Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investicija

poruka: 8
|
čitano: 1.016
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investicija".
16 godina
offline
Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investicija

Kako će netko popušit pare.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investi
SupremeCommander kaže...

Kako će netko popušit pare.

 

Možda, a možda i omaste brk.... 85 mil.$ je sitnica za kompanije tamo koje barataju milijardama

13 godina
offline
Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investicija

heh..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investicija

to bi bio kraj gradova, kada bi ljudi mogli doci na posao 100km dalje za 5-10 minuta tko bi placao 20-tak puta vise kucu u centru grada kada moze izgraditi jeftinu kucu u pi*ki materini za next to nothing

back to the countryside for us

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investi
1337Code_breaker kaže...

to bi bio kraj gradova, kada bi ljudi mogli doci na posao 100km dalje za 5-10 minuta tko bi placao 20-tak puta vise kucu u centru grada kada moze izgraditi jeftinu kucu u pi*ki materini za next to nothing

 

I to bi dovelo do jednake (i skupe) cijene stanova svugdje..

 

Osim što ovako nešto sigurno neće povezivati centar nekog velikog grada sa nekim zabačenim selom..

 

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 11:34 (PaleRider).
13 godina
offline
Re: Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investi
PaleRider kaže...

Osim što ovako nešto sigurno neće povezivati centar nekog velikog grada sa nekim zabačenim selom.. 

 

i to, a i jako je upitna sama implementacija i isplativost hyperloopa općenito.. na žalost nitko se ne konzultira sa znanstvenom zajednicom po tom pitanju, jer svi muska vide kao novog tehnološkog mesaju  slijepo uložena lova if you ask me..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investicija

Neka, trebat će im. Još stotinjak puta tako i možda štogod smisle.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hyperloop One dobio 85 milijuna dolara investicija

ovo redefinira sin/kćitagmu "vreća bez dna". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice