Hakiran CCleaner

poruka: 271
|
čitano: 36.007
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakiran CCleaner".
6 godina
protjeran
offline
Re: Hakiran CCleaner
Marko :D kaže...

Zbog čega je smeće? 

 

 

13 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
honor8 kaže...
Marko :D kaže...

Zbog čega je smeće? 

 

 

Dobro, i? Microsoft govori kako se telemetrija može isključiti na Enterprise preko Groupe Policy Editora, pa ta opcija ne funkcionira. Kad se SmartScreen isključi, Windowsi se i dalje spajaju na SmartScreenove servere.

 

To su samo neki od primjera lažnog oglašavanja.

 

Da li to znači da je Windows 10 smeće? Naravno da ne.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 22:32 (Marko :D).
16 godina
odjavljen
offline
Hakiran CCleaner

Meni je bas zanimljivo to sto se svi toliko bore protiv telemetrije, krojenih oglasa, pracenja lokacije i sl... Znaci svi bi htjeli bolje sustave, bolju navigaciju sa google maps, bolje sadrzaje gdje god se okrenu a nitko ne bi kurca dao od feedbacka?

I svi su si ufurani "necu da me google prati, da mi microsoft krade podatke" i takve picke strinine. Jebote, ko da radite svi odreda za neki ruski nuklearni institut.

 

Freak Show Inc.
 
5 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Hakiran CCleaner

Ma raspravljamo se svi skup tu oko totalnih gluposti.

Svatko ima pravo da ga koristi ako misli da mu je potreban, ali nema šanse da bilo tko od usera koji ga koriste može dokazat da je taj program i najmanje potreban jednom sistemu, a ti to pokušavaš na sve moguće načine.

Prva stavka koju pročitaš za ccleaner na ofišl stranici koja ga nudi i reklamira "Faster Computer". Ustanovili smo svi zajedno a i sam si izjavio da ne ubrzava računalo, jer to je teoretski nemoguće, nitko ne može i neće dokazat suprotno, a da usporava računalo je jako  lako dokazat.

Uzmimo u obzir da taj i slične programe koriste uglavnom neupućeni korisnici, korisnici kojima je sistem spor iz hardverskih razloga, a ne neoptimiziranosti sistema, pa posežu za cclenaerom i sličnim programima koji ko fol magično ubrzavaju rad sistema, što naravno nije istina, jer instalacijom ccleanera koji se integrira u sistem i po defaultu se sam svrsta u programe koji se dižu sa sistemom samo dodatno usporavaju već sporo računalo.

Odgovor je na post od kolege Marka. Zaboravio sam citirat.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 23:08 (honor8).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...

Meni je bas zanimljivo to sto se svi toliko bore protiv telemetrije, krojenih oglasa, pracenja lokacije i sl... Znaci svi bi htjeli bolje sustave, bolju navigaciju sa google maps, bolje sadrzaje gdje god se okrenu a nitko ne bi kurca dao od feedbacka?

I svi su si ufurani "necu da me google prati, da mi microsoft krade podatke" i takve picke strinine. Jebote, ko da radite svi odreda za neki ruski nuklearni institut.

 

 
Zanimljivo jelda sto ljudi vole privatnost?

Za kog ti ono radis, kako sam dobio posao gdje ono... koga boli citiram tvoje rijeci "picka strinina" di radis, nije ruski institut pa se nebroji.

I kakve veze ovo ima sa CCleanerom?


everyday i'm shuffling...
7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...
ko da radite svi odreda za neki ruski nuklearni institut.

I live the unknown, I love the unknown, I am the unknown.

ravna zemlja i šupalj mjesec
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
Luka123 kaže...
Friday kaže...

Meni je bas zanimljivo to sto se svi toliko bore protiv telemetrije, krojenih oglasa, pracenja lokacije i sl... Znaci svi bi htjeli bolje sustave, bolju navigaciju sa google maps, bolje sadrzaje gdje god se okrenu a nitko ne bi kurca dao od feedbacka?

I svi su si ufurani "necu da me google prati, da mi microsoft krade podatke" i takve picke strinine. Jebote, ko da radite svi odreda za neki ruski nuklearni institut.

 

 
Zanimljivo jelda sto ljudi vole privatnost?

Za kog ti ono radis, kako sam dobio posao gdje ono... koga boli citiram tvoje rijeci "picka strinina" di radis, nije ruski institut pa se nebroji.

I kakve veze ovo ima sa CCleanerom?


 

Lukica jel te naljutilo?

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...

 

 

Lukica jel te naljutilo?

 ma vidi ga kako je bezobrazan... a skratit citat? prijavit ću te ihushu.... al' bi zato platio msu i windos i office i 365 dana praćenja u godini, ponudio im ženu i onda se još čudio šta drugi ne postave kukise u wc...

ajde, ajde možda te prime preko student servisa ako im daš guze na beta test....

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 2:00 (Louis Pluto).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...

Meni je bas zanimljivo to sto se svi toliko bore protiv telemetrije, krojenih oglasa, pracenja lokacije i sl... Znaci svi bi htjeli bolje sustave, bolju navigaciju sa google maps, bolje sadrzaje gdje god se okrenu a nitko ne bi kurca dao od feedbacka?

I svi su si ufurani "necu da me google prati, da mi microsoft krade podatke" i takve picke strinine. Jebote, ko da radite svi odreda za neki ruski nuklearni institut.

 

 Plus svi bi sve free. A svi manje vise uredno postaju svoj privatni zivot na FB instagram i snapchat ;) I jos tamo okace onu budalastinu da zabranjuju fb da bla bla ;) 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
Luka123 kaže...
....

Hvala na pohvali nisam znao da skoro 29-godisnjake smatras mlade. Kad tocno postajem star sa 50?

Ocemo sad pricati malo o arhitekturi racunala, mirkro procesorima ili instrukcijama, digitalna tehnika, racunalne mreze etc. izaberi topic da ti zacepim jezicinu.



 Pa s obzirom da sam skoro 20 godina stariji od tebe vec si mi zacepio jezicinu svojim nacinom razgovora i kulturom tako da ne moramo birati temu. Ti si samo jedna sirova seljacina koja sve zna ;) Blazeno x na forumu ;)

7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Torent kaže...
Plus svi bi sve free. A svi manje vise uredno postaju svoj privatni zivot na FB instagram i snapchat ;) I jos tamo okace onu budalastinu da zabranjuju fb da bla bla ;) 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner

Zasto meni ovo dajes? Ja nemam nalog niti na jednoj drustvenoj mrezi ili ga imam ali nemam niti jednog posta...

Ali isto tako ne brisem i iskljucujem sve zivo u windowsima bojeci se necega... ;)

6 godina
protjeran
offline
Re: Hakiran CCleaner
Torent kaže...

Ja nemam nalog niti na jednoj drustvenoj mrezi ili ga imam ali nemam niti jednog posta...

 

Vauuuuu... ti si sazrio čovjek.

Nisi kao mi klinci koji imam fejsbuk račun.  

Da, JA lično i osobno !
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner

O cemu ti trabunjas? Ja pricam za sebe. Ti imaj koji god zelis i radi sta god zelis ;) Bas me briga ;)

A klinac u pubertetu sam bio prije nekih 30 tak godina ;)

6 godina
protjeran
offline
Re: Hakiran CCleaner
Torent kaže...

O cemu ti trabunjas? Ja pricam za sebe. Ti imaj koji god zelis i radi sta god zelis ;) Bas me briga ;)

A klinac u pubertetu sam bio prije nekih 30 tak godina ;)

 Stalno ljudima spominješ kako si ti sazrio muškarac, ti imaš nekih 49 godina.

Šteta što imaš malo staža na forumu pa te nitko ne doživljava.... 

a i ekspert si za računala, čitam 

Da, JA lično i osobno !
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 8:30 (Anđeo bez falinge).
7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Torent kaže...

Zasto meni ovo dajes? Ja nemam nalog niti na jednoj drustvenoj mrezi ili ga imam ali nemam niti jednog posta...

Ali isto tako ne brisem i iskljucujem sve zivo u windowsima bojeci se necega... ;)

 pa govor je ok pa sam mislio da pogledaš... u svjetlu nedavnog maltretiranja policije random ljudi koji se na faceu i uživo ne slažu sa plenkijem i ekipom možda bi svi trebali razmisliti gdje i što pisati i kako i čime nas vlast promatra te se prisjetiti vrednota slobodnog i otvorenog društva u kojem se između ostalog poštuje i privatnost

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 8:35 (Louis Pluto).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
Anđeo bez falinge kaže...
Torent kaže...

O cemu ti trabunjas? Ja pricam za sebe. Ti imaj koji god zelis i radi sta god zelis ;) Bas me briga ;)

A klinac u pubertetu sam bio prije nekih 30 tak godina ;)

 Stalno ljudima spominješ kako si ti sazrio muškarac, ti imaš nekih 49 godina.

Šteta što imaš malo staža na forumu pa te nitko ne doživljava.... 

a i ekspert si za računala, čitam 

 Malo manje, nigdje to ne govorim osim ako me neko ne prozove ko neki balavac kao ti a staza imam puno vise samo sam zaboravio pass od drugog naloga posto par godina nisam dolazio na forum a o mom znanju o kompovima ti nemas pojma tako da me slobodno zaobidji ;) A vidim licna prozivka je tvoj djir... Uzivaj ode na block i ti da se druzis sa drugim lujkama koje skupljam tamo ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
Louis Pluto kaže...
Torent kaže...

Zasto meni ovo dajes? Ja nemam nalog niti na jednoj drustvenoj mrezi ili ga imam ali nemam niti jednog posta...

Ali isto tako ne brisem i iskljucujem sve zivo u windowsima bojeci se necega... ;)

 pa govor je ok pa sam mislio da pogledaš... u svjetlu nedavnog maltretiranja policije random ljudi koji se na faceu i uživo ne slažu sa plenkijem i ekipom možda bi svi trebali razmisliti gdje i što pisati i kako i čime nas vlast promatra, te se prisjetiti vrednota slobodnog i otvorenog društva u kojem se između ostalog poštuje i privatnost

 Pogledacu naravno. Mislio sam da iam neki drugo razlog da mi saljes ;) TED inace cesto pogledam....A ja nisam iz HR pa me to maltretiranj ne dotice licno al da je jadno i bijedno to stoji....Al tu nije problem FB vec politicari koji zloupotrebljavaju svoju moc koju su im dali ti isti ljudi....

Ja sam za slobodu govora ali mi smeta kad neko kaci svoje licne stvari po drustvenim mrezama a na drugoj strani prica o privatnosti i sl.... 

6 godina
protjeran
offline
Re: Hakiran CCleaner
Torent kaže...

 Malo manje, nigdje to ne govorim osim ako me neko ne prozove ko neki balavac kao ti a staza imam puno vise samo sam zaboravio pass od drugog naloga posto par godina nisam dolazio na forum a o mom znanju o kompovima ti nemas pojma tako da me slobodno zaobidji ;) A vidim licna prozivka je tvoj djir... Uzivaj ode na block i ti da se druzis sa drugim lujkama koje skupljam tamo ;)

 pass je lako dobiti novi, samo kad bi znao svoj mail. 

Da, JA lično i osobno !
14 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Koji je k svima na forumu ? Izgleda da su svi programi iz pakla izašli. Neznam samo čemu služe svi oni programi na bugovom dvdu. Mora da su ih ubacilu da nam zagorcaju živote .
Kompjuteru su isto iz pakla izašli, milijunima godina ljudima nisu trebali, a sad ih svi koriste. Sam sotona ih je izmislio. Svi ste sljepi i ne vidite, probudite se i prestanite biti ovce. Smrt kompjuterima.
Hebo vas ccleaner
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner

S kim se ti svadjas? Procitaj naslov teme pa ti bude jasnije.... Ovo je komentar na clanak ;) Jedino da ovo napises autoru clanka ;)

16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
Louis Pluto kaže...

 ma vidi ga kako je bezobrazan... a skratit citat? prijavit ću te ihushu.... al' bi zato platio msu i windos i office i 365 dana praćenja u godini, ponudio im ženu i onda se još čudio šta drugi ne postave kukise u wc...

ajde, ajde možda te prime preko student servisa ako im daš guze na beta test....

 

 

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Hakiran CCleaner
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 9:58 (Pero Dinamit).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...

 

ma ništa, dajem feedbacka za bolje sadržaje...

ravna zemlja i šupalj mjesec
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
Louis Pluto kaže...
Friday kaže...

 

ma ništa, dajem feedbacka za bolje sadržaje...

 

Sranje != feedback

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...

 

Sranje != feedback

prvoklasni, msu treba poručiti što kupci misle o njihovoj politici i o onima koju tu politiku podržavaju

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Hakiran CCleaner

Koliko se prašine diglo oko ničega. Dogodilo se, riješilo se, ne ponovilo se. CCleaner sam koristio i koristiti ću, jer mi nikad nikakvo zlo napravio nije. A ne znam čemu ovoliko gorčine, svađe, prepucavanja...

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
BlackMoon kaže...

Koliko se prašine diglo oko ničega

 

Ti ne znas sta je kompajliranje i certifikat, ne?

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Hakiran CCleaner

da mi netko uperi pistolj u celo i kaze da instaliram bilo kakav "cleaner", rekao bi mu: pucaj!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
BlackMoon kaže...

Koliko se prašine diglo oko ničega. Dogodilo se, riješilo se, ne ponovilo se. CCleaner sam koristio i koristiti ću, jer mi nikad nikakvo zlo napravio nije. A ne znam čemu ovoliko gorčine, svađe, prepucavanja...

 Cisco now believes that this was the work a sophisticated actor. The researchers are urging anyone who downloaded the 5.33.6162 version of CCleaner or the 1.07.3191 version of CCleaner Cloud—available from August 15th to September 13th—to restore their systems from backups or reimage systems. Simply updating or deleting the software is not enough

- i btw, zalutao si u temu, korsiti što želiš, tko ti brani... osim što braniš CC, besmisleno. Gorčina? LOL, a prepucavanje, pa počni razgovarati u temi, argumentima i sl. tad neće biti prepucavanje (kao još gore, postovi iznad.. modovi spavaju..?).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice