Ice Cream Sandwich na 2,9%

poruka: 75
|
čitano: 6.180
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ice Cream Sandwich na 2,9%".
12 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Šta ti želiš reći da je ICS nepotrebna stvar i da nam Google maže oči kad nam govori kako je taj noviji OS napredniji od prošlog? Sve da i je tako, nije li red da za skup mobitel dobiješ i odgovarajući upgrade na vrijeme? I za iOS za upgrade ti nije potreban iTunes, obavjest o mogučoj nadogradnji dobiješ na samom mobitelu i na samom mobitelu se obavlja upgrade bez ikakvog uplitanja računala u priču.
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
14 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Iskreni bolje je napravit upgrade kad je mob ustekan u komp,nego preko wirelessa sve!Ovak kad je ustekan na komp zune i predpostavljam itunes naprave prvo backup i tek onda krece update!Imat backup je kljucna stvar jer ak se slucajno nesto pode po krivu uvijek se moze vratit sve kak je bilo prije!

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 16:33 (kach).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Backup je naravno važna stvar i to je jedna od stvari koje su mi odlične na iOSu. Backup mi se svakodnevno osvježava i izrađuje bežično na iCloud pa o tome ni nemoram razmišljat, a ako uzmem novi iPhone ili iPad sve postavke, slike, kontakte, ma sve mi se prenese za čas sa starog na novi bez ikakvog kabla. Samo unesem svoje Apple ID podatke. Naravno, tko ne voli tako i voli sve svoje imati lokalno pohranjeno može istu stvar učiniti s iTunesom kablom ili bežično, a za može se kombinirati backup i na iCloudu i lokalno. Jednostavnije nemože :) sviđa mi se što kod novih nadogradnji update ne dira postojeće korisničke podatke a obavi se u roku par minuta. Evo upravo jučer sam upgredao mob
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
15 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
EchoOne kaže...

 Preko mass storagea prebacuju slike, muziku... i on im kao takav nema mogućnost ponuditi nadogradnju softvera.

 

 

Ja sam još uvijek na GB iako je ICS tu već odavno za moj mobitel. 

Pa ne bi rekao da si ti na GB, o čemu pričaš? Kakav kabel i softver treba za update? Za svaki update koji sam dobio, primio sam obavijest u traku notification bar da imam dostupan update i dal ga hoću samo skinuti, ili skinuti i odma instalirati.

Nisam ni trebao povezato dhd s kompom, updejtao sam preko wifia

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
kach kaže...

Iskreni bolje je napravit upgrade kad je mob ustekan u komp,nego preko wirelessa sve!Ovak kad je ustekan na komp zune i predpostavljam itunes naprave prvo backup i tek onda krece update!Imat backup je kljucna stvar jer ak se slucajno nesto pode po krivu uvijek se moze vratit sve kak je bilo prije!

Ma nemoj, otkud ti sad to? Pa meni android uvijek napravi backup kad radim update, i to preko wifia, i ak kaj pođe po krivu, restarta se i vrati backup.

Tau kaže...
Backup je naravno važna stvar i to je jedna od stvari koje su mi odlične na iOSu. Backup mi se svakodnevno osvježava i izrađuje bežično na iCloud pa o tome ni nemoram razmišljat, a ako uzmem novi iPhone ili iPad sve postavke, slike, kontakte, ma sve mi se prenese za čas sa starog na novi bez ikakvog kabla. Samo unesem svoje Apple ID podatke. Naravno, tko ne voli tako i voli sve svoje imati lokalno pohranjeno može istu stvar učiniti s iTunesom kablom ili bežično, a za može se kombinirati backup i na iCloudu i lokalno. Jednostavnije nemože :) sviđa mi se što kod novih nadogradnji update ne dira postojeće korisničke podatke a obavi se u roku par minuta. Evo upravo jučer sam upgredao mob

Vidim da nisi probao android, pa evo redom:

Prijavljen sam sa svojom gmail adresom i sve mi se sinkronizira na google, bez kabla, kad kupim drugi android, a to bude uskoro, prijavim se svojim google mailom, otvorim market i za par trenutaka sve aplikacije imam na mobitelu, sve kontakte, sve. i da, bežično. 

Jednostavnije ne može.

 

hobi:moj-android.net
16 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Tau kaže...
Backup je naravno važna stvar i to je jedna od stvari koje su mi odlične na iOSu. Backup mi se svakodnevno osvježava i izrađuje bežično na iCloud pa o tome ni nemoram razmišljat, a ako uzmem novi iPhone ili iPad sve postavke, slike, kontakte, ma sve mi se prenese za čas sa starog na novi bez ikakvog kabla. Samo unesem svoje Apple ID podatke. Naravno, tko ne voli tako i voli sve svoje imati lokalno pohranjeno može istu stvar učiniti s iTunesom kablom ili bežično, a za može se kombinirati backup i na iCloudu i lokalno. Jednostavnije nemože :) sviđa mi se što kod novih nadogradnji update ne dira postojeće korisničke podatke a obavi se u roku par minuta. Evo upravo jučer sam upgredao mob

Evo morao sam ti dati TU kada si tako pametan.

 

Bravo! Pametan mali.

 

 

Njegov iOS ima backup, a ja ne znam sto je backup i u zivotu nisam cuo za to dok nije Tau dosao i objasnio nam kako to funkcionira na iOS-u.

 

Stvarno napredan OS, nema sta!

 

Hvala! {#}

- Psiho246
12 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Jel tko vidio ovo: Is the iPhone fragmented? iOS adoption measured against Android.

 

Ukratko: "iOS 5 captured approximately 75% of all iOS users in the same amount of time it took Gingerbread to get 4% of all Android users,” Sauve wrote in his analysis on pxldot. “Even more astounding is that 15 weeks after launch iOS 4 was at 70% and iOS 5 was at 60% while Ice Cream Sandwich got to just 1% share at the same age."

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
nsoul kaže...
EchoOne kaže...

 Preko mass storagea prebacuju slike, muziku... i on im kao takav nema mogućnost ponuditi nadogradnju softvera.

 

 

Ja sam još uvijek na GB iako je ICS tu već odavno za moj mobitel. 

Pa ne bi rekao da si ti na GB, o čemu pričaš? Kakav kabel i softver treba za update? Za svaki update koji sam dobio, primio sam obavijest u traku notification bar da imam dostupan update i dal ga hoću samo skinuti, ili skinuti i odma instalirati.

Nisam ni trebao povezato dhd s kompom, updejtao sam preko wifia

 

Neće mi višestruko citirat, naći će se autor kome odgovaram na pitanje.

 

Omjere sam odoka iz glave izvukao, nemaju nikakvo uporište bilo gdje, kao što sam i rekao. Nemoj cjepidlačit sad u svaku riječ baš.

Ja ne vidim prednosti iz nekih svojih razloga. Imam dobar ROM koji još nije izašao baziran na ICS-u. Promjenio sam DPI (amo to tako nazvat) tako da su mi sve ikone, tekst i sve ostalo dosta sitniji na mobitelu, što ne radi ni približno dobro ni na jednom drugom ROM-u, a promjenio sam ih mali milijun.

 

Oke, možeš napraviti OTA update, to nekad nije bilo tako i nije još uvijek za sve mobitele sa Androidom to tako. Ja sam promjenio tucet mobitela i samo mi je na 2 mobitela došla obavijest za novi softver i jedan od njih je bio baš DHD.

 

Sad se hvatate tih par riječi ko svete krave. Generalno gledajući i ugrubo rečeno, tako sam mislio.

15 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
EchoOne kaže...

Neće mi višestruko citirat, naći će se autor kome odgovaram na pitanje.

 

Omjere sam odoka iz glave izvukao, nemaju nikakvo uporište bilo gdje, kao što sam i rekao. Nemoj cjepidlačit sad u svaku riječ baš.

Ja ne vidim prednosti iz nekih svojih razloga. Imam dobar ROM koji još nije izašao baziran na ICS-u. Promjenio sam DPI (amo to tako nazvat) tako da su mi sve ikone, tekst i sve ostalo dosta sitniji na mobitelu, što ne radi ni približno dobro ni na jednom drugom ROM-u, a promjenio sam ih mali milijun.

 

Oke, možeš napraviti OTA update, to nekad nije bilo tako i nije još uvijek za sve mobitele sa Androidom to tako. Ja sam promjenio tucet mobitela i samo mi je na 2 mobitela došla obavijest za novi softver i jedan od njih je bio baš DHD.

 

Sad se hvatate tih par riječi ko svete krave. Generalno gledajući i ugrubo rečeno, tako sam mislio.

Rekao si da moram spajat mobitel na komp preko softvera da mi ponudi update. pa dhd je android? je.

a frend koji mi ima lg i drugi s galaxy s2 moraju spojit na komp da im ponudi, zato ja ostajem kod htca, jer nudi više od ostalih i lakše je i brže napravit neke stvari na htcu.

A ios ima update preko wifia , ali otkad, od nedavno, to prije nije bilo moguće, morao se spajat iphone na itunes da mu ponudi update.

hobi:moj-android.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Nisi rekao da nemaju uporište, rekao si da su ti omjeri "ugrubo". I ako ne želiš da netko komentira nešto što si naveo u postu, nemoj taj post ni napisati. Štediš živce sebi i drugima.
To što si promjenio se zove LCD Density, da znaš za ubuduće.
12 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Medikus kaže...
Nisi rekao da nemaju uporište, rekao si da su ti omjeri "ugrubo". I ako ne želiš da netko komentira nešto što si naveo u postu, nemoj taj post ni napisati. Štediš živce sebi i drugima.
To što si promjenio se zove LCD Density, da znaš za ubuduće.

Šta bi ja bez tebe tako pametnog {#}

 

@nsoul

Ma je da, upravu si, rekao sam, al shvaćaš poantu. Čak mislim da me je i moj SGS2 pitao jednom za update OTA.. Nemoj me uzeti za riječ.

 

U svakom slučaju, iOS korisnici su puno više vezani uz iTunes, dok Android korisnici nisu nužno za ništa vezani. Nedavno sam isprobao 4S i i dalje ga nisam mogao upaliti bez iTunesa uopće... Shvaćaš što želim reći nadam se.

12 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Kako 4S nisi mogao upaliti bez iTunesa? Pa on dolazi tvornički s iOS 5 koji se koristi bez iTunesa čak i kad ga prvi put pališ. Ponuđen ti je iCloud, a iTunes možeš koristiti ako želiš ali uopće nije nužan.
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
12 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%

Ja ne znam, moj se nije htio upaliti u to sam 100% siguran. Nakraju sam ga prodao čovjeku i kod njega čekao još sat vremena dok ga on nije uspio upaliti jer mu je to pak prvi iPhone valjda bio... Možda je moj došao sa nekom greškom, ali bez iTunesa se nije htio upaliti.

13 godina
online
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
kokek kaže...
mislim da je razlog tome sto vecina korisnika ne zna/mari kako updatat. Jel ako radi, radi... ne mjenjat

Jedan sam od tih sa GT540 i 2.1 OS-om.

clock2much
14 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Danas me frend zica lumiu da malo isproba,(ima desire HD)sljedeca reakcija mu je bila:Isuse,isuse,kak ovo radi dobro,gle kak je sve instantno!Jos kad je  browser testirao sam kaj nije u nesvjest pao!I sad ga prodaje lol:D

 

 

Ovo je za vas beta testere hahha!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 22:56 (kach).
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice