Hollywood Obami: "Money for nothing..."

poruka: 14
|
čitano: 2.239
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hollywood Obami: "Money for nothing..."".
16 godina
offline
Hollywood Obami: "Money for nothing..."

Svaka čast za jutarnju smjenu. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Hollywood Obami: "Money for nothing..."

Židovi su ljuti na Obamu. To mu baš i nije dobro u americi. Ali ajd, barem jednom radi nešto dobro.

Biti ili mniti svemiropolisno
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Hollywood Obami: "Money for nothing..."

Zanima me šta je bitnije ovdje, globalni glas javnosti ili industrijski interesi. Mislim da će podleći pritisku.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hollywood Obami: "Money for nothing..."

U čemu je problem? Pa frka bi bila da su tražili povrat novca, ovako je sve pet :D

Gledam te!
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hollywood Obami: "Money for nothing..."

Hehe , kceri izvrsile pritisak. A nema se Hollywood sto buniti, nitko ne skida filmove da bi ustedio kartu za kino (ili rijetki). Najvise oni koji su film propustili u kinu ili ga nistu ni htjeli gledati iz bilo kojeg razloga ili su ga cak i pogledali ali ga 'oce imati doma (dobro u tom slucaju nisu potrosili na DVD ali opet ne znaci da bi ga kupili)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hollywood Obami: "Money for nothing..."

Ironija je što je Hollywood nastao na piratluku: svi ti studiji su preselili na sadašnje mjesto kako bi pobjegli od Edisonovih tužbi za kršenje patenata.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hollywood Obami: "Money for nothing..."

I tako funkcionira (americka) demokracija dakle. Ja ti platim (pomognem u kampanji) ti mi kasnije vratis zakonima koji meni idu na ruku. Zanimljivo. Zar nije to u osnovi podmicivanje? I naravno, ko j..e sirotinju.

16 godina
offline
Re: Hollywood Obami: "Money for nothing..."
DigiMagic kaže...

Ironija je što je Hollywood nastao na piratluku: svi ti studiji su preselili na sadašnje mjesto kako bi pobjegli od Edisonovih tužbi za kršenje patenata.

 

OT. A jos je veca ironija sto je Edison mozda i prvi pirat na svijetu u danasnjem smislu rijeci. Negdje sam procitao da je prikazivao i dilao filmove Georgesa Meliesa bez njegove dozvole i da mu je ista platio naravno.

12 godina
offline
Re: Hollywood Obami: "Money for nothing..."
rashomon kaže...

Zanima me šta je bitnije ovdje, globalni glas javnosti ili industrijski interesi. Mislim da će podleći pritisku.

Vec je podlegao. Bio je jedan od glavnih zagovaraca priznanja Palestine a sad mu to ne pada na pamet i prijeti onima koji to zele uciniti.

16 godina
offline
Re: Hollywood Obami: "Money for nothing..."
BlueMax kaže...
rashomon kaže...

Zanima me šta je bitnije ovdje, globalni glas javnosti ili industrijski interesi. Mislim da će podleći pritisku.

Vec je podlegao. Bio je jedan od glavnih zagovaraca priznanja Palestine a sad mu to ne pada na pamet i prijeti onima koji to zele uciniti.

 

Ma da, kao da nema hrabrosti biti promjena koju je svijet u njemu priželjkivao.

15 godina
neaktivan
offline
Hollywood Obami: "Money for nothing..."

Obama i nije imao nekog izbora. Dok se cijela nacija oštro protivi takvim zakonima i svi se negdje grupiraju, ne možeš ostati neutralan. Stati na stranu SOPE bilo bi političko samoubojstvo, koliko god Hollywood dao demokratima novaca.

So this is how liberty dies...with thunderous applause
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hollywood Obami: "Money for nothing..."
Eld kaže...

I tako funkcionira (americka) demokracija dakle. Ja ti platim (pomognem u kampanji) ti mi kasnije vratis zakonima koji meni idu na ruku. Zanimljivo. Zar nije to u osnovi podmicivanje? I naravno, ko j..e sirotinju.

Da, to se kod nas zove korupcija, ali u americi su legalizirali korupciju i nazvali je lobiranje.

I'm silicon-based life-form
16 godina
offline
Re: Hollywood Obami: "Money for nothing..."
kowach kaže...
Eld kaže...

I tako funkcionira (americka) demokracija dakle. Ja ti platim (pomognem u kampanji) ti mi kasnije vratis zakonima koji meni idu na ruku. Zanimljivo. Zar nije to u osnovi podmicivanje? I naravno, ko j..e sirotinju.

Da, to se kod nas zove korupcija, ali u americi su legalizirali korupciju i nazvali je lobiranje.

 

ako se ne možeš boriti protiv nečega legaliziraj to,

trebalo bi tako i piratstvo legalizirat

15 godina
neaktivan
offline
Hollywood Obami: "Money for nothing..."

Ispasti će fina šemica Obami za drugi mandat. Kao, Obama junak, spasio nas od SOPA-e i PIPA-e i onda cijeli internet slijepo slijedi.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice