H1TV iz H1 Telekoma

poruka: 51
|
čitano: 28.737
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "H1TV iz H1 Telekoma".
15 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

@NightShadow - o ukusima se ne raspravlja :)

 

@kakapo - koliko ja znam Iskon (T-com-ova sestrinska firma) i H1 su dvije potpuno različite firme, pa tako imaju i različite usluge

 

@zoki.zlikovski - neću ni komentirati tvoje postove  jer ne shvaćaš stvari u globalu, jer sama usluga IPTV-a od H1 je miljama daleko od MaxTV-a

 

@sina-k - a kada si gledao na H1TV-u debele i izdužene ljude?

 

Buđet od 10 mil. kuna je iscrpljen da bi se učinilo tako mnogo naspram ostalih IPTV pružatelja usluga. Gdje je funkcionalnost, fluidnost i izgled sučelja H1TV-a, naspram ostalih. Gdje je sama box-a od H1, koja jedina ima HDMI priključak, RF daljinski upravljač, DVB-T MPEG-4 prijamnik, te mogućnost snimanja na externi HDD. Gdje je mogućnost odabira programa pojedinačno, a ne u paketima. Da ne spominjem H1TV usluga je najjeftinija usluga IPTV-a na tržištu, a pruža mnogo više od ostalih.

Naravno ja gledam stvar u globalu, gledam na uslugu H1TV-a s izvedbene strane, a ne strane korisnika, jer uvijek će biti nezadovoljnih ljudi i ljudi koji neće moći imati H1TV.

 

potpis: BETA tester H1TV-a

 

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2011 20:16 (BRC89).
 
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
BRC89 kaže...

 Gdje je funkcionalnost, fluidnost i izgled sučelja H1TV-a, naspram ostalih. Gdje je sama box-a od H1, koja jedina ima HDMI priključak, RF daljinski upravljač, DVB-T MPEG-4 prijamnik, te mogućnost snimanja na externi HDD. Gdje je mogućnost odabira programa pojedinačno, a ne u paketima. Da ne spominjem H1TV usluga je najjeftinija usluga IPTV-a na tržištu, a pruža mnogo više od ostalih.

Naravno ja gledam stvar u globalu, gledam na uslugu H1TV-a s izvedbene strane, a ne strane korisnika, jer uvijek će biti nezadovoljnih ljudi i ljudi koji neće moći imati H1TV.

 

potpis: BETA tester H1TV-a

 

sve je to lijepo zamišljeno i ti kao beta tester si vidio lijepe stvari jer su se potrudili da tako bude.

pitanje jest; zašto tako malo ljudi ima mogućnost korištenja IPTV usluge a kreće se s tako snažnom reklamom ?

 

zatim, HDMI ima i MaxTV, ima i Iskon, vjerojatno ima i Optima.

RF daljinski mi ne znači ništa jer sam na onom klipiću vidio da se programi ne prebacuju ništa brže nego na Max TV-u.

DVB-T MPEG prijamnik ti je isto nizašta jer su si ljudi već kupili ili TV koji ima ugrađen dig prijamnik u sebi ili su kupili u trgovini.

 

---jedino, eto priznam, može se gledati MKV film i može se snimati na interni hard disk (svaka čast).

 

no, do dana današnjeg nije napisan popis osnovnih programa, a meni uskoro istječe ugovor s T-comom.

što se čeka ?

Si tacuisses, philosophus mansisses
15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Provjeren kaže...
sve je to lijepo zamišljeno i ti kao beta tester si vidio lijepe stvari jer su se potrudili da tako bude.

pitanje jest; zašto tako malo ljudi ima mogućnost korištenja IPTV usluge a kreće se s tako snažnom reklamom ?

 

zatim, HDMI ima i MaxTV, ima i Iskon, vjerojatno ima i Optima.

RF daljinski mi ne znači ništa jer sam na onom klipiću vidio da se programi ne prebacuju ništa brže nego na Max TV-u.

DVB-T MPEG prijamnik ti je isto nizašta jer su si ljudi već kupili ili TV koji ima ugrađen dig prijamnik u sebi ili su kupili u trgovini.

 

---jedino, eto priznam, može se gledati MKV film i može se snimati na interni hard disk (svaka čast).

 

no, do dana današnjeg nije napisan popis osnovnih programa, a meni uskoro istječe ugovor s T-comom.

što se čeka ?

Uz Max TV nisam dobio HDMI kabel, mozda je na to mislio {#}. Ugl, imam Max TV i trom je dok se setas izbornikom (dosta sporije od H1TV-a), nekada cak pomislim da je zastekao, a treba pricekati "samo" 5-10 sec da se vrati na svoje i po videnom, toga kod H1TV-a nema. Setanje po izbornicima ide vrlo glatko, presaltavanje na drugi program se ne moze bas pohvaliti nekom brzinom, but hey, program ces mijenjati svakih 5 sec? ako je tako, onda je to zbilja mana, premotavanje videa je isto solidno. Ovo za programe, tu se u potpunosti slazem i usput, sumnjam da ce biti puno programa u osnovnom paketu, zbilja je smijesno sto jos nisu objavili popis kanala, a to je krajnjem korisniku vrlo bitno, mozda cak i bitnije od same cijene... jos nesto, koliko mi se cini, filmovi u videoteci su nesto jeftiniji...

 

Kada se sve zbroji i oduzme cini se da im je usluga sto se tice tehnikalija i funkcija dosta bolja od MaxTV-a, a dostupnost, stabilnost, kanali, paketi i cijene... eh, jedno je sigurno, cijena ce vjerojano biti jeftinija, ipak, ne postoje skuplji od MaxTV-a {#}

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
12 godina
protjeran
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
lovac82 kaže...

Uz Max TV nisam dobio HDMI kabel, mozda je na to mislio {#}. Ugl, imam Max TV i trom je dok se setas izbornikom (dosta sporije od H1TV-a), nekada cak pomislim da je zastekao, a treba pricekati "samo" 5-10 sec da se vrati na svoje i po videnom, toga kod H1TV-a nema. Setanje po izbornicima ide vrlo glatko, presaltavanje na drugi program se ne moze bas pohvaliti nekom brzinom, but hey, program ces mijenjati svakih 5 sec? ako je tako, onda je to zbilja mana, premotavanje videa je isto solidno. Ovo za programe, tu se u potpunosti slazem i usput, sumnjam da ce biti puno programa u osnovnom paketu, zbilja je smijesno sto jos nisu objavili popis kanala, a to je krajnjem korisniku vrlo bitno, mozda cak i bitnije od same cijene... jos nesto, koliko mi se cini, filmovi u videoteci su nesto jeftiniji...

 

Kada se sve zbroji i oduzme cini se da im je usluga sto se tice tehnikalija i funkcija dosta bolja od MaxTV-a, a dostupnost, stabilnost, kanali, paketi i cijene... eh, jedno je sigurno, cijena ce vjerojano biti jeftinija, ipak, ne postoje skuplji od MaxTV-a {#}

tek treba vidjeti kakva će biti stabilnost, dostupnost, kanali.... ajd bar su cijene OK {#}

ništa ne piše o tim programima (zvao sam sad besplatni broj, agenti su stalno zauzeti) {#} s čim su zauzeti, majku mu !? {#}

ipak idu breko bakra pa me zanima treba li još platiti i T-comu (za telefon)  ili je ona cijena od 200 kn završna cijena !?

ozbiljno sam zainteresiran preći k njima (piše da su mi usluge dostupne) al ne mogu nikoga dobit.

idem sutra u njihovu centralu (Osijek) pa će vidit čija majka crnu vunu prede ;)

 

Adresa je (za Osječane) Franje Markovića 2 (Tvrđa)

Si tacuisses, philosophus mansisses
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2011 21:24 (Provjeren).
14 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Što pričate da se ne znaju kanali ? {#}

 

http://www.h1tv.hr/

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2011 21:33 (X-Wind).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
X-Wind kaže...

Što pričate da se ne znaju kanali ? {#}

 

 

fala, dis to našo ?? {#}

 

auuu nema AXN , al sve u svemu, nije loše.

odo ja to sutra naručiti {#}

Si tacuisses, philosophus mansisses
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2011 21:41 (Provjeren).
14 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

HVKA sve zna {#}

 

(jedina korisna stvar kod fejsa je što ponekad dobiš info malo ranije, inače sucka) {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Otišao ja danas u jutro u H1 podružnica Osijek (Tvrđa, pored male Pošte).

Ulaz, stara ofucana zgradurina gdje i Carina ima svoj jedan odjeljak. Putokazi nikakvi, jedva sam skontao gdje su. Uskim mračnim stepenicama do prvog kata, hvata me depresija. Predvorje otvoreno, dolje bačen plavkasti tepison, onako brzo premotan. Osjetim tragove Bavalita na zidovima, sve svježe nabacano.

Unutra dvije prostorije, s lijeve strane mlađa djeva, s desne strane mlađi muškarac s trendy hair lookom.

Dva stolna računala (bar što sam ja vidio i jedan laptop).

"Jelb se mogo ja u vas priključt" , pitam ja onako slobodan, osjećajući se dominantno u takvom okruženju; "sad ćemo vidjet, reče djevojka, koja ulica, koji dio grada, sve 5 + MOŽE huraaaaaa.... "e jab se već danas u vas prikopčo dva teveja, ADSL 8/0,512, telefon" kažem ponosno !

 

"Eh gospodine oprostite al ne znamo još cijene" reče đevojka !!

""...a kak ne znaš pa piše na ekranu i intrnetu u mene da je tolko i tolko" kažem ja bahato i samouvjereno.

 

"Da , ali to nisu službene cijene , mi još nismo ništa dobili" reče đevojka stidljivo (mislim se ja dobila bi ti .khm..khm..)

 

"E pa onda doviđenja" kažem ja , uzmem vizitku i krenem iz kancelarije, kad oni oboje za mnom povikaše; "bit će, bit će, od prvog desetog krećemo"..

 

"Dobro, čujemo se" kulturno ja odgovorim i pomislim "krećete vi gdje hoćete al` bez mene" te se spustih mračnim uskim stepenicama i vratih se u civilizaciju.

 

Previše skromno, jadno i neuvjerljivo.

 

Si tacuisses, philosophus mansisses
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma

Kreću u desetom mjesecu s tom uslugom, napisalu su i na facebooku. Za sad je ovo samo reklama, nema H1TVa još...

15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
1.10 tek krecu sa spajanjem set topova na servere....
ovo su zasad samo formalnosti potpisivanja itd....

to vam pise i na h1telekom.hr...mogli ste procitat :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
15 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

@Provjeren - Stara boxa ga nije imala, tek nova, koja ne dolazi s HDMI kabelom u paketu. RF daljinski ne treba direktnu liniju vidljivosti prema prijamniku.

 

@sina-k - Ajde se ti prvo nauči izražavat i komunicirat, pa onda nešto pitaj... Kaj se tiče RTL-a, sam RTL je imao taj problem sa odašiljanjem slike, tako da problem nije u pružateljima IPTV usluga, a uostalom format slike možeš na TV-u podesit...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2011 11:13 (BRC89).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

ok...RF daljinski i cijena usluge mi se sviđaju (osim ove fore sa pojedinačnim kanalima kad te oderu i natjeraju da uzimaš paket{#}).

 

No, živcira me što se ništa nije napravilo da se naruče set topovi sa kvalitetnijim chipom da stvar bude brža i da na to možeš natovariti kvalitetniju uslugu koja će biti znatno bolja od trenutnih konkurenata. Pa prilika im je bila odlična da zauzmu bolji položaj na tržištu, a oni izlaze sa prosječnom uslugom. Previše marketinga, a premalo pravih fićura! Za početak, ako im je puno uložiti u kak spada box daš svima osnovni, a ponudiš izbor 2-3 dobra boxa da si svako može odabrati i doplatiti ako želi.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
genije_čudo_prirode kaže...

ok...RF daljinski i cijena usluge mi se sviđaju (osim ove fore sa pojedinačnim kanalima kad te oderu i natjeraju da uzimaš paket{#}).

 

No, živcira me što se ništa nije napravilo da se naruče set topovi sa kvalitetnijim chipom da stvar bude brža i da na to možeš natovariti kvalitetniju uslugu koja će biti znatno bolja od trenutnih konkurenata. Pa prilika im je bila odlična da zauzmu bolji položaj na tržištu, a oni izlaze sa prosječnom uslugom. Previše marketinga, a premalo pravih fićura! Za početak, ako im je puno uložiti u kak spada box daš svima osnovni, a ponudiš izbor 2-3 dobra boxa da si svako može odabrati i doplatiti ako želi.

 

Pa meni se osobno 'fora' s pojedinačnim kanalima najviše sviđa, a svi ostali te doslovno tjeraju da uzmeš cijeli paket {#} U H1 lijepo izabereš 4 programa po želji besplatno + možeš na mjesec dana uključiti bilo koji program bez ugovorne obaveze i plaćajući za njega pojedinačnu cijenu -ako je i 'fora' odlična je {#}

Ne razumijem ovo sa set topovima, koliko ja čujem boljih na našem tržištu nema, a ni bržih?! 

15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Natasha Romanoff kaže...
 {#} U H1 lijepo izabereš 4 programa po želji besplatno + možeš na mjesec dana uključiti bilo koji program bez ugovorne obaveze i plaćajući za njega pojedinačnu cijenu -ako je i 'fora' odlična je {#}

Ne razumijem ovo sa set topovima, koliko ja čujem 

 

Pa meni se osobno 'fora' s pojedinačnim kanalima najviše sviđa, a svi ostali te doslovno tjeraju da uzmeš cijeli paket

 

Ok je ideja pojedinačnih kanala no to vrijedi samo ako ti zatreba 1 dod.kanal, no sve više ti je jednako kao da uzmeš cijeli paket kod ostalih operatera.

 

boljih na našem tržištu nema, a ni bržih?! 

 

No ono što ja čujem je da se to još uvijek vuče. E sad, da li je to jer su željeli fejs ubaciti unutra pa su uzeli takav box. A sad fejs i nije neko čudo moderne tehnologije jer ga imaju i maxtv i iskon tako da mi je nevjerojatno da se H1 nije malo potrudio da unese nešto novog u TV u Hrvata. Šteta...imali su priliku

 

 

Pardon, sviđa mi se jedna stvar - ima ugrađen MPEG4 prijemnik pa barem kad ti krepa usluga možeš i dalje gledati TV (nemaš antene pa ne možeš no nema veze barem će te se njihova služba za korisnike brže riješiti i objasniti ti da u stvari ti nemaš nikakav problem ;-)

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
genije_čudo_prirode kaže...

 

Ok je ideja pojedinačnih kanala no to vrijedi samo ako ti zatreba 1 dod.kanal, no sve više ti je jednako kao da uzmeš cijeli paket kod ostalih operatera.

 

boljih na našem tržištu nema, a ni bržih?! 

 

No ono što ja čujem je da se to još uvijek vuče. E sad, da li je to jer su željeli fejs ubaciti unutra pa su uzeli takav box. A sad fejs i nije neko čudo moderne tehnologije jer ga imaju i maxtv i iskon tako da mi je nevjerojatno da se H1 nije malo potrudio da unese nešto novog u TV u Hrvata. Šteta...imali su priliku

 

 

Pardon, sviđa mi se jedna stvar - ima ugrađen MPEG4 prijemnik pa barem kad ti krepa usluga možeš i dalje gledati TV (nemaš antene pa ne možeš no nema veze barem će te se njihova služba za korisnike brže riješiti i objasniti ti da u stvari ti nemaš nikakav problem ;-)

sve ovo nudi amis...naravno kako koja lokacija...osim fejsa (fala bogu)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Mitch kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

 

Ok je ideja pojedinačnih kanala no to vrijedi samo ako ti zatreba 1 dod.kanal, no sve više ti je jednako kao da uzmeš cijeli paket kod ostalih operatera.

 

boljih na našem tržištu nema, a ni bržih?! 

 

No ono što ja čujem je da se to još uvijek vuče. E sad, da li je to jer su željeli fejs ubaciti unutra pa su uzeli takav box. A sad fejs i nije neko čudo moderne tehnologije jer ga imaju i maxtv i iskon tako da mi je nevjerojatno da se H1 nije malo potrudio da unese nešto novog u TV u Hrvata. Šteta...imali su priliku

 

 

Pardon, sviđa mi se jedna stvar - ima ugrađen MPEG4 prijemnik pa barem kad ti krepa usluga možeš i dalje gledati TV (nemaš antene pa ne možeš no nema veze barem će te se njihova služba za korisnike brže riješiti i objasniti ti da u stvari ti nemaš nikakav problem ;-)

sve ovo nudi amis...naravno kako koja lokacija...osim fejsa (fala bogu)

Koliko ja na njihovoj tv brošuri vidim http://www.amis.hr/dokumenti/amisTV-v2.pdf ne nudi ništa od navedenog osim snimalice (a i to 48h unazad naspram 72h u h1). A gdje su funkcionalnosti poput FB, Youtubea, Rf daljinskog, MPEG4 prijemnika, radio portala, widgeta? Gdje je (meni osobno najzanimljiviji) medijski centar? Da ne spominjem izgled i preglednost epg-a i netgemovu boxu koja je tehnološki miljama ispred amisove...

12 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Evo i TV reklame

-odlično izgleda {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma

ovak zanima me kako izgleda router od h1 telekoma....hvala....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Bok,
gledajući ovaj post vidim da si testirao H1TV, ja sam sad uzeo na try&buy akciji, ali nikako da natjeram moj freecom mobile hdd disk da snima saržaj...kad odaberem snimanje kaže please connect usb hdd disk, a on je već uštekan?!
BRC89 kaže...

@NightShadow - o ukusima se ne raspravlja :)

 

@kakapo - koliko ja znam Iskon (T-com-ova sestrinska firma) i H1 su dvije potpuno različite firme, pa tako imaju i različite usluge

 

@zoki.zlikovski - neću ni komentirati tvoje postove  jer ne shvaćaš stvari u globalu, jer sama usluga IPTV-a od H1 je miljama daleko od MaxTV-a

 

@sina-k - a kada si gledao na H1TV-u debele i izdužene ljude?

 

Buđet od 10 mil. kuna je iscrpljen da bi se učinilo tako mnogo naspram ostalih IPTV pružatelja usluga. Gdje je funkcionalnost, fluidnost i izgled sučelja H1TV-a, naspram ostalih. Gdje je sama box-a od H1, koja jedina ima HDMI priključak, RF daljinski upravljač, DVB-T MPEG-4 prijamnik, te mogućnost snimanja na externi HDD. Gdje je mogućnost odabira programa pojedinačno, a ne u paketima. Da ne spominjem H1TV usluga je najjeftinija usluga IPTV-a na tržištu, a pruža mnogo više od ostalih.

Naravno ja gledam stvar u globalu, gledam na uslugu H1TV-a s izvedbene strane, a ne strane korisnika, jer uvijek će biti nezadovoljnih ljudi i ljudi koji neće moći imati H1TV.

 

potpis: BETA tester H1TV-a

 

 

11 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma
Naručio sam H1 TRIO BIT uslugu prije par tjedana, potpisao ugovor i poslao ga nazad. I prije neki dan pošaljem mail H1 telekomu da pitam je li h1tv komplet poslan na moju adresu i oni mi odgovore da su me stavili u proces realizacije usluge. Imali itko iskustva s ovakvim situacijama??? Koliko ću morati čekati na realizaciju usluge i što napraviti da ta realizacija bude što prije gotova???? Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma

Možda sam puno zakasnio ali 50 kuna po mjesecu je dodatni prijemnik.Imao sam duo paket i bio prezadovaljan kad ono netko doma želi i tv i bezveze.Skinite svi Mobdro na androidu.kupite kabel i imate sve od arene,hbo,.....sve badava

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice