HD 6800 u Bug labu

poruka: 71
|
čitano: 11.754
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HD 6800 u Bug labu".
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
Brkovi kaže...
joze kaže...
arijearius kaže...

Lakši je ŽAK od ovih grafuljaŠutim

e pa kad bolje razmisssslimo.... nije Izlanuo se

 

ja ću vjerojatno s hd 4870 prijeć na hd 6870.. Jel se isplati?

mislim da se isplati,prodas je i uzivas u novoj zvjercici,tisa je sigurno,manje se grije,novi direct x,a performanse su naravno puuuuno bolje,

vec da imas seriju 5 onda definitivno ne.

pa da to su mi svi predložili. Preskoćit 5xxx seriju i ići na 6xxx.. Samo me samo jedna stvar brine.. Bi li 6870 stala u kućište

 

http://gtabalkan.com
16 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
joze kaže...

jel možda zna netko dimenzije hd 6850 i 6870

mislim da je prva 9" a druga 10.5"

15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
igy kaže...
joze kaže...

jel možda zna netko dimenzije hd 6850 i 6870

mislim da je prva 9" a druga 10.5"

mogu jedino usporedit s svojom xfx hd 4870 pa da vidim a ona je 24.1 x 11 x 3.8, 24.1 X 11 X 3.8 (metric)

9.5 x 4.376 x 1.5, 9.5 X 4.376 X 1.5 (imperial)

 

e da.. jel onda meni isplatljivije prijeć na 68xx ili uzet neku gtx

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2010 10:44 (joze).
16 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
joze kaže...

evo mogu ti potvrditi referetni hd6850 ima 9", a ref. hd6870 10.5" (pretpostavljam da ti je dužina bitna)

 

edit pričekaj cijene kod nas, ako budu kao vani onda nove radeonke

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2010 10:45 (igy).
14 godina
neaktivan
offline
HD 6800 u Bug labu

6870 je 10.5 inch to ti je mislim negdje 26cm...

marroncevic
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
Brkovi kaže...

6870 je 10.5 inch to ti je mislim negdje 26cm...

velika ko i moja ki.aSmijeh

Kakav pastir,takvo stado.
14 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
Dado_ZG78 kaže...
microman kaže...
Nisam ni sumnjao da su bugovci donjeli sa sobom AMD-ove zvijerkice :))))))

Da zanimljivo..  a s Nvidijom si više nisu tak dobri s obzirom da su Fermiće nabavili tek nekoliko tjedana nakon službenog izlaska (a i tada okolnim putem heh..)  Izlanuo se

 

Anyway, nadam se oštroj konkurenciji ove zime kako bi jake graulje opet bile cjenovno prihvatljive Namigiva

Kad si tako dobro upucen daj mi reci kako da tvoj frend presvjetli Theo THE Vhalic jos nema recenziju novih Radeona a Fermi ja imao medju prvima? - njemu sigurno zbog objektivnosti i nepristranih clanaka ne bi uskratili hardwerSmijeh

 

 

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
14 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
ZC_Someone kaže...

Wtf, ne pratim baš od kad sam kupio novu grafičku ali idem sad pogledati rezultate testova za 6850 na guru3d.com i uspoređujem ih s rezultatima 5850 i kao da nema razlike. Dal sam nešto propustio? Treba čekat nove drivere ili nešto drugo?

 Dobro uočeno. I meni je to čudno. Jedina pozitivna stvar koju ja vidim je navodna niža cijena. Ali to se tek treba pokazati...s obzirom da znamo kako domaći maloprodajni gulikože formiraju svoje cijene.

 

Alfa Romeo is latin for: Yes I will, but only because of your special car. Audis are mainly built for German cement salesmen.
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
igy kaže...
joze kaže...

evo mogu ti potvrditi referetni hd6850 ima 9", a ref. hd6870 10.5" (pretpostavljam da ti je dužina bitna)

 

edit pričekaj cijene kod nas, ako budu kao vani onda nove radeonke

evo kako mi hd 4870 stoji u kučištu

 

 

http://gtabalkan.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
joze kaže...
igy kaže...
joze kaže...

evo mogu ti potvrditi referetni hd6850 ima 9", a ref. hd6870 10.5" (pretpostavljam da ti je dužina bitna)

 

edit pričekaj cijene kod nas, ako budu kao vani onda nove radeonke

evo kako mi hd 4870 stoji u kučištu

 

 

jel ti se moze taj kavez skinuti,koliko vidim hard mozes staviti i gore,a dio kaveza jednostavno otpilati,

kad sam imao 9800gtx ( pokoj joj dusi u silikonskom raju) nije mi mogla stati jer su joj smetale one male hvataljke-stipalice za ram na maticnoj pa sam ih morao otpilati,

isto tako izlazi na kucistu(ona lima) mi se nisu poklapali sa grafickom pa sam i to otpilao,tako da ti se sve to da srediti sa malom pilicom za metal ili nekim jacim skarama,

nije neki tezak zahvat.

marroncevic
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
Brkovi kaže...
joze kaže...
igy kaže...
joze kaže...

evo mogu ti potvrditi referetni hd6850 ima 9", a ref. hd6870 10.5" (pretpostavljam da ti je dužina bitna)

 

edit pričekaj cijene kod nas, ako budu kao vani onda nove radeonke

evo kako mi hd 4870 stoji u kučištu

 

 

jel ti se moze taj kavez skinuti,koliko vidim hard mozes staviti i gore,a dio kaveza jednostavno otpilati,

kad sam imao 9800gtx ( pokoj joj dusi u silikonskom raju) nije mi mogla stati jer su joj smetale one male hvataljke-stipalice za ram na maticnoj pa sam ih morao otpilati,

isto tako izlazi na kucistu(ona lima) mi se nisu poklapali sa grafickom pa sam i to otpilao,tako da ti se sve to da srediti sa malom pilicom za metal ili nekim jacim skarama,

nije neki tezak zahvat.

možda postoji mogučnost da će i stat bez zahvata na kavezima

http://gtabalkan.com
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
Mr. Fugitive kaže...
ZC_Someone kaže...

Wtf, ne pratim baš od kad sam kupio novu grafičku ali idem sad pogledati rezultate testova za 6850 na guru3d.com i uspoređujem ih s rezultatima 5850 i kao da nema razlike. Dal sam nešto propustio? Treba čekat nove drivere ili nešto drugo?

 Dobro uočeno. I meni je to čudno. Jedina pozitivna stvar koju ja vidim je navodna niža cijena. Ali to se tek treba pokazati...s obzirom da znamo kako domaći maloprodajni gulikože formiraju svoje cijene.

 

Serija 68xx nasljeduje 57xx, a 69xx je nasljednik 68xx... Tako da su performasne poprilicno bolje u ovoj seriji ako tako usproedujemo. Procitajte koji review pa cete bolje shvatit...  Recimo ovaj...

14 godina
neaktivan
offline
HD 6800 u Bug labu

Dobio si "thumb down" OMG.

香港 - 47
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
El Manifico_Buster kaže...

Dobio si "thumb down" OMG.

neki ljudi slučajno stisne thumb down Osmijeh

http://gtabalkan.com
13 godina
offline
HD 6800 u Bug labu

Podržavam kupnju AMD-ovih proizvoda puno su jeftiniji od konkurencije svaka čast Namigiva 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
Z1J4 kaže...

Podržavam kupnju AMD-ovih proizvoda puno su jeftiniji od konkurencije svaka čast Namigiva 

u Americi su jeftiniji,a naši samo dignu cijenu ko HRT pretplatu

Kakav pastir,takvo stado.
15 godina
neaktivan
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
ATiGamer kaže...

Ma da, kakav DX11, tek je sad DX7 zaživio...

Ma nije istina. DX2 je u điru. Jučer instalirao Broken sword i traži me da instaliram DX2.Cool

World Championships: 7, GP started: 266, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,423
15 godina
offline
HD 6800 u Bug labu
HD6870 je par milimetara duza od atx maticne, dakle ako imas atx kuciste i grafa ce stati.
I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
zaki kaže...
HD6870 je par milimetara duza od atx maticne, dakle ako imas atx kuciste i grafa ce stati.

istina, stat će mi pogotovo šta se u napajanje ukljućuje s lijeve strane, tako da će mi ostat još 2-3cm slobodnog prostora pema kavezima za hard.. Jer moja hd 4870 se u napajanje uključuje u dužinu

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2010 9:37 (joze).
16 godina
neaktivan
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
nontryer kaže...
xfxgamernvidia kaže...

kako nije? evo popis pc igara sa podrškom za dx11

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_games_with_DirectX_11_support

Ima popis izašliš igara i nadolazećih igara...

Kad izađe nešto vrijedno spomena, onda ću razmislit.. ovako mislim da je to bacanje para ako se uzima samo zato "jer ima dx11".

 

O općenitom performance boostu u usporedbi sa hd5xxx ne govorim, to stoji i zbog tog se (nekima) isplati uzet, ali bacat argumente "čoeče teselacija dx11 čoeče fap fap čoeče" nema smisla..

 

Šta će se vrtit u dx11? 3DMark 11? Još eventualno 2-3 igre?

 

dx10 nije prihvaćen kao API, a kako je krenulo neće ni 11 koji je star godinu dana a tek je sve skupa 20ak igri najavljeno za njega.

 

Konzole su krive za sve, kad izađe novi xbox i ps4 doć će i "novi dx9" za pc.

Pričaš totalne gluposti. Ima već dosta igara koje se veselo vrte na DX11 i tu spadaju neki vrlo važni hitovi: BC2, F1 2010, STALKER CoP, Civ5, LOTR i World of Warcraft nakon posljednjeg patcha i u svim tim igrama DX11 znatno ubrzava rendering za istu ili bolju kvalitetu prikaza.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
14 godina
neaktivan
offline
HD 6800 u Bug labu

Evo ih u ADM-u definitivno cu uzet Sapphire HD 6850, 1GB GDDR5 256bit - 1570,00 kn.

 

KLIK:

 

edit>::Mozda ipak za 6-7 dana tad im opet dolaze grafe

 

 

http://vocaroo.com/?media=vTI0Gt85vtxkjp2Jx
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 11:51 (Skizzy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
Skizzy kaže...

Evo ih u ADM-u definitivno cu uzet Sapphire HD 6850, 1GB GDDR5 256bit - 1570,00 kn.

 

KLIK:

 

edit>::Mozda ipak za 6-7 dana tad im opet dolaze grafe

 

 

opa napokon.. očekivao sam niže cijene Izlanuo se

http://gtabalkan.com
13 godina
protjeran
offline
HD 6800 u Bug labu

Ja sam očekivao više cijene.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HD 6800 u Bug labu

pa nije 1570 kn toliko ni loše za hd6850...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
igy kaže...

pa nije 1570 kn toliko ni loše za hd6850...

ja sam očekivao hd 6870 tu cijenu.. A hd 5850 sam očekivao do 1200

http://gtabalkan.com
16 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
joze kaže...

ja sam očekivao hd 6870 tu cijenu.. A hd 5850 sam očekivao do 1200

ma, pustio to zamjena za hd5750 i 5770 to su price za malu djecu, teško je bilo očekivati takve kartice ispod 1500kn što god dolazilo iz AMD-a, ja sam očeivao i nešto više cijene

14 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
igy kaže...
joze kaže...

ja sam očekivao hd 6870 tu cijenu.. A hd 5850 sam očekivao do 1200

ma, pustio to zamjena za hd5750 i 5770 to su price za malu djecu, teško je bilo očekivati takve kartice ispod 1500kn što god dolazilo iz AMD-a, ja sam očeivao i nešto više cijene

jesus s nekima se neda normalno razgovarat, pogledaj cijene u okruzenje pa onda stani kokodakat gluposti, nema AMD veze s tim sta su nasi uvoznici pohlepna gamad

1500 je realna cijena za HD6870

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
15 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
dado8 kaže...
igy kaže...
joze kaže...

ja sam očekivao hd 6870 tu cijenu.. A hd 5850 sam očekivao do 1200

ma, pustio to zamjena za hd5750 i 5770 to su price za malu djecu, teško je bilo očekivati takve kartice ispod 1500kn što god dolazilo iz AMD-a, ja sam očeivao i nešto više cijene

jesus s nekima se neda normalno razgovarat, pogledaj cijene u okruzenje pa onda stani kokodakat gluposti, nema AMD veze s tim sta su nasi uvoznici pohlepna gamad

1500 je realna cijena za HD6870

pa govorim o tome da su krivi naši uvoznici.. AMD bi prodavao hd 6850  za maks 800-1000kn

http://gtabalkan.com
16 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
dado8 kaže...

jesus s nekima se neda normalno razgovarat, pogledaj cijene u okruzenje pa onda stani kokodakat gluposti, nema AMD veze s tim sta su nasi uvoznici pohlepna gamad

1500 je realna cijena za HD6870

i mi smo tržište grafičkih kartica kao i ostala tržišta

14 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
igy kaže...
dado8 kaže...

jesus s nekima se neda normalno razgovarat, pogledaj cijene u okruzenje pa onda stani kokodakat gluposti, nema AMD veze s tim sta su nasi uvoznici pohlepna gamad

1500 je realna cijena za HD6870

i mi smo tržište grafičkih kartica kao i ostala tržišta

kojeg kontroliraju dva-tri uvoznika

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice