HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro

poruka: 11
|
čitano: 1.401
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro".
10 godina
neaktivan
offline
HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro

Onaj tko ima novaca za macbook pro, za njega bude ova dodatak koštao siću. 

Osim toga, kupci su bili svijesni što je izbačeno iz macbooka pro ali svejedno su ga kupili. Da su kupci malo više mislili mislim pričekali sa time onda bi apple reko, možda smo ipak trebali nadodati te dodatne konektore koje ljudi traže :) 

 

 

 

 

 

 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro

Ja sad tu ništa ne kužim. Nije li USB-C tip konektora, kojih još ima i tip A te tip B, a USB 3.1 verzija sučelja, koja može imati konektor tip A ili tip C ? 

Što je brže ili zec :) 

Inženjeri moraju uvijek nastojati biti precizni. Pogledajte bugovci što se dogodilo Samsung s takvim pristupom

But how do it know
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 11:02 (hrvooje).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro

tak će valjda epl prodavati i auto: bez kotača (kome je to potrebno?!), svjetala i siceva. ubrzo će ionako niknuti nekakav sratup koji će to nadoknaditi po "razumnoj" cijeni. jer nije bitno što je korisniku potrebno, već da u startu plati što više za što manje, ne? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro
Cek cek cek,700kn za adapter?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro
Zlaco kaže...
Cek cek cek,700kn za adapter?

 Obično adapteri dođu do 100kuna, ali to su jednostavni adapteri . Ovaj ima hrpu toga, u prilogu je slika a i nemaju konkurencije pa je cijena donekle prihvatliva. 

 

Ja bi više brinuo kada budu korisnici micali laptop sa adapterom i slucajno lupnu negdje i strgaju si konektore (ili na macbooku ili na adapteru) e onda je bolje zajebano. 

 

16 godina
offline
Re: HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro
Tja adapter treba imati dvije kanalice gori i doli da "obgrli" laptop tako da ne odvali konektore ako se slučajno povuče za njega.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro

Meni ja baš dobro ovo što Apple gura. Jedan kabel i priključak "tu rule them all". Za nekih 5 godina kada to proguraju, život će nam postati malčice jednostavniji.

Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro
bruno03 kaže...

Meni ja baš dobro ovo što Apple gura. Jedan kabel i priključak "tu rule them all". Za nekih 5 godina kada to proguraju, život će nam postati malčice jednostavniji.

 Sarkazam pretpostavljam..al za svaki slucaj, dao sam ti TD.

14 godina
offline
Re: HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro
Apple redovito piša po ljudima, problem je sto pojedinci drže usta otvorena… volim i Apple i android uređaje ali brate sto oni rade to nije normalno
Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro
Mar kaže...
Tja adapter treba imati dvije kanalice gori i doli da "obgrli" laptop tako da ne odvali konektore ako se slučajno povuče za njega.

 trebao bi imati leptir šaraf da se more pritegnuti i da drži ko da je dio laptopa. 

 

12 godina
offline
Re: HyperDriveom do starih portova na MacBooku Pro
Ma kkv adapter,nema bez donglea....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice