HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja

poruka: 9
|
čitano: 1.126
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja".
12 godina
offline
HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja

Ovaj će kod nas ići k'o vruće kifle, već vidim.  

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja

posebno u crnoj boji a još ako predinstaliraju Thompsona kao default ringtone...

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja

Vec vidim proteste zajednica udruga antifašističkih boraca i antifašista zagrebačke županije i grada zagreba, udruga antifašista dubrovnik, savez antifašističkih boraca pula, savez antifašističkih boraca rijeka, antifašistička koalicija, udruga antifašističkih boraca i antifašista Šibenik, Splitski antifasisti... i jos 16000 drugih antifasistickih udruga u Hrvatskskoj.

 

Vjerujem da ce i posebnu prosvjednu notu imati ponos i dika nase drage Republike Hrvatske, udruga mladih antifašista grada zagreba, krcata studentima Filozofskog fakulteta.

 

Tu nece izostati ni prosvjedno pismo i prijetnje tuzbi europskom sudu za ljudska prava od predsjednika Republike Srbije, gospodina Vucica, u kojem ce se naravno poseban naglasak staviti na 1941 godinu i Jasenovac u kojem je ubijeno 75 miliona ljudi. 

 

Takoder, ocekujem na index.hr bar 300 clanaka u kojem se sa sigurnoscu utvrduje da su jedini i izriciti krivci za ovo gospodin Plenkovic i Crkva, uz blagosov i potporu pape Franje, uz posebnu napomenu da je ovo sve posljedica Vjeronauka u skolama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 0:25 (kingofthenight).
 
3 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja
kingofthenight kaže...

 

 Da , ali patuljak Bujanec ce ga kupiti odmah..pogotovo ako bude u mat crnoj . Naravno , u paketu i stylus slamka za ...jel...:) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja
unimatrix001 kaže...
kingofthenight kaže...

 

 Da , ali patuljak Bujanec ce ga kupiti odmah..pogotovo ako bude u mat crnoj . Naravno , u paketu i stylus slamka za ...jel...:) 

 Bujanec vec zauzeo red, instalirao si sator ispred HTC-ovog ducana i ceka da ga dobije medju prvim

16 godina
odjavljen
offline
Re: HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja
kingofthenight kaže...
unimatrix001 kaže...
kingofthenight kaže...

 

 Da , ali patuljak Bujanec ce ga kupiti odmah..pogotovo ako bude u mat crnoj . Naravno , u paketu i stylus slamka za ...jel...:) 

 Bujanec vec zauzeo red, instalirao si sator ispred HTC-ovog ducana i ceka da ga dobije medju prvim

 I kako to i prilici , u ovim proljetno-zimskim danima ( koliko citam ) grijalica mu je spojena na plinsku bocu :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
10 godina
offline
Re: HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja
Svida mi se naziv. Nadam se da negdje bude i naznacen taj naziv modela "U" da ga malo modificiram pa da izgleda kak spada. :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja
Ja mislim da je los naziv pogotovo sto imaju vec htc u ultra i htc u play modele.Mislim da se htc poceo gubiti a sto se tice cijene ovog uredjaja ocekujem da ce skuplji od galaxy s8 sigurno sto ne shvatam htc nikako.Prosle god su super posao naoravili sa htc 10 modelom al opet su poceli ici niz brdo s novim modelima.Smatram da jednostavno preveliku cijenu traže za svoje uredjaje a opet nije htc kompanija kao apple ili Samsung koja prodaje daleko najvise uredjaja pa da stavlja takve cijene
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: HTC U bit će službeno predstavljen 16. svibnja
Hoće li Zlatko i Bruna biti manekeni na predstavljanju, a i inače
Gorden
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice