Hrvatska na CeBIT-u

poruka: 6
|
čitano: 2.421
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska na CeBIT-u".
16 godina
odjavljen
offline
Hrvatska na CeBIT-u

Među nekim našim tvrtkama prepoznajem njih par koje (pouzdano znam) nemaju za plaće već par mjeseci...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska na CeBIT-u
Friday kaže...

Među nekim našim tvrtkama prepoznajem njih par koje (pouzdano znam) nemaju za plaće već par mjeseci...

Mozes slobodno napisati koje su to tvrtke....a i ne cudi me,cijela privreda je u blokadi.

dasHHa
16 godina
odjavljen
offline
RE: Hrvatska na CeBIT-u
dasHHa kaže...
Friday kaže...

Među nekim našim tvrtkama prepoznajem njih par koje (pouzdano znam) nemaju za plaće već par mjeseci...

Mozes slobodno napisati koje su to tvrtke....a i ne cudi me,cijela privreda je u blokadi.

 

Neću jer ne želim raditi reklamu/antireklamu. Za iste te firme također znam da nemaju gotovo ništa pametnoga ponuditi...

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska na CeBIT-u
Friday kaže...

 

Neću jer ne želim raditi reklamu/antireklamu. Za iste te firme također znam da nemaju gotovo ništa pametnoga ponuditi...

To mislis na ove u sklopu klastera? Jer ove velike mi se cine da imaju super proizvode.

16 godina
odjavljen
offline
RE: Hrvatska na CeBIT-u
virtualAThome kaže...
Friday kaže...

 

Neću jer ne želim raditi reklamu/antireklamu. Za iste te firme također znam da nemaju gotovo ništa pametnoga ponuditi...

To mislis na ove u sklopu klastera? Jer ove velike mi se cine da imaju super proizvode.

 

Da, te iz klastera.

Freak Show Inc.
13 godina
protjeran
offline
Hrvatska na CeBIT-u

Jedva cekam CEBIT,Hanover stižem! :)))

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice