HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom na

poruka: 7
|
čitano: 2.182
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom na ".
9 godina
offline
HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom na

PROMO? Bukvalno ste prenjeli PR.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom na

bolje da su ga nazvali nogometni paket, jer nije se spomenuo nijedan drugi sport. svaka cast ligi prvaka i nogometu ali to nije jedini sport. kad ce se vise pocet prenosit vise tekmi nba-a? da ne govorim o ostalim stvarima koje bi ljudi mozda htjeli pogledat. sportklub cak i prenosi nesto, al slabo je to, premalo utakmica, i idu na sistem da otkupe tekme koje pocnu najranije kako bi ljudi kao mogli lakse gledat a nejdu na to da otkupe kvalitetnije utakmice makar bile u 3-4 ujutro.

i koja je uopce cijena ovog sportskog paketa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom
mar123 kaže...

bolje da su ga nazvali nogometni paket, jer nije se spomenuo nijedan drugi sport. svaka cast ligi prvaka i nogometu ali to nije jedini sport. kad ce se vise pocet prenosit vise tekmi nba-a? da ne govorim o ostalim stvarima koje bi ljudi mozda htjeli pogledat. sportklub cak i prenosi nesto, al slabo je to, premalo utakmica, i idu na sistem da otkupe tekme koje pocnu najranije kako bi ljudi kao mogli lakse gledat a nejdu na to da otkupe kvalitetnije utakmice makar bile u 3-4 ujutro.

i koja je uopce cijena ovog sportskog paketa?

Pa imaš na Areni košarku i F1 koliko se sjećam. Mislim da ima i tenis ili je to na Sportklubu?

15 godina
offline
HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom na

ima euroligaska kosarka vjerojatno. ja pricam o nba-u sto je totalno drukciji svijet.

sportklub je bolji po meni sto se tice sportova koji nisu nogomet, arena je u nogometu dosta jaca jer prenosi gotovo sve bitne utakmice koje se igraju.

znam da sam na sportklubu gledo nba tekme, americki nogomet ponekad(superbowl prenose svake godine), cak prenose draftove americkih sportova sto je super. htio bi spomenut da je sportklub jedina televizija na svijetu koja je besplatno dala ljudima da gledaju mec mayweathera i mcgregora, sve druge televizije su naplacivale gledanje. a i komentatori kosarke i americkog nogometa su im odlicni. samo kazem, htio bi jos vise sadrzaja. te jos jedan plus, posto imam amis sportklub kanale imam dzabe, mislim da se na max tvu arena placa(ili je arena 1 dzabe a ostale se placaju).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom
mar123 kaže...

 mislim da se na max tvu arena placa(ili je arena 1 dzabe a ostale se placaju).

 arena 1 i 2 su dio osnovnog paketa od kad su maknuli eurosport 1 i 2. ostale arene se plaćaju. formula 1 je na areni 2

15 godina
offline
HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom na

Imam maxtv novi prijemnik i nije mi jasno o kakvoj kvaliteti slike govore .Slika je bila bolja na starom uređaju.Jedino ako još nisu sve uključili kako treba.Uglavnom slika lošija nego prije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HT predstavio MAXtv sportski paket s naglaskom na

Imam maxtv novi prijemnik i nije mi jasno o kakvoj kvaliteti slike govore .Slika je bila bolja na starom uređaju.Jedino ako još nisu sve uključili kako treba.Uglavnom slika lošija nego prije.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice