iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja

poruka: 14
|
čitano: 1.916
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja".
15 godina
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
Dead kaže...
Android može, nažalost, samo sanjati ovakve brojke.

 Nema razloga sanjati jer je nepotrebno.

 

Da li bi ti na Pentiuma 4 s 1GB DDR2 stavio Win 10?

 

Onda razmisli kome treba Oreo na low-voltage quad-coreu s 1GB RAMa.

 

 

 

 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
Dead kaže...
Android može, nažalost, samo sanjati ovakve brojke.

 Koje brojke? Da android drzi 86+%trzista? Da apple uzima najvecu marzu od svojih kupaca i to je kao super za kupce i jos se time hvale? Da je jedan huawei prodao vise telefona od applea? Da apple uzima sve ono od androida sto valja i cime se hvali svake godine? Zar apple nije pricao nikad stylus pa ga sad ima, nikad veliki telefon kad ono svake godine sve veci i vise ih ima, ne treba puno rama jer je to kino optimizirano pa sad napucava specifikacije da to gura, lcd savrsena vjernost boja bla bla pa vidi sad cuda, sta ce brzo punjenje kad baterija drzi beskonacno pa vidi sad...Koliko stvari za koje su rekli nikad ce ove godine predstaviti?.... 

Samo slijepa sljedba ne vidi da drzi android telefon u ruci sa drugim OSom......I to ne bilo koji vec samsung.... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 7:09 (Torent).
 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
Mitch kaže...
Dead kaže...
Android može, nažalost, samo sanjati ovakve brojke.

 Nema razloga sanjati jer je nepotrebno.

 

Da li bi ti na Pentiuma 4 s 1GB DDR2 stavio Win 10?

 

Onda razmisli kome treba Oreo na low-voltage quad-coreu s 1GB RAMa.

 

 

 

 

A šta bi bilo u tome loše ako radi sve fluidno, brzo i pouzdano..... pa možeš birati na kojim windowsima želiš ostati???

 

ok to je na windowsima nezamislivo, pa je korisnicima jednostavno to nemoguće zamisliti,, jbga nemamo tu sreću kao korisnici iOSa na mobitelu da imas mobitel 4-5 godina star sa novim ispoliranim OS-om

6 godina
protjeran
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
Mitch kaže...
Dead kaže...
Android može, nažalost, samo sanjati ovakve brojke.

 Nema razloga sanjati jer je nepotrebno.

 

Da li bi ti na Pentiuma 4 s 1GB DDR2 stavio Win 10?

 

Onda razmisli kome treba Oreo na low-voltage quad-coreu s 1GB RAMa.

 

 

 

 Instalirao sam Android 7.1.2 na 4 godine star dual core 1GB i radi i više nego zadovoljavajuće. Problem su pohlepne aplikacije, sam OS nije problem.

15 godina
offline
iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja

Tjedna doza shitpostinga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
ridealong kaže...
Mitch kaže...
Dead kaže...
Android može, nažalost, samo sanjati ovakve brojke.

 Nema razloga sanjati jer je nepotrebno.

 

Da li bi ti na Pentiuma 4 s 1GB DDR2 stavio Win 10?

 

Onda razmisli kome treba Oreo na low-voltage quad-coreu s 1GB RAMa.

 

 

 

 Instalirao sam Android 7.1.2 na 4 godine star dual core 1GB i radi i više nego zadovoljavajuće. Problem su pohlepne aplikacije, sam OS nije problem.

Neki SS instaliranog androida, plus fotka istog mobitela kolega ?!?! 

 

Pics on "table" or nothing didn't happened!!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
Dead kaže...
Android može, nažalost, samo sanjati ovakve brojke.

Kupljen P8 lite u veljači prošle godine, sad je na MM i redovito zakrpe dolaze i mob nije ni trznuo od kupnje. 

I, koga briga za brojke? Mene osobno nimalo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja

Jbg kad u svemu drugom zastajes hvalis se kako si kupio mob sa najvecom marzom u indrustiji... Jos kad skontas da to nije za hvaliti....

13 godina
offline
iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja

Na svim iOS uređajima imam 10.3.3

kaj je najbolje iPhone 5S ide na iOS 11, mob iz 2013-te  

iste god, tocnije u istom mjesecu rujnu, izaso je i LG G2 kojeg koristim i on je ostao na Androidu 5.0.2 (zadnji sluzbeni soft), kaj rec 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
ATJLučko kaže...
ridealong kaže...
Mitch kaže...
Dead kaže...
Android može, nažalost, samo sanjati ovakve brojke.

 Nema razloga sanjati jer je nepotrebno.

 

Da li bi ti na Pentiuma 4 s 1GB DDR2 stavio Win 10?

 

Onda razmisli kome treba Oreo na low-voltage quad-coreu s 1GB RAMa.

 

 

 

 Instalirao sam Android 7.1.2 na 4 godine star dual core 1GB i radi i više nego zadovoljavajuće. Problem su pohlepne aplikacije, sam OS nije problem.

Neki SS instaliranog androida, plus fotka istog mobitela kolega ?!?! 

 

Pics on "table" or nothing didn't happened!!!!! 

 Tebi je ili dosadno ili nikada nisi čuo za Cyanogenmod tj. danas Lineage OS.

 

 

 

Dopuna: u pripremi je i Android 8.0 Oreo za taj isti mobitel. Čim srede aplikaciju za kameru, stavit ću ga na svoj stari mobitel: http://www.lineageosrom.com/2017/09/download-android-oreo-xperia-sp.html

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 20:24 (ridealong).
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
Spike1983 kaže...

Na svim iOS uređajima imam 10.3.3

kaj je najbolje iPhone 5S ide na iOS 11, mob iz 2013-te  

iste god, tocnije u istom mjesecu rujnu, izaso je i LG G2 kojeg koristim i on je ostao na Androidu 5.0.2 (zadnji sluzbeni soft), kaj rec 

 To prakticno znaci sta konkretno? Osim golih cifara? Vjerovatno taj andorid ima sve funkcije IOS 11 i jos dosta toga povrh.... Ako ti je bitno hvaljenje updateovima lg pusi debelo a ako ti je bitno svakodnevno koristenje potpuno ti je svejedno....

13 godina
neaktivan
offline
iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja

Uspoređivati zastupljenost verzija iOS i Androida nije ispravno......Jer na jednoj strani imamo Apple, koji direktno vlastitim kanalima isporucuje nadogradnju krajnjem korisniku, a na drugoj strani citav niz različitih proizvođača koji nude Googlov software koji je customiziran OEM skinovima (Samsung-TouchWiz; Huawei-EMUI; HTC-Sense; LG-UX; Sony- Xperia UI....)........ ta adaptacija redovito zna potrajati..........ne treba zaboraviti ni telecom provajdere koji takođe znaju da odugovlače sa isporukom "nadogradnje" jer i oni zele da ubace nesto iz vlastitog repertoara  ....... zbog toga i imamo  značajno kašnjenje u isporuci Androida........sve rezultira velikom pometnjom čak i slučajevima da proizvođači odbijaju da ispoštuju obavezni period supporta od dvije godine......ovdje je posebno problematičan Samsung........ne mogu sada naći slučaj direktnog kršenja obaveznog perioda podrške, ..........

Dakle, u smislu komparacije jedino ima smisla porediti zastupljenost Androida kod Pixela (cak se ni Android One ne moze ukljuciti u komparaciju) i zastupljenost iOS-a..........

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja

i nexus 6p i 5x koji su jos podrzani...

13 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10 na 89% Appleovih mobilnih uređaja
Torent kaže...

i nexus 6p i 5x koji su jos podrzani...

 Hvala na ispravci.........da mislio sam na sve aktivne otkljucane modele na koje Google "direktno" isporucuje nadogradnje........

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice