HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netflix, Y

poruka: 43
|
čitano: 8.499
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netflix, Y".
13 godina
offline
HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netflix, Y

Čitam komentare na mob.hr za tu HT-ovu tarifu i navodno streamanje nije neograničeno nego korisnici imaju na raspolaganju 50 GB mjesečno. Ljudi kažu da su te informacije dobili od zaposlenika HT-a i službe za korisnike. Ovo je sve bolje od boljega. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 10:44 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli
Marko :D kaže...

Čitam komentare na mob.hr za tu HT-ovu tarifu i navodno streamanje nije neograničeno nego korisnici imaju na raspolaganju 50 GB mjesečno. Ljudi kažu da su te informacije dobili od zaposlenika HT-a i službe za korisnike. Ovo je sve bolje od boljega. 

Ali zaboravio si dodatne nevjerojatne pogodnosti.

 

7 godina
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli

Na prvu se počnem smijati na odgovor no poslje se stvarno i iskreno zabrinem kada si razmislim malo bolje, pa kakvim to budalama oni smatraju svoje aktualne i potencijalne korisnike tj sve nas kada tako pišu i daju izjave

14 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli
CrniPero kaže...

Na prvu se počnem smijati na odgovor no poslje se stvarno i iskreno zabrinem kada si razmislim malo bolje, pa kakvim to budalama oni smatraju svoje aktualne i potencijalne korisnike tj sve nas kada tako pišu i daju izjave

Bit će da ih teškim budalama smatraju.

Možda jedino drži vodu ovo s pokrivenošću signalom. Možda sam i u krivu, nisam baš imao doticaja s teletom odavno... Kakav im je sad signal u usporedbi s ovim kriminalcima i s vipnetom? Znam da je prije par godina frend poludio kad je prešao na njih jer je gubio signal usred šireg centra Zagreba, no otada su navodno par puta jako poboljšavali mrežu.

 

Teletova karta pokrivenosti online mi se čini jako lažljivom. Npr. navodno je cijelo Sljeme super pokriveno 4G signalom što mi je nekako jako teško povjerovati.

7 godina
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli

https://www.tele2.hr/o-tele2/tele2-mreza/ac173/

Sa mjerenjima od P3-a su sve donedavno i VIP i HT hvalili dok nisu iz P3 napravili zadnje mjerenje :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 11:59 (CrniPero).
14 godina
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli
Hahahaha ovi iz HT-a nisu normalni. Pazi na prometu od 3 GB on spominje da su brzine do 262.5 Mb/s. Hahahah.
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli
Oldy kaže...
Hahahaha ovi iz HT-a nisu normalni. Pazi na prometu od 3 GB on spominje da su brzine do 262.5 Mb/s. Hahahah.

 Pa imaš taman minutu i pol do dvije za korištenje interneta... Šta fali? 😄

13 godina
neaktivan
offline
HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netflix, Y

Pa tele 2 je imao  prošlo ljeto promo 3 gb za 35 kuna,jao kako je to bilo divno. 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2017 23:38 (Kewin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli
T-sramota opet laže .
Laganje im je brend .
TELE 2 će ih doslovno pokopati .
Višegodišnje ne ulaganje u tehnologiju , dolazi na naplatu.
Prosjek starosti tehničara im ke između 45-50 godina i svi čekaju prvu priliku pobjeći što dalje od T-sramote.
Ondje gdje TELE2 nudi brzine do 150 Mbits neograničeno , T-sramota nije u stanju ponuditi niti 7,2 Mbits.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli
Kewin kaže...

Pa tele 2 je imao  prošlo ljeto promo 3 gb za 35 kuna,jao kako je to bilo divno

 Nekima je još uvijek divno 

 

 

14 godina
offline
HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netflix, Y

Ili u članak dodajte nešto tipa "ovo nema smisla jer je tele2 za istu cijenu uveo 10 puta bolju uslugu + link" ili dodajte "PROMO" kao i na ostalim plaćenim reklamam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli
Motorino kaže...
Kewin kaže...

Pa tele 2 je imao  prošlo ljeto promo 3 gb za 35 kuna,jao kako je to bilo divno

 Nekima je još uvijek divno 

 

 

 Eh da :)  ali meni je trebalo samo tokom ljeta :) poslužilo super ali eto prekinuo. 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
13 godina
offline
Re: HT nudi tarifu s besplatnim prometom za Netfli

Ako imaš Moj Tele2 profil, a prije si imao aktiviranu neku staru tarifu (Smart, Smiley, Totalna,...), progledaj možeš li ponovno aktivirat staru tarifu. Ja recimo mogu i dalje aktivirati Smiley i Smart tarifu iako ih nema već jako dugo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice