Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film

poruka: 13
|
čitano: 2.566
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film".
16 godina
offline
Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film

toliko silovana fransiza da se ne bih potrudio ni torrent skidat

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
29 4 hvala 2
11 godina
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
nixass kaže...

toliko silovana fransiza da se ne bih potrudio ni torrent skidat

 da se razumijemo, ovo je očita ucjena i nema ništa dobro u tome. S druge strane, svaki put kad neko prevesla veliku kompaniju ja dobijem erekciju. P.S. ne bi gledao to smeće da mi netko 1000 kuna plati.

jaska jaska jaskaja
15 godina
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
KRISTIJANJE kaže...
nixass kaže...

toliko silovana fransiza da se ne bih potrudio ni torrent skidat

 da se razumijemo, ovo je očita ucjena i nema ništa dobro u tome. S druge strane, svaki put kad neko prevesla veliku kompaniju ja dobijem erekciju. P.S. ne bi gledao to smeće da mi netko 1000 kuna plati.

 Tu smo negdje po tom pitanju, no medjutim klinci mi obozavaju gledati avatnure kapetana Vrapca da sam siguran da ga necu moci zaobici.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
nixass kaže...

toliko silovana fransiza da se ne bih potrudio ni torrent skidat

Kad sam jednom prilikom rekao da je PotC smeće i da je serijal precjenjen ispao sam budala. Ali osobno mi je to užas. Mogu pogledati ali nikakav hype nemam oko toga. Jedini fantasy svijet koji priznam je Middle-earth

16 godina
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
syncmaster245b kaže...
KRISTIJANJE kaže...
...

 Tu smo negdje po tom pitanju, no medjutim klinci mi obozavaju gledati avatnure kapetana Vrapca da sam siguran da ga necu moci zaobici.

 jesu zbilja preveli kapetan vrabac? :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
nixass kaže...
syncmaster245b kaže...
KRISTIJANJE kaže...
...

 Tu smo negdje po tom pitanju, no medjutim klinci mi obozavaju gledati avatnure kapetana Vrapca da sam siguran da ga necu moci zaobici.

 jesu zbilja preveli kapetan vrabac? :D

 Ma nisu, ja se zezam sa prijevodima engleskih imena.

 

Stevo Galebovic, Mika Staropoljovic, Stevan Sokolovic.......itd

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
ParaNO1d kaže...
nixass kaže...

toliko silovana fransiza da se ne bih potrudio ni torrent skidat

Kad sam jednom prilikom rekao da je PotC smeće i da je serijal precjenjen ispao sam budala. Ali osobno mi je to užas. Mogu pogledati ali nikakav hype nemam oko toga. Jedini fantasy svijet koji priznam je Middle-earth

 Nikad čuo da je sve stvar ukusa?

15 godina
neaktivan
offline
Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film

Opet clickbait naslovi. Ako je film ukraden, sto je studio ostao bez njega? 

Trolls are like broken clocks, they tell the truth two times a day, rest of the time they just talk rubbish. prosperouspoverty.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
KRISTIJANJE kaže...
nixass kaže...

toliko silovana fransiza da se ne bih potrudio ni torrent skidat

 da se razumijemo, ovo je očita ucjena i nema ništa dobro u tome. S druge strane, svaki put kad neko prevesla veliku kompaniju ja dobijem erekciju. P.S. ne bi gledao to smeće da mi netko 1000 kuna plati.

 Očita ucjena koja nikako ne valja, al volim kad netko ucjeni kompaniju, čak mi se i digne.

Aj se ti dogovori sam sa sobom jer je ovo teški fail. Možda i raise. Ne znam. Is this real life?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
ProsperousPoverty kaže...

Opet clickbait naslovi. Ako je film ukraden, sto je studio ostao bez njega? 

Može li ti netko ukrasti ideju npr?

15 godina
offline
Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film

tužakate, a? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film

Mislim da je treći bio zadnji što sam gledao i ništa mi nije bilo jasno. Film je, ne, to nije film.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakeri ukrali Disneyu najnoviji film
zbuzanic kaže...

Mislim da je treći bio zadnji što sam gledao i ništa mi nije bilo jasno. Film je, ne, to nije film.

 Prvi odličan, drugi dobar, 3 i 4 već prosjek.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice