Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth olov

poruka: 8
|
čitano: 1.592
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth olov".
14 godina
offline
Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth olov

Šta reći nego da će mob biti BOOOOMBAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Ne u doslovnom smislu kao Samsung Note 7

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth

Onda bih morali isporučivati i vatrogasne aparate kao gadget.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth
Naslov me naveo da pomislim sa če biti kao u note seriji olovka u uređaju, kada ono šipak. Još uvjek ostaje samo Samsung sa takvim uređajem, nitko drugi ga nema😑
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth olov

Prije davno imao sam Note 2 i samo sam olovku koristio prvi dan kada sam ga kupio da vidim šta može i to je to, niti jedanput više niti sam vadio niti koristio olovku.

Iskreno ja uopće ne vidim svrhu te olovke u normalnom korištenju mobitela.

Naravno da ima Vas kojim je to super i korisno, ali iskreno 95% ljudi bi ju samo na početku koristila i to je to.

Po meni, većini bezvezni feature koji Samsung masno naplaćuje.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth
MasterOfDisaster kaže...

Prije davno imao sam Note 2 i samo sam olovku koristio prvi dan kada sam ga kupio da vidim šta može i to je to, niti jedanput više niti sam vadio niti koristio olovku.

Iskreno ja uopće ne vidim svrhu te olovke u normalnom korištenju mobitela.

Naravno da ima Vas kojim je to super i korisno, ali iskreno 95% ljudi bi ju samo na početku koristila i to je to.

Po meni, većini bezvezni feature koji Samsung masno naplaćuje.

po meni, nema konkurenciju ni blizu, koristio to netko ili ne.

 

 

 

to od huaweia me bas zanima sto ce bit

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth
digitall kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Prije davno imao sam Note 2 i samo sam olovku koristio prvi dan kada sam ga kupio da vidim šta može i to je to, niti jedanput više niti sam vadio niti koristio olovku.

Iskreno ja uopće ne vidim svrhu te olovke u normalnom korištenju mobitela.

Naravno da ima Vas kojim je to super i korisno, ali iskreno 95% ljudi bi ju samo na početku koristila i to je to.

Po meni, većini bezvezni feature koji Samsung masno naplaćuje.

po meni, nema konkurenciju ni blizu, koristio to netko ili ne.

 

 

 

to od huaweia me bas zanima sto ce bit

Iskreno, to vađenje olovke i nadrkavanje sa njom me izrazito iritira i totalno je meni nepotrebno.

Naravno nekome je to super, ali meni je to apsolutno odbojno, a kamo da za to još ekstra plaćam i to masno.

Kod Mate 10 mi se sviđa Mate 10, ova olovka i njezini features me uopće ne zanimaju niti bi ih ikada koristio.

11 godina
offline
Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth olov

Huawei izdaje mobitele na dnevnoj bazi, svako malo neki novi model izašao, stvarno su nevjerovatni. Sad baš gledam izašao P8lite pa P9 lite zatim novi P8 lite pa P10 lite pa onda opet P9 lite Nadjebali su i Samsung s modelima i oznakama.

Inače imaju odličnih mobitela, Mate i P su stvarno kvaliteni uređaji 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 10 Pro stiže s pametnom Bluetooth olov

Ako se bude dobivala olovka sa mobitelom to je lijep poklon (necu ulaziti u njenu korisnost) jer taj set kad se odvojeno kupuje kosta 230€!!!

Inace ta olovka bi trebala raditi i sa drugim mobitelima jer ima vlastitu aplikaciju koja prepoznaje pisanje po papiru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2017 8:13 (10alex).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice