Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno sni

poruka: 18
|
čitano: 2.581
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno sni".
16 godina
offline
Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno sni

"Rugala se sova sjenici", ili kako se to već kaže

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno sni

Tko o čemu...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno sni

A dobro, nek snima unutrašnjost mog džepa. Kad nije tamo, onda je u platnenoj futroli. Kad nije tamo, onda može snimati dlake u mojem uhu. Ali šalu na stranu, ono što je ovdje problem je da ta govna gutaju resurse, bandwith, bateriju i nismo to poptisali u općini kad smo poželjeli ajfon na 24 rate i full max paket kod telekoma.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno sni

koliko ono zlonamjernih aplikacija za iOS postoji na apple store-u?

...trenutno, uopce, inace...?

 

da napravimo paralelnu usporedbu?

 

...aha...

 

sutra ce kenjati kako se dugo ceka na odobrenje aplikacije za pustanje na store...na androidu to ide puno brze...

 

*EDIT:po broju TD-ova vidim da sam mnoge "piknuo" u bolno mjesto. istina boli ocito.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 21:54 (flash6).
 
1 14 hvala 0
6 godina
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
Glup ti je komentar, to sta ti nisi upoznat sa tim ne znaci da ih nema.
Da nisi apple fanboy ?
Ja sam objektivan, na androidu i na IOS-u postoji i uvjek ce biti propusta, samo je pitanje koliko je tesko pronaci rupu
Trust nobody, become the best !
9 godina
neaktivan
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
Mr.ddevil kaže...
Ja sam objektivan, na androidu i na IOS-u postoji i uvjek ce biti propusta, samo je pitanje koliko je tesko pronaci rupu

 Ovisi koliko dobro tražiš 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
Vijest je u najmanju ruku otkrivanje tople vode. Svaki developer zna za to još od iOS 3 (ako me sjećanje dobro služi) kada je stigao API za pristup video bufferu iz kamere...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
JozoBozo121 kaže...

 Ovisi koliko dobro tražiš 

kad je vlažno, heureka!

ravna zemlja i šupalj mjesec
12 godina
odjavljen
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
Pih 🤣😂
14 godina
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
Mr.ddevil kaže...
Glup ti je komentar, to sta ti nisi upoznat sa tim ne znaci da ih nema.
Da nisi apple fanboy ?
Ja sam objektivan, na androidu i na IOS-u postoji i uvjek ce biti propusta, samo je pitanje koliko je tesko pronaci rupu

pa onda reci, koliko ih ima i koje su kad je tvoj komentar tako pametan? ne pricamo o opcenitim sigurnosnim propustima, pricamo o zlonamjernim, laznim i inficiranim aplikacijama na apple storu.

 

svaki dan citamo o zarazenim, laznim i zlonamjernim aplikacijama na androidu. nekako cisto sumnjam da je opci stav novinarske zajednice da se iOS propusti i zlonamjerne aplikacije skrivaju pod tepih, dok se android razotkrivaju na dnevnoj bazi. da, korisnik sam iOS-a i ako nesto vrijedi, ta apple store politika vrijedi. sad, ako ti takav stav zelis proglasiti za "apple fanboy stav", to je iskreno tvoj problem, no ja bih rekao da to vise govori o tvojoj slijepoj i bezuvjetnoj usmjerenosti prema jednom drugom OS-u koji na ovom polju pokazuje ocigledne propuste i nedostatke.

16 godina
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
Oba OSa imaju zlocudne aplikacije. Pogotovo kada ih se roota ili jailbreaka.
Flash, ne znas biti dio diskusije i naporan si s trazenjem egzaktnih informacija dok s druge strane sam generaliziras. Kazes svaki dan citamo... Molim te linkove za unazad 6 mjeseci, svaki dan po datumima. Fanboyu.
Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
Da li ti mislis kada netko plasira zlonamjernu aplikaciju da ce on u deskripciji napisat "ovo je zlonamjerno ali skinite plsss" , ne , normalno da nece, zlonamjerne aplikacije se tesko otkriju, ali je opce poznata stvar da su one prisutne i na IOS-u i na androidu
Trust nobody, become the best !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno

Kod androida je s pojedinim aplikacijama problem što se nakrpi naknadno neko smeće u nekoj aplikaciji. A i Google skenira već instalirane aplikacije svakih 30 do 35 sati.a i meni osobno su ukinuli dopuštanja odmah u aplikaciji.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 9:29 (Igor150).
7 godina
protjeran
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno

Google ima Malware, iOS ima spijunski software, a Microsoft Mobile ima manjak korisnika.

 

 

13 godina
offline
Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno sni

Jel može netko objasniti gdje je tu sigurnosni propust?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
Nevjerojatno, 15 komentara a nitko nije pročitao originalni članak. Snimanje je moguće isključivo kad je aplikacija aktivna u prvom planu, sto podrazumijeva otključan telefon. Također, to podrazumijeva da je toj aplikaciji dopušten pristup kameri. U mom slučaju to znaci da me WhatsApp može snimati dok ga koristim.
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno sni

Koliko uvrijeđene mase, kao da su Android i iOS vaši :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Googleovac otkrio da iOS aplikacije mogu tajno
ukay1000 kaže...
Oba OSa imaju zlocudne aplikacije. Pogotovo kada ih se roota ili jailbreaka.
Flash, ne znas biti dio diskusije i naporan si s trazenjem egzaktnih informacija dok s druge strane sam generaliziras. Kazes svaki dan citamo... Molim te linkove za unazad 6 mjeseci, svaki dan po datumima. Fanboyu.

 prozvati fanboyem nekoga o kome ne znas apsolutno nista osim dva posta koja si povrsno procitao u svojem sumanutom bjesnilu samo govori lose o tebi kao osobi. meni je osobno jako drago kad to dodje od osobe kao sto si ti, jer onda vidim s kim imam posla i ima li smisla trositi vrijeme ne nekoga s kim se moze smisleno raspravljati ili ne.

 

sto se tice linkova, ako do sad nisi naucio citati s razumijevanjem te koristiti google, smatram apsolutno apsurdnim da ti ja sad pokusam usaditi ta znanja. preporucam da osobne manjkavosti pokusas ispraviti negdje drugdje, po mogucnosti uz asistenciju za tu problematiku osposobljene osobe.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice