Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

poruka: 38
|
čitano: 19.365
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu".
12 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

Tinitus je zayebana stvar, nema potrebe za vrijeđanjem.

 

8 godina
neaktivan
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Pozdravljam,

već 15 godina mi traje šum u uhu,uz 3 prekida,naime poslije PET scana šum mi je prestao 2 dana,(i bio sam kao preporođen), dali to znači da ipak ima nešto što može zaustaviti zujanje,je li to bio kod mene pet scan ili one tablete koje sam morao popiti prije pet scana neznam.Prestanak šuma sam opet primjetio  prije nekoliko dana dok sam pretraživao nešto na YouTube sa slušalicama na ušima,nije trajalo dugo,ali se to opet ponovilo slijedeći dan,čini mi se da bi se mogli izliječiti sa ovom aplikacijom od tinnitus-off.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

za moj šum su ustanovili da nije u uhu već u glavi i da nema pomoći :)

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

 

...pozdrav svima iz The T kluba...kol'ko nas ima  na na na   kol'ko nas ima....

 

...imam tinnituse obostrano već 9 godina ( jedna od milijun posljedica stradavanja kao pješak u prometu, skupilo me auto, zapravo, mladi gospodin koji je istim upravljao...)

 

 u početku je prvi u lijevom uhu bio tih, pa glasniji, pa glasniji, pa glasniji pa sad ima čudo decibela na svojih 10 Hz da, da se kojim slučajem ta vriska može čuti van moje glave, uslijedila bi kazna za remećenje javnog reda i mira, i to paprena....

 

 tijekom godina, pojavilo ih se još u lijevom uhu, a unatrad 3 godine i u desnom..uz progresivno obostrano gubljenje sluha...a da stvar bude još apsurdnija, imam i hiperakuziju ( za one koji možda ne znaju, to je ekstremna osjetljivost na zvučne podražaje u okolini koji drugima ne predstavljaju baš nikakav problem... npr. grmljavina, smijeh, plač djeteta, lavež psa, proklete najlonske vrećice i njihovo prokleto šuškanje, ženske potpetice - e to je potpuno sluđujuće, vozila, sva ulična buka, malo glasnija glazba ili razgovor)...kakofonija užasa kojima je mozak bombardiran a nema apsolutno nikakvu svoju obranu....ja mu znam pomoć' s antifonima, al' onda pak još slabije čujem ostale stvari oko sebe pa je malo iščašeno sve to skupa trpiti, al' što se tu može osim durat'...zbog gubitka sluha nosim aparatić na lijevom uhu, uskoro ću morati i na desnom...ljudi se furaju na nove mobitele a mi ćemo na nove slušne aparate

 

 najgora od svih stvari mi je, najprije saznanje, pa onda spoznaja ( koja je još tek u početku, i već sad sam totalno freaked out zbog toga ) da ću jednom potpuno oglušiti, neminovno, zbog posljedica multiplih ozljeda glave, al' da neću oglušiti u Božjem miru, spokoju i tišini, nego ću oglušiti na vanjski svijet a vlastiti mozak će me dovesti do toga da siđem s uma...

 

 

 ...eto ekipa, toliko od mene....i..držite se, jbg, nema druge...

 

   lijep pozdrav svim supatnicima...

 

 

 

 

...zauvijek izgubljena tišina...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

 

 

....ispravak krivog navoda, najglasniji lijevi PPPPIIIIIIPPPPP  je na cca 10 kHz, dakle 10.000 Herca....

...zauvijek izgubljena tišina...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble
Kako znas da ces oglusiti? Radi ozljede glave? Ja imam skoro sve isto, morao bi nosit aparatic na oba uva, ali niko ne zna oce li se pogorsavati sluh. Kod nekih ljudi se cak i poboljsala razgovjetnost. Je li tebi razgovjetnost ili bas ne cujes? Ja sam snimio glavu i sa glavon je sve uredu, tako da uzrok ne znaju. Dosta mi je nejasnoca u tvom upisu, bija bi zahvalan ako mozes malo pojasnit. Hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

 

..sori što tek sad odgovaram, laptop mi je u totalnoj banani, sam se gasi iznimno često, valjda se neki klinac odlemio baš na ulazu napajanja u lap....

 

  Nakon pretraga na Suvagu su mi rekli da ću zbog posljedica politraume glave i učinka istih na kosti lica i slušnih kanala ( smrskane su mi sve kosti lica, od obrva na dolje; nos, sinusi, jagodice, gornja i donja čeljust, imala sam cca 18-ak operacija na maksilofacijalnoj na Dubravi, deformirana su mi oba čeljusna zgloba, ne mogu pomicati vilicu livo ni desno, gori ni doli, ne mogu žvakati niti zinuti više od 1,5 cm ) jednog dana, za 5-10-15 godina najvjerojatnije oglušiti potpuno.....naravno, ne mogu biti sigurni, ali obzirom na progresivno gubljenje sluha u oba uha, vjerojatnost je vrlo velika....mene su, dakle prvenstveno  mehaničke ozljede glave dovele do toga...do tinnitusa, gluhoće i hebene hiperakuzije

 

aparat koji sad nosim na lijevom uhu mi je pomogao utoliko što kad ga nosim i pojačam, naravno, čujem glasnije ali mi to nije pomoglo kod hiperakuzije....i dalje se ne mogu usredotočiti na jedan razgovor ako još netko u blizini razgovara, totalno me izblesa buka prometa, ljudi u busu, i uopće zvukovi vanjskog svijeta me katkad dovedu do toga da moram pobjeći u neki portun i malo se smiriti da bih mogla dalje funkcionirati...inače, moj aparat ima i antitinnitusni program koji još nije uključen dok se ne priviknem na aparat...nakon toga bi, moja pretpostavka, trebali utvrditi točnu frekvenciju tinnitusa i namjestiti aparat na proizvodi istu frekvenciju koja bi trebala "naučiti" mozak na nju i ne ga više toliko "uznemiravati", jer sam sad pod konstantnim stresom jer se čitavo budno vrijeme osjećam, doslovce, kao da sam u unutrašnjosti golemog zvona koje zvoni li ga zvoni..

 

ne znam jesam li ti imalo pojasnila moje stanje, ako nisam, slobodno pitaj što te zanima, rado ću odgovoriti.

 

 

a ti nisi imao nikakvu ozljedu glave? jesi li možda bio izložen velikoj buci? pazi, to ne mora biti dugotrajna izloženost, dovoljno je i puno manje nego što mislimo...

...zauvijek izgubljena tišina...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

 

  Bog profesore B. , jeli stigla ap i kako se pokazala?

 

  ...svi koji ste pretrpjeli ehotraumu u ratu, korijeni su tu, sto posto...mi ostali, neki znamo zašto nas sluđuju te "vesele" i ničim izazvane a ipak "darovane" frekvencije....neki ne znaju, pa im je to popriličan problem, jer je puno lakše kad znaš zašto nešto ne valja i zašto se neki dio čovjeka "pokvario"...

 

  ... a da smućkaš neki čudotvorni i uvijek uspijevajući napitak u svom čarobnom stroju?

 

  bez zezanja sad.... jel znaš frekvenciju svog tinnitusa?  jesi možda probao kad na Youtube-u pokušao naći one auditorijale koji pomažu naći frekvenciju? pretpostavljam da ova app radi na isti način kao i to.....ili kao slušni aparati koji imaju antitinnitusni program...tipa, naštimaju ti tvoju frekvenciju , ti je slušaš neko određeno vrijeme, i ona bi trebala "natjerati" mozak da je više ne registrira, ne kad slušaš vanjski svijet, nego ga neutraliziratri u glavi, u sklopu slušno-neuronske mreže, gdje tinnitus inače i živi...

...zauvijek izgubljena tišina...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice