Hrvati ne vole web-standarde

poruka: 14
|
čitano: 3.867
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvati ne vole web-standarde".
16 godina
offline
Hrvati ne vole web-standarde

ne vole web-stansarde ali vole 20000 HRK na bonu u VEMILU, gdje je taj popis???????????

Been there done that
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hrvati ne vole web-standarde

Ja sam očekivao da BUG poštuje standarde...

EVERYBODY LIES
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvati ne vole web-standarde

o Bug ima 14 grešaka,morate to brzo popravit da se vidi da poštujete standardeNevinašce

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hrvati ne vole web-standarde

Nije mi namjera vrijedjati nego istaknuti zanimljivu slucajnost,

ali jeste li primjetili koliko www.zena.hr odskace od ostalih :-D :-D :-D

 

Ako taj portal administriraju zene, definitivno dokazuje onu staru da je zenama bitnija sasija od motora :-D

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 15:55 (Deus ex machina).
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hrvati ne vole web-standarde

hrvat sam, i ne volim nikakve standarde, bilo di , i bilo kad...Smijeh

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hrvati ne vole web-standarde

A jeste li provjerili koliko se standarda drži sama stranica koja provjerava druge stranice u vezi standarda. A osim toga standardi ne postoje već samo preporuke!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvati ne vole web-standarde

@Deus ex machina: Nije baš točno to. Evo moj site je dizajnirala žena i po standardima je (Passed, 1 warning(s)).

www.prestige-glamour.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Hrvati ne vole web-standarde
Stoja kaže...

o Bug ima 14 grešaka,morate to brzo popravit da se vidi da poštujete standardeNevinašce

Bug ima 11 grešaka, i to dobrim dijelom zahvaljujući našim dragim oglašivačima čije kodove koristimo, a njima takve stvari očito nisu važne.

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Hrvati ne vole web-standarde

Standardi se u HR web prostoru ne poštuju zbog toga što je većina ljudi koji rade web stranice završilo kojekakve polu-tečajeve po kojekakvim polu-školama i sad se svi nazivaju web masterima i sistem administratorima a zapravo 90% istih ima samo propuh među ušima i ne razlikuju router od switcha. Nemam namjeru nikoga vrijeđati ali samo prenosim svoje mišljenje temeljeno na dugogodišnjem informatičkom iskustvu.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvati ne vole web-standarde
Domagoj kaže...

Bug ima 11 grešaka, i to dobrim dijelom zahvaljujući našim dragim oglašivačima čije kodove koristimo, a njima takve stvari očito nisu važne.

Kad smo već kod standarda - zbog čega mi se stalno pročitani postovi (teme) ovdje na forumu nanovo označuju kao nepročitani?!

I to se događa i u Firefoxu i u Internet Exploreru 8 u dva sistema - XP i Sedmica?!

To je počelo prije otprilike mjesec dana. Gdi je i kaj je problem?

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 17:19 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvati ne vole web-standarde
kizo2703 kaže...

Kad smo već kod standarda - zbog čega mi se stalno pročitani postovi (teme) ovdje na forumu nanovo označuju kao nepročitani?!

I to se događa i u Firefoxu i u Internet Exploreru 8 u dva sistema - XP i Sedmica?!

To je počelo prije otprilike mjesec dana. Gdi je i kaj je problem?

Ja po onom informatickom vicu kad informaticar na pokvareni auto kaze "a da izadjemo i ponovno udjemo?" savjetujem, pobrisi cache, mozda pomogne.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvati ne vole web-standarde
virtualAThome kaže...

Ja po onom informatickom vicu kad informaticar na pokvareni auto kaze "a da izadjemo i ponovno udjemo?" savjetujem, pobrisi cache, mozda pomogne.

Ma jesam već odavno i nekoliko puta ,ali ne pomaže. Napravil sam i clean install Sedmice i opet isto.

Znači ,nije problem kod mene.

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2009 11:50 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Hrvati ne vole web-standarde

Ja sam prešao svoje stranice, i najviše mi se pojavilo 48... Naravno ako Hercegovce računate u Hrvate...Cool

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvati ne vole web-standarde

Upitno je ovo istraživanje jer pregledom nekih od siteova dobivam potpuno drugačije rezultate, a i znam da neki od kreatora tih stranica ne bi dozvolili da im iz produkcije izađe kod s ovoliko grešaka koje se navode u istraživanju.

 

Da li netko zna ili ima link od punog teksta tog istraživanja?

Mrmljenko
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice