Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1

poruka: 22
|
čitano: 1.792
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1".
7 godina
protjeran
offline
Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1

Uzalud im to kad nemaju marketing. Na tome trebaju jos proraditi. Kazem zeni uzet cu ti najbolji telefon Huwaei P10, a ona kaze sto ti je to, hocu Samsung.

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1

Valjda P10 a ne P1  

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 17:34 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
O_O_O kaže...

Uzalud im to kad nemaju marketing. Na tome trebaju jos proraditi. Kazem zeni uzet cu ti najbolji telefon Huwaei P10, a ona kaze sto ti je to, hocu Samsung.

 Sve je više ljudi koje znam a da imaju Huawei, pogotovo P9 Lite i P9.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
Prije 6 godina sam prognozirao huawei ce biti za petama samsun. I jabuki i eto svi su mi se tada smijali a sta sad kupi nagrade mob samo tako
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
Ja kupio P9 zeni za rodjendan. Odlican!
Life is jazz. Play it cool.
14 godina
neaktivan
offline
Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1

Odlični su mobiteli, daleko najbrži Android uređaji kod nas na tržištu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1

Pa i Honor 8 Pro (najbolji "consumer smartphone") je isto od Huaweija. Doduše, nedostupan u Hrvatskoj, pa se možda zato ne spominje u članku.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
mTamorf kaže...
Prije 6 godina sam prognozirao huawei ce biti za petama samsun. I jabuki i eto svi su mi se tada smijali a sta sad kupi nagrade mob samo tako

Negativna strana toga je cijena koja je sada jednaka Samsungu i Appleu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
PlayMaker10 kaže...

Odlični su mobiteli, daleko najbrži Android uređaji kod nas na tržištu.

Što misliš pod time najbrži?

Imaš neko istraživanje za naše tržište?

I što misliš pod naše tržište, ako se nešto može kupiti kod nas u dućanu?

14 godina
online
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
MSX kaže...

Pa i Honor 8 Pro (najbolji "consumer smartphone") je isto od Huaweija. Doduše, nedostupan u Hrvatskoj, pa se možda zato ne spominje u članku.

Onda bolje Honor 9 i još k tome je jeftiniji od Honor 8 Pro. Inače i jedan i drugi se može nabaviti u RH, ali Honor 8 Pro ima samo koji je namjenjen za njemačko tržište ako to ikome nešto znači.

14 godina
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
andi.cro kaže...

Valjda P10 a ne P1  

 Valjda si za sedam leta gospodnjih trebo skontat da naslovi unutar foruma imaju ogranicen broj slova, jos nedo Bog da si klikno na naslov... 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
lovacmaki kaže...
PlayMaker10 kaže...

Odlični su mobiteli, daleko najbrži Android uređaji kod nas na tržištu.

Što misliš pod time najbrži?

Imaš neko istraživanje za naše tržište?

I što misliš pod naše tržište, ako se nešto može kupiti kod nas u dućanu?

 Krivo sam se izrazio, najfluidniji Android na tržištu kod nas, kažu da je i OnePlusOne ili kako se već zove također fluidan ali ga nisam nikad koristio i nisam ga vidio niti u jednoj našoj trgovini. Benchmark mi je totalno nebitan, danas sam radio na Huaweiu P10 i to onom natrpanom aplikacijama jer je reklamni u trgovini i taj mobitel doslovno leti. Samsung mu nije niti blizu po fluidnosti. U radu je u rangu og iPhone 7 ako ne i brži u nekim stvarima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 21:19 (PlayMaker10).
14 godina
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
esko kaže...
andi.cro kaže...

Valjda P10 a ne P1  

 Valjda si za sedam leta gospodnjih trebo skontat da naslovi unutar foruma imaju ogranicen broj slova, jos nedo Bog da si klikno na naslov... 

Nisam obračao pažnju pa niti skužio da je tako 

 

Kako god...ipak mislim da je točnost informacije ipak bitnija nego nonšarlantno se raspisati u naslovu pa kud puklo da puklo!

 

Trebali su onda prilagoditi naslov na način da najvažnija informacija (ime proizvoda o kome se piše) ostane cjelovito.

 

Barem je meni to logično a ako nisam u pravu onda se ispričavam na svojoj gluposti!

 

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 21:37 (andi.cro).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
PlayMaker10 kaže...

 Krivo sam se izrazio, najfluidniji Android na tržištu kod nas, kažu da je i OnePlusOne ili kako se već zove također fluidan ali ga nisam nikad koristio i nisam ga vidio niti u jednoj našoj trgovini. Benchmark mi je totalno nebitan, danas sam radio na Huaweiu P10 i to onom natrpanom aplikacijama jer je reklamni u trgovini i taj mobitel doslovno leti. Samsung mu nije niti blizu po fluidnosti. U radu je u rangu og iPhone 7 ako ne i brži u nekim stvarima.

To je drugo. Htio si reći da je tebi najfluidniji od onih koje si isprobao. Naše tržište je puno veće od broja uređaja koje smo ti ili ja isprobali.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
esko kaže...

 Valjda si za sedam leta gospodnjih trebo skontat da naslovi unutar foruma imaju ogranicen broj slova, jos nedo Bog da si klikno na naslov... 

I ti onda kritiziraš forumaša kako nešto ne zna, a nije ti palo na pamet kritizirati redakciju koja valjda zna koliko joj znakova ulazi u naslove, pa da shodno tome prilagode naslov? 

14 godina
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
lovacmaki kaže...
esko kaže...

 Valjda si za sedam leta gospodnjih trebo skontat da naslovi unutar foruma imaju ogranicen broj slova, jos nedo Bog da si klikno na naslov... 

I ti onda kritiziraš forumaša kako nešto ne zna, a nije ti palo na pamet kritizirati redakciju koja valjda zna koliko joj znakova ulazi u naslove, pa da shodno tome prilagode naslov? 

Pa nije ni otvorio link a ispravljao bi, normalno da ga kritiziram, sad zna kako naslovi funkcionisu;). A redakcija...  pa oni ti pisu clickbait naslovcine a da im se j*** za jedno slovo ili broj.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
lovacmaki kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Krivo sam se izrazio, najfluidniji Android na tržištu kod nas, kažu da je i OnePlusOne ili kako se već zove također fluidan ali ga nisam nikad koristio i nisam ga vidio niti u jednoj našoj trgovini. Benchmark mi je totalno nebitan, danas sam radio na Huaweiu P10 i to onom natrpanom aplikacijama jer je reklamni u trgovini i taj mobitel doslovno leti. Samsung mu nije niti blizu po fluidnosti. U radu je u rangu og iPhone 7 ako ne i brži u nekim stvarima.

To je drugo. Htio si reći da je tebi najfluidniji od onih koje si isprobao. Naše tržište je puno veće od broja uređaja koje smo ti ili ja isprobali.

 Radim s mobitelima i probao sam doslovno sve flagshipove, trenutno imam iPhone 7 i teško da postoji fluidniji od njega ali je Huawei je tu negdje, ako gledamo real world bez benchmarka, to je jedini koji je bio u mojim rukama a da je jednako brz kao iOS i iPhone 7. Jedini koji nisam probao je taj One Plus i istina i Pixel ali ono što sam vidio na youtubeu da on i nije tako brz i optimiziran kako bi mogao bit.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
PlayMaker10 kaže...

 Radim s mobitelima i probao sam doslovno sve flagshipove, trenutno imam iPhone 7 i teško da postoji fluidniji od njega ali je Huawei je tu negdje, ako gledamo real world bez benchmarka, to je jedini koji je bio u mojim rukama a da je jednako brz kao iOS i iPhone 7. Jedini koji nisam probao je taj One Plus i istina i Pixel ali ono što sam vidio na youtubeu da on i nije tako brz i optimiziran kako bi mogao bit.

Također radim sa mobitelima, i nisam ih sve isprobao na našem tržištu. P10 jesam, i brz je, ali P10 Plus je vidno fluidniji u direktnoj usporedbi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawe
lovacmaki kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Radim s mobitelima i probao sam doslovno sve flagshipove, trenutno imam iPhone 7 i teško da postoji fluidniji od njega ali je Huawei je tu negdje, ako gledamo real world bez benchmarka, to je jedini koji je bio u mojim rukama a da je jednako brz kao iOS i iPhone 7. Jedini koji nisam probao je taj One Plus i istina i Pixel ali ono što sam vidio na youtubeu da on i nije tako brz i optimiziran kako bi mogao bit.

Također radim sa mobitelima, i nisam ih sve isprobao na našem tržištu. P10 jesam, i brz je, ali P10 Plus je vidno fluidniji u direktnoj usporedbi.

 Onda znaš o čemu pričam. Huawei mi vraća nadu u Android što se brzine tiče, uskoro se sa iOS-a vraćam na Android, jedino pitanje je P10 ili čekat novi model. Mislio sam mijenjat iPhone 7 za S8 ali sam odustao.

14 godina
offline
Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1

Mislim da je trenutna situacila iPhone-7 vs. Huawei P-10 ovakva:

 

Izrada/dizajn : i-7
Ekran: P-10
Kamera: P-10
Performanse: izjednačeno
Baterija: P-10
ROM/RAM: P-10

Upotrebljivost: uvijek na strani Androida

 

Da se ne pomisli kako sam neki iOS hejter...sama činjenica da iOS može ostvariti sa upola manje hardwerske snage nego Android jednak učinak u performansama ga automatski stavlja na tron kao nedodirljivog pobjednika u kvaliteti operativnog sustava i tu mu skidam kapu do poda!

Samo malo da pojača svoj hardweraj i niti jedan Android mu ne bi mogao biti ravan!

 

Pričekajmo iPhone 8 pa da vidiš frke 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 0:36 (andi.cro).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1

iPhone 8 bi mogao bit zvijer, najgore na iPhoneu mi je ovo smeće od ekrana, kad probaš od Samsunga svi ostali ne izgledaju baš najbolje, pogotovo ne ovaj od iPhonea.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei osvojio prestižne EISA nagrade za Huawei P1

Ne da bi mogao nego će biti sigurno 

Nova verzija iOSa, novi proc, novi ekran, više RAM-a, bolja kamera...

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice