HGspot zatvorio dućane

poruka: 78
|
čitano: 15.797
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HGspot zatvorio dućane".
14 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

a za nas u Rijeci i tako nije važno, oni imaju neku mikro poslovnicu ovdje. Kod nas su najveći igrači TechnoMax i TechnoMarket, možda i Ventex, te nešto manje MakroMikro te još poneki. I svi posluju puno bolje od HG Spota ... iskreno, baš nas briga jer imamo dovoljno veliki izbor. .. ali da mi je žao ljudi koji možda neće dobiti plaću, žao mi je. Žao mi je svake osobe koja ne dobije plaću.

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
offline
HGspot zatvorio dućane

Ovo je jako iznenadujuca vijest {#}  /s

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane
zaboravio si Links u Rijeci. A ovo za Hg spot , a jbg. nažalost ništa neočekivano samo je bilo pitanje vremena
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
HGspot zatvorio dućane

Fakat sam iznenadjen i uvredjen XD

Ma,bit će s njima sve u redu:)

Bude Gospodična Ana Matić dovela tu tvrtku u red{#}

Ivo,najveća Ti hvala:) Grafa radi super...
Moj PC  
1 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

A šta ste zapeli na gospodicnu Anu Matić? Ona samo radi svoj posao kao i vecina radnika u HGspotu. Uprava i njene glavešine zajedno sa bankama su ti koji upropaštavaju HGspot.

I'll be back
Moj PC  
19 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

A sta ces. A bas sam htio kupiti iPad 2 kod njih i iskoristiti 5% popusta na kupnju na dan rođendana (ROđendanski popust). Ako ne otvore do ponedeljka za 2 tjedna(malo manje) morat cu kupiti negdje drugdje. A ustedio bih 200 kn na popustu.

 

I jos steta zbog natjecanja u slaganju racunala. Fakat sam htijeo ici.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 11:32 (Tommy8).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
microman kaže...

A šta ste zapeli na gospodicnu Anu Matić? Ona samo radi svoj posao kao i vecina radnika u HGspotu. Uprava i njene glavešine zajedno sa bankama su ti koji upropaštavaju HGspot.

Ne, za sve je kriva Ana, tko bi drugi uopće mogao biti kriv.

 

Isto kao što je za sporost administracije na hrvatskim vodama kriva žena na urudžbenom ili portir.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 11:30 (Danny_HR).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Danny_HR kaže...
Ne, za sve je kriva Ana, tko bi drugi uopće mogao biti kriv.

Nije nego Mihaela Bajkovac.{#}

World Championships: 7, GP started: 275, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,455
15 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

sva sreća da sam praksu u zadnji čas prebacio iz HG-a u iShop  {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot zatvorio dućane

steta, u metkoviću je dobra poslovnica, dosta kupujem kod njih

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
HGspot zatvorio dućane

Samo je bilo pitanje vremena {#}

 

Želim im što prije rješenje problme. Prvi put im dajem podršku {#}

** Live 4 Music **
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HGspot zatvorio dućane

Gdje je nestala preko noći genijalnost prpića koji se hvalio kako je podigao hg spot a onda ga drugi sje.ali.   Potom se vratio da pokaže ovima drugima kako se uspješno vodi firma ali .... više sreće u sljedećem izvlačenju.

Ovim je pokazao da kada u dućan ljudi sami ulaze isti može voditi svaka budala a kada kupci nestanu dućan mogu voditi samo odabrani, sposobni ljudi.  On taj nažalost nije ..

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
HGspot zatvorio dućane

E moj Prpa... sve se vraća, sve se plaća ;)

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

Microline pokrenuo stečajni postupak.

 

RIP. Možda bude jeftine robe.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

HG spot je je ubilo to što je izgubio povjerenje kupaca. Jednom kada to napraviš skoro je nemoguće vratiti se, pogotovo na tržištu kakvo je naše.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
igy kaže...

steta, u metkoviću je dobra poslovnica, dosta kupujem kod njih

I za razliku od drugih poslovnica gdje se žale na radnike, ovdje su bili i ljubazni i dobro potkovani. Šteta sad smo ostali samo na Finelu.

http://www.youtube.com/watch?v=N80ec5dyskw
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 12:26 (bruno11).
16 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
bruno11 kaže...
igy kaže...

steta, u metkoviću je dobra poslovnica, dosta kupujem kod njih

Iza razliku od drugih poslovnica gdje se žale na radnike, ovdje su bili i ljubaznii dobro potkovani. Šteta sad smo ostali samo na Finelu.

o pa vidi sugrađanin!, pitanje je jesmo li ostali na finelu, no bila bi šteta jer je hg imao bolju ponudu

a o radnicima u hg mtk sve najbolje

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 12:29 (igy).
14 godina
offline
HGspot zatvorio dućane

Kad će kraj više ovomu jadu i bijedi? Kriva je naša politika i nitko više. Pa koja to normalna firma može opstati kod nas, osim trgovine? A di su nas doveli i di smo se srozali ljudi moji, imamo sve a nemamo ništa, naša država je ko siromah koji sidi na vrići punoj zlata. Slavonija bi mogla Europu hranit sa svojim poljima, Jadran bi moga bit turistička top destinacija, a di je ribarstvo, brodogradnja, di je poljoprivreda di je proizvodnja? Samo trgovački lanci i trgovine. Bože sačuvaj uvati me odma depra kad se sitim. Zašto san ja ginija, pitam se?? Malo san otiša off, al ponilo me...

zeko73
Moj PC  
27 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
zeko73 kaže...

Kad će kraj više ovomu jadu i bijedi? Kriva je naša politika i nitko više. Pa koja to normalna firma može opstati kod nas, osim trgovine? A di su nas doveli i di smo se srozali ljudi moji, imamo sve a nemamo ništa, naša država je ko siromah koji sidi na vrići punoj zlata. Slavonija bi mogla Europu hranit sa svojim poljima, Jadran bi moga bit turistička top destinacija, a di je ribarstvo, brodogradnja, di je poljoprivreda di je proizvodnja? Samo trgovački lanci i trgovine. Bože sačuvaj uvati me odma depra kad se sitim. Zašto san ja ginija, pitam se?? Malo san otiša off, al ponilo me...

I kaj možemo po tom pitanju... nitko neće na ulice... idioti glasaju za adeze... možda nismo bolje ni zaslužili ...

 

Za što si ginija... to nažalost mnogi ljudi kao ti više stvarno neznaju ... nažalost...

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
zeko73 kaže...

Kad će kraj više ovomu jadu i bijedi? Kriva je naša politika i nitko više. Pa koja to normalna firma može opstati kod nas, osim trgovine? A di su nas doveli i di smo se srozali ljudi moji, imamo sve a nemamo ništa, naša država je ko siromah koji sidi na vrići punoj zlata. Slavonija bi mogla Europu hranit sa svojim poljima, Jadran bi moga bit turistička top destinacija, a di je ribarstvo, brodogradnja, di je poljoprivreda di je proizvodnja? Samo trgovački lanci i trgovine. Bože sačuvaj uvati me odma depra kad se sitim. Zašto san ja ginija, pitam se?? Malo san otiša off, al ponilo me...

Ej.. probudi se iz sna.. na zalost svih nas, sanjas nesto nemoguce.. bar mi se tako cini s obzirom na trenutnu situaciju.

16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
movie kaže...

Gdje je nestala preko noći genijalnost prpića koji se hvalio kako je podigao hg spot a onda ga drugi sje.ali.   Potom se vratio da pokaže ovima drugima kako se uspješno vodi firma ali .... više sreće u sljedećem izvlačenju.

Ovim je pokazao da kada u dućan ljudi sami ulaze isti može voditi svaka budala a kada kupci nestanu dućan mogu voditi samo odabrani, sposobni ljudi.  On taj nažalost nije ..

 

Lako je uspjeti kad nema konkurencije. Lova je u nekretninama, Australiji...

15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Marohas kaže...

Hoćeš reći da je Microline pred trgovačkim sudom podnio zahtjev za stečaj HG Spota?

Ili da Microline ide u vlastiti stečaj?

Evo ti pa čitaj. Sve lijepo piše.

http://cro.time.mk/read/6d0f28c7f9/a0e52d66ff/index.html

http://cro.time.mk/read/6d0f28c7f9/c563755066/index.html

Beauty doesn't have a weight restriction.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane

I ne samo to, gdje su novci nestali?, to je pljačka stoljeća.

15 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

Novci su kod mene na sigurnom, ali nemoj nikom reći...

Beauty doesn't have a weight restriction.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Čudno ako su zatvorili dućane, a da nisu propali.

U protivnom, nije iznenađujuće.
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

Nije sve tako sivo, mozda bude rasprodaja u pola cijene {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
microman kaže...

A šta ste zapeli na gospodicnu Anu Matić? Ona samo radi svoj posao kao i vecina radnika u HGspotu. Uprava i njene glavešine zajedno sa bankama su ti koji upropaštavaju HGspot.

koliko rade, ili koliko dobro rade svoj posao, pokazuje zatvaranje vrata i ogromni financijski gubici...

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

A šta će im ionako neprofitabilne poslovnice, logičan slijed stvari, anusmedia sada ostvaruje sasvim solidan promet, pogotovo srijedom kad se ljudi grabaju za akcije na Vrbanima. Odu po tu glupariju od 50,100 ili 500kn a potroše 70,150 ili 700 na kraju..opet dobro.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HGspot zatvorio dućane

ionako su uvijek bili preskupi što se mene tiče ne moraju niti otvarati

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

Ima još dosta trgovina gdje se moš opskrbit od kojih su neke i puno povoljnije od navedenog koji se zatvara.

Splet okolnosti, loša financijska situacija (nasljeđena od prošle uprave), kriza, izgubljeni kupci i vrlo jaka konkurencija nisu laka prepreka tko god se suočio s njom.

 

Lako je sad filozofirat i kak se ono kaže "bit general nakon bitke"... no drugi opstaju, neki se novi i otvaraju (hama.hr webshop na koji sam zadnje naletio)...

 

Niš, kokice u ruke i gledat rasplet drame...

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice