HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

poruka: 14
|
čitano: 2.405
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Dot View – pametnija i intuitivnija".
10 godina
neaktivan
offline
HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

Ljudima ce to isprva biti kul, a kasnije si budu pomislili, a sto čemi to, više nije to tako zanimlivo. 

Samo troši bateriju smartphonea koja inače ni ne traje dugo.  Inače to me podsječa na nesto sto je nekad imala Nokia 3220 tj xpress slanje poruka u zraku tj mahanjem  I nije dugo zaživjelo. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 17:46 (Markić7).
 
2 7 hvala 0
15 godina
offline
HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

Nemas pojma o čemu govoriš

hobi:moj-android.net
 
0 2 hvala 0
14 godina
online
HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

Ukras za hipstere. Omogućuje da na mobitelima sa full HD i većom rezolucijom uz pomoć skupog komada plastike uživaju u grafici iz vremena nokie 3210

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 21:16 (Ezio).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Dot View – pametnija i intuitivnija
Ezio kaže...

Ukras za hipstere. Omogućuje da na mobitelima sa full HD i većom rezolucijom uz pomoć skupog komada plastike uživaju u grafici iz vremena nokie 3210

Koristim ga svakodnevno, štiti ekran , i ne moram ga otvarat da se javim na poziv, ili da vidim obavijesti...

 

hobi:moj-android.net
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Dot View – pametnija i intuitivnija
nsoul kaže...

Nemas pojma o čemu govoriš

koji dio ?? Ajde napiši di sam pogriješio jer ovako pametuješ na suho. 

 

Moja tvrdnja je da će ljudi s vremenom shvatiti da im to nije toliko bitno, da im to ne treba.  Ja bi radje uzivao u pravoj grafici a ne u grafici kao sto je spomenuo 3210. 

 

13 godina
neaktivan
offline
HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

neznam za vas, meni je sleeping screen / glance od nokije super stvar

drago mi je da drugi proizvodaci uvode slicno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

Ovo nema veze sa sleeping screenom . Ovo je potpuno osvjetljenje ekrana sa maskom preko svega tak da izgleda kul. Korisno ko naočale sa rupicama.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 1:03 (Ezio).
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

onda je jos veca glupost nego sto sam mislio

15 godina
offline
Re: HTC Dot View – pametnija i intuitivnija
Markić7 kaže...

Ljudima ce to isprva biti kul, a kasnije si budu pomislili, a sto čemi to, više nije to tako zanimlivo. 

Samo troši bateriju smartphonea koja inače ni ne traje dugo.  Inače to me podsječa na nesto sto je nekad imala Nokia 3220 tj xpress slanje poruka u zraku tj mahanjem  I nije dugo zaživjelo. 

 

 

Markić7 kaže...
nsoul kaže...

Nemas pojma o čemu govoriš

koji dio ?? Ajde napiši di sam pogriješio jer ovako pametuješ na suho. 

 

Moja tvrdnja je da će ljudi s vremenom shvatiti da im to nije toliko bitno, da im to ne treba.  Ja bi radje uzivao u pravoj grafici a ne u grafici kao sto je spomenuo 3210. 

 

Evo ovo gore boldano.  Nit je glupost, a nit ne troši bateriju više nego uključivanje uređaja bez maske.

Imam ju već oko mjesec dana i više i sviđa mi se. Zaštićen mi je mobitel, i ne moram otvarat da vidim obavijesti , vrijeme, sat...

apoteka kaže...

neznam za vas, meni je sleeping screen / glance od nokije super stvar

drago mi je da drugi proizvodaci uvode slicno

To i dot view su skroz različite stvari, nokia glance radi slično kao i ostala takva rješenja, koristi AMOLED sposobnost da aktivira samo pojedine piksele na ekranu i ne mora se uključivati cijeli. 

Nit je ekran zaštićen nit mobitel, jedino ak se stavi u prozirnu masku.

 

Ezio kaže...

Ovo nema veze sa sleeping screenom . Ovo je potpuno osvjetljenje ekrana sa maskom preko svega tak da izgleda kul. Korisno ko naočale sa rupicama.

 

apoteka kaže...

onda je jos veca glupost nego sto sam mislio

Ak vama nije korisno meni je:

Dupli tap na masku i otvaraju obavijesti, sat, prognoza, popis poziva...

 

Ako se instalira aplikacija s marketa koja proširuje mogućnosti, obavijesti se proširuju i na 3rd party aplikacije, pa mogu na maski vidjet dal imam obavijest za whatsapp, fejs, taptalk, viber...

hobi:moj-android.net
14 godina
online
Re: HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

Ok, korisno je, štiti ekran. Ali je prvenstveno kul modni detalj koji ometa preglednost. Prozirna maska bi isto štitila i vidio bi puno više informacija koje bi bile u full hd-u a ne u 8-bitnom komodorac 64 stilu

Koliko često moraš čistiti prljavštinu koja se vjerojatno nakuplja u rupicama?

Potpis!
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Dot View – pametnija i intuitivnija
zasto stavljaju gorilla glass ako ga moram stitit
uglavnom nije isto kao sleeping screen, al je ocito varijacija na temu, tj insprirano...
15 godina
offline
HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

meni se ovo dopada samo kao sikološki ehperiment, jer svodi tu bezobrazno preskupu napravu na uglavnom osnovno (i bitno) te se mudar (odn. ne više, jer je kupio oboje) hadžija s pravom upita: "koji sam q onda kupovao sve ono što ta naprava sadrži ako sad navučem ovaj prezervativ?!" {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

Ak se vama ne sviđa a niste ni isprobali, ok vas izbor.

Ja ju koristim mjesec dana i super mi je.

 

Netko je pitao kolko ju često čistim?

Otkad ju imam, nisam ju nikad čistio, samo obrisem izvana isto ko i mobitel.

 

A ne kuzim tolko pljuvanja po nečem a niste ni probali

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC Dot View – pametnija i intuitivnija

I ja mislim uzet za svoj m8, nasao sam na ebayu za 100kn + besplatna psotarina! Tako da i nije neki trosak

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice