HyperX Cloud Revolver dobiva nasljednika

poruka: 3
|
čitano: 825
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HyperX Cloud Revolver dobiva nasljednika".
16 godina
online
HyperX Cloud Revolver dobiva nasljednika

Nakon skoro tri godine koristenja obicnih prvih HyperX Cloud slusalica mogu reci da sam super zadovoljan. Malo su kicaste ali build kvaliteta je vrhunska i sound je za mene bomba.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
HyperX Cloud Revolver dobiva nasljednika

Ja sam bio primoran potraziti kvalitetnije slusalice od onih koje mi je kompanija dala. Prakticki zivim s slusalicama na glavi i vazno mi je da mi iritira sto manje kozu etc. Hyper X Cloud II su mi fenomenalne. Naravno da kad putujem da izgledam blesavo i ko neki pilot wanabe ali mogu ih nositi cijeli dan i uzivati u glazbi i dobrom radu. Da mi i sad zastekaju nakon dvije godine intenzivnog rada vrijedi svake kune i ozbiljno bi preferirao Revolver vs ostalih.

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HyperX Cloud Revolver dobiva nasljednika
GranDaddo kaže...

Ja sam bio primoran potraziti kvalitetnije slusalice od onih koje mi je kompanija dala. Prakticki zivim s slusalicama na glavi i vazno mi je da mi iritira sto manje kozu etc. Hyper X Cloud II su mi fenomenalne. Naravno da kad putujem da izgledam blesavo i ko neki pilot wanabe ali mogu ih nositi cijeli dan i uzivati u glazbi i dobrom radu. Da mi i sad zastekaju nakon dvije godine intenzivnog rada vrijedi svake kune i ozbiljno bi preferirao Revolver vs ostalih.

Nema potrebe. Cloud Core je nešto bolji, a i dosta jeftiniji. :)

Ako rikne ovaj kojeg imaš, slobodno ponovo ubodi isto.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 17:08 (Danny_HR).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice