IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

poruka: 26
|
čitano: 6.111
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni".
15 godina
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni
Super vam je naslov, da se ne opustimo previse od ostalih clickbait portala
Moj PC  
17 0 hvala 4
13 godina
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

hrpa svega a baterije na novim flagshipovima sve manje i slabije, koja je svrha ako moram mob od 6000 kn puniti 2 puta dnevno

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

Može se hvaliti XPERIA XZ1 koliko god tko hoće novim detaljima, ali ona NIJE FLAGSHIP model brenda. 

 

Utvarao sam si da će biti broj 1 ove jeseni, nažalost vjerojatno je, ali ne i u istoj ligi sa XZ PREMIUM. 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Penzo kaže...
Super vam je naslov, da se ne opustimo previse od ostalih clickbait portala

Eh, eh... Nećete vjerovati...

16 godina
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

3D kreator bi mogao imati nemjerljive vrste primjena kad krenu appovi koji ga koriste. Mašta radi svašta.

 
6 0 hvala 2
16 godina
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

Uh vidi se da je ovo postano drito sa sajma na portal, i da ima gomilu tipkovnih grešaka, ali ok, info je bitan.
Može li se, glede i u svezi toga, razlučiti što to ove xperije imaju da samo one mogu raditi 3d fotogrametriju?
Nije li to samo softver? Jer, evo imate to na gomilu mjesta, jedan od njih je autodesk:
https://knowledge.autodesk.com/support/recap/learn-explore/caas/video/youtube/watch-v-BLxJGFzX0Qc.html

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

Uz malo sreće ako uzmete izložbeni primjerak...Dr.Petric gratis i spreman za ispis.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
ATJLučko kaže...

Može se hvaliti XPERIA XZ1 koliko god tko hoće novim detaljima, ali ona NIJE FLAGSHIP model brenda. 

 

Utvarao sam si da će biti broj 1 ove jeseni, nažalost vjerojatno je, ali ne i u istoj ligi sa XZ PREMIUM. 

 Dugo sam navijao za Sony jer sam i sam imao Sonyjeve mobitele. Otako sam promijenio mobitel i odabrao drugu firmu, zaboravio sam na Sony. Da, htio bih probati XZ premium, pa i novi XZ1 compact, ali Sony ima grozno visoke cijene svojih mobitela, pa su šanse male. Svakako me veseli povratak compacta snage veće od X compacta koji je za mene bio promašaj.

15 godina
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

Ovih 4.6 inča je svakako osvježenje. Odnedavno koristim Galaxy A3 (2017) sa 4.7 inča, obavljam jako puno poziva u toku dana, posla oko mail-ova isto dosta, pa slike, viber itd. Kompaktnih 4.7 inča dobro prolazi kad tipkam svojim džandžulama od prstiju. Baterija dan i po, stane u svaki džep. Pobornik sam klase 4.5-5 inča.

Meda
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Vidim ne odustaju od bezela..
 
5 0 hvala 0
15 godina
online
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

moderan dizajn? dizajn koji furaju zadnjih 5 godina, nema sanse da uopce prepoznas vise sve te modele koje su izdali. u danasnje vrijeme kad svi rade ekrane od ruba do ruba ovi debili imaju rubove debele ko televizor. meni ti sony modeli izgledaju ko cigle. sony ako misli doc u neki vrh ponude mobitela mora pod hitno napravit nesto novo, jer na trzistu gdje imamo s8, lg-eve nove modele i sad evo cak i novi iphone neznam kako misle prodat ovaj skupi mobitel.

Moj PC  
2 11 hvala 0
14 godina
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Mar, zašto takav rijecnik? Sta ti je mamic tata?
16 godina
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Preskupi mobiteli kojim se ničim ne ističu. Ekran, kamera, zvuk, performanse, funkcionalnost - ništa iznad ostalih... Poneka zanimljiva funkcija koja je većini tržišta nepotrebna. Dizajin zastario. Bio je zanimljiv negdje tamo 2014.
Sony mobile divizija očito ima 9 života.
Moj PC  
0 3 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
igy kaže...
Preskupi mobiteli kojim se ničim ne ističu. Ekran, kamera, zvuk, performanse, funkcionalnost - ništa iznad ostalih... Poneka zanimljiva funkcija koja je većini tržišta nepotrebna. Dizajin zastario. Bio je zanimljiv negdje tamo 2014.
Sony mobile divizija očito ima 9 života.

 Nije baš tako. Imam 2 Sonya i svakako imaju svojih nedostataka, ali nikako sve nedostatke koje si nabrojao. Pa ne bih dao svoj novac (jer meni nikakva firma ne kupuje mobitel) za nešto tako loše kakvim si ti opisao Sonyjeve mobitele.

 

Ekran je super, samo nerazumni žele nešto ultra mega turbo što još ne postoji.

 

Kod kamere je uvijek problem softver i za to Sonyju dajem minus, pogotovo kada pretjeraju s kompresijom fileova fotki.

 

Zvuk. Jako dobar i u slušalici i na zvučniku ili zvučnicima.

 

Performanse. Također jako dobre. Jaki procesori, uvijek dosta RAM-a (ne kupujem E i M serije).

 

Funkcionalnost. Puno bolja u nekim stvarima (npr. kameri) nego Huawei kojeg trenuno imam.

 

Dizajn. Svakome se nešto sviđa ili ne sviđa. Meni malo smeta debljina novog Compacta, a i Z5c je isto bio malo predebel. Moj sadašnji Huawei je maneken, a Sony compact je plus size model. I opet mi dizajn ne smeta. Gledaj to ovako. Nekome se Nissan Juke jako sviđa, meni je ružan.

 

Ti Sony nećeš kupiti, ja hoću.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2017 15:37 (ridealong).
16 godina
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Nisam rekao da su nedostaci nego da se po ničem ne ističe s obzirom na cijenu.
Btw. aktivno koristim Sonyjev tablet.
13 godina
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
igy kaže...
Nisam rekao da su nedostaci nego da se po ničem ne ističe s obzirom na cijenu.
Btw. aktivno koristim Sonyjev tablet.

 A kolika mu je cijena?

11 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Ljepši od s8 i ne izgleda ko daljinski. Bar imaš mjesta za prste kada igre igraš. Karte ili utrke
[url=http://buxp.org/?r=sunrise30][img]http://buxp.org/images/promote/advertise_banner_468x60.gif[/img][/url]
15 godina
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

jedina "genijalna" novost može biti baterija koja izdrži tjedan dana pod punim opterećenjem bez posrnuća. sve ostalo je sviranje qqruzu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
igy kaže...
Nisam rekao da su nedostaci nego da se po ničem ne ističe s obzirom na cijenu.
Btw. aktivno koristim Sonyjev tablet.

 Ja jednostavno mislim da milijuni ljudi koji po forumima i blogovima komentiraju nove mobitele - pretjeruju. Prevelikom broju ljudi stalno nešto smeta. Što god proizvođači ponude, nađu se milijuni kojima smetaju bezeli, preslaba baterija, ružan položaj dvije kamere, položaj čitača otiska prsta, rugoba od plastike prvi vrhu ekrana iphonea 8 - pa se MORA kupiti samo model crne boje... Jednostavno se više ne može pročitati normalan komentar.

 

Ljudi danas imaju mogućnost prevelikog izbora. Izađe Snapdragon 835, pojedinci odmah sanjaju novi SoC koji još nije ni proizveden ali ga je netko najavio. Da im Whatsapp ne šteka. Pojedinci također sanjaju ekran od ruba do ruba, a oglasnici puni mobitela na prodaju koji imaju napukli ekran. Čitač otiska prsta. Ma svi su zastarjeli. Čeka se Apple i neki ultrazvučni čitač ili što li već...

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Ajar kaže...

jedina "genijalna" novost može biti baterija koja izdrži tjedan dana pod punim opterećenjem bez posrnuća. sve ostalo je sviranje qqruzu. 

 Reci to auto industriji. Gledam reprizu neke auto emisije na Sportskoj TV. Veli voditeljica - ako auto spojite na kućnu utičnicu trebat će vam cca 15 sati da ga napunite do nekog postotka (otprilike da su baterije skoro pune). Kućni "punjač" za garažu (tj. stanica za punjenje) 1500 EUR-a + PDV, a nekakva jača (valjda stanica za vanjsku primjenu), 4000 EUR-a. Toliko je destljeća prošlo, a nitko ne može napraviti poštenu bateriju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2017 16:41 (ridealong).
15 godina
online
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Brk kaže...
Mar, zašto takav rijecnik? Sta ti je mamic tata?

 kakav rijecnik kolega? oke pretjero sam kad sam ih nazvao debilima ali sto sam tocno krivo reko?

ovo je kao flagship mobitel, barem po cijeni, sad nek mi neko kaze zasto kupit ovaj model umjesto s8, lg-evog flagshipa ili novog iphona(oke novi ip8 ce imat bolesnu cijenu pa je to veliki minus naspram konkurencije).

mozemo i secirat, prvo rezolucija ekrana, sony ima full hd, mozemo mi rec da nam na mobitelu ni netreba vise od tog, ali konkurencija ipak nudi vise, a cijene nisu vise od sonya, pa bi logicno bilo da sony onda spusti cijenu svog flagshipa. drugo hardver, isti hardver nude i ostali, znaci nista cim se sony istice. kamera? cak ni tu nece bit mozda ni u top 3. zvuk? pa s8 uz svoj mobitel daje akg slusalice a lg ako se ne varam bowers and wilkins, sony daje sony ako se ne varam, ispravite me ovdje ako sam u krivu, no prva dva brenda su svakako kvalitetnija po pitanju zvuka. zvuk na zvucniku mobitela mi ionako nema smisla jer ko to pusta muziku preko zvucnika mobitela i tako ju slusa? besmisleno.

a nisam se ni dotako dizajna i ovih meni osobno odvratnih debelih rubova, cak ni nemora bit od ruba do ruba, ali je samsung vec na s7 imao jako tanke rubove kao i sva ostala konkurencija.

ovaj compact ajde nije los za ljude koji ne zele ogromne mobitele, minus mi je samo debljina uredaja, skoro jedan centimetar ima, i sad cete rec uff pazi ti to jedan centimetar, al da, kad dajem velike pare za nesto onda ocekujem i lijep dizajn kakav konkurencija nudi, nije da ja sad tu trazim nesto svemirsko.

tako da ponavljam pitanje, kojim tocno karakteristikama sony planira pridobit kupce i navest ih da kupe bas njihov mobitel a ne onaj od konkurencije(jer to je bit prodaje)?

6 godina
protjeran
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
mar123 kaže...
Brk kaže...
Mar, zašto takav rijecnik? Sta ti je mamic tata?

 kakav rijecnik kolega? oke pretjero sam kad sam ih nazvao debilima ali sto sam tocno krivo reko?

ovo je kao flagship mobitel, barem po cijeni, sad nek mi neko kaze zasto kupit ovaj model umjesto s8, lg-evog flagshipa ili novog iphona(oke novi ip8 ce imat bolesnu cijenu pa je to veliki minus naspram konkurencije).

 Zato jer će se nekome Sony svidjeti zbog neke sitnice ili kao uređaj u cjelini. I gotovo. Ne postoji savršeni uređaj i svakom nešto nedostaje. Kao i nama ljudima. Jedan frend je (pre)glasan, drugi je neduhovit, treći slabo pere noge... Pa se družimo s njima i dalje.

 

16 godina
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
Cijena mu je bila 1000 kn u mobilnoj tarifi i bug ljetnim popustom 2014 godine, a inače 5000 kn.
13 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju geni

Imam Z3 već godinu i pol dana, nikad nisam neki mobitel imao tako dugo. 6 mjeseci plafon. 

 

Pokušavao sam nać razlog da ga zamjenim nekim drugim ali su se svi pro cons sveli na dizajn mobitela, niti jedan unazad godinu dana nije ponudio nešto zbog čeg bih mijenjao ovaj Z3 a to kaj mi je S7 ili edge ljepši, nije razlog za zamjenu. 

 

Baterija, jebiga svaku večer na punjač i to je to, brz, odlična kamera, stvarno je čvrst i cigla te sam se radovao nasljedniku 2017 al malo me dizajn već smeta. 

 

Da su puknuli tipke, makar i kapacitivne ispod ekrana na ovaj zjapi prazan prostor bilo bi lakše al nema smisla. 

 

Meni je već dopizdio taj izgled koliko god nov mobitel u ruci izgledao flagshipovski.

 

Tražim alternativu.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2017: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact imaju
xz1c je vrhunski.. naslijedit će moj z5c
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice