sadržaja dolazi sa istog servera pa bi to mogli lako riješiti.

 mislim da je to do Seo, mali sajtovi ako dobro nakuckani ne trebaju se puno mučiti s optimizacijom.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
Google svakog sata obradi 100 tisuća zahtjeva za u

baš me zanima koliko bi ih "obradili" da im to rade naši državni službenici. mjesečno jedan? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Google svakog sata obradi 100 tisuća zahtjeva za u

To je i razlog zasto posjecujem baidu.cn, yandex.com. Bas zbog tog sto skuzim da je nesto filtrirano ili nema na google-u onda moram na ostalim search engine traziti. Ili ih prevedem nadrugim jezicima. Pastebin je isto mila majka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice