iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

poruka: 11
|
čitano: 1.283
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana".
15 godina
online
iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

Iako će većina reći kako uspoređujemo kruške i jabuke moramo se osvrnuti i na konkurentsku platformu Android

 

Nego što uspoređujete? Jagode i banane?!

 

Prilaganjem podatka o zastupljenosti Android OS-a nakon izlaska nove verzije relevantna je otprilike kao da ste umjesto zastupljenosti zadnjeg Androida naveliki porast oborina u zadnjih mjesec dana u odnosu na protekla tri mjeseca.

 

Jest da ste naveli podatke o dva operativna sustava koji se koriste na mobilnim uređajmia, ali usporedba je totalno deplasirana kada se zna da je iOS dostupan svim korisnicima odmah nakon objavljivanja, te da Apple praktično forsira update konstantnim notifikacijama na uređaju, dok dostupnost nove verzije Androida  ovisi o milosti proizvođača mobitela i telekom operatera, koji su poznati po svojoj 'ažurnosti'.

 
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana
maxym kaže...

 

 

Prilaganjem podatka o zastupljenosti Android OS-a nakon izlaska nove verzije relevantna je otprilike kao da ste umjesto zastupljenosti zadnjeg Androida na veliki porast oborina u zadnjih mjesec dana u odnosu na protekla tri mjeseca.

 

 nemoj tako. bio je to najkišniji rujan u posljednjih 11 mjeseci. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
neaktivan
offline
iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

Zna se tko željno isčekuje ažurirane smajliće.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

Kad bi doživjeli da android tako raste. Međutim to je nemoguće zbog velikog raspona raznih uređaja. Još i danas možeš kupiti android telefon s fiksnim 5.1 sustavom... 

...................................... funny facts
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

Najveći rast bješe za vikend kad su uređaji bili na punjačima.

Ebote, ovo se prati iz sata u sat, ko na burzi. Ima negdje neka kladara za ovo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

stvarno je usproedba za anale.... godisnje 1 sad 2 modela uredaja sa sistim osom kod Applea, a drugi izbace preko 100 modela mobitela sa razlicitim Android verzijama....

zasto nema info koliko je proizvodaca napravilo nadogradnju sa Androida 6 na Android 7....

drugo pola funkcija koje Apple sad uvodi postoje u Androidu od 2011 na ovamo.... tako da tehnicki netko tko ima Android star 3-4 godine je josuvijek ok uredaj...

I moj Nexus 4 je bio ok, dok ga sam Google nije smrdao sa upgradeom osa.... jednostavno su sve slike na kameri bile crne.... i uredaj je usporio do bola...

 

inace je bio sasvim funkcionalan uredaj bez obzira na starost od 4 godine...

 

Alienware m17x R4
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

Mala ispravka netacnog navoda ;) 290 modela u 2017 godini je registrovano na gsmarena.com....

 

http://www.gsmarena.com/search.php3?nYearMin=2017&sAvailabilities=1&sOSes=2

14 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana
Robert_84 kaže...

stvarno je usproedba za anale.... godisnje 1 sad 2 modela uredaja sa sistim osom kod Applea, a drugi izbace preko 100 modela mobitela sa razlicitim Android verzijama....

zasto nema info koliko je proizvodaca napravilo nadogradnju sa Androida 6 na Android 7....

drugo pola funkcija koje Apple sad uvodi postoje u Androidu od 2011 na ovamo.... tako da tehnicki netko tko ima Android star 3-4 godine je josuvijek ok uredaj...

I moj Nexus 4 je bio ok, dok ga sam Google nije smrdao sa upgradeom osa.... jednostavno su sve slike na kameri bile crne.... i uredaj je usporio do bola...

 

inace je bio sasvim funkcionalan uredaj bez obzira na starost od 4 godine...

 

 Da li je potrebno imat 100 različitih modela? Tko tjera Samsung da izbacuju cijelu abecedu svojih proizvoda, od koji 90% niti ne dobije nadogradnju.

13 godina
offline
Re: iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

jasno, radi toga usporedba ni nije postena...

 

iako mislim da samsung radi nadogradnju za sve modele do 2 godine starosti

 

no Noa.... i takvi slicni bas i ne

Alienware m17x R4
13 godina
offline
Re: iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana

nadopuna... rade modele za svaciji dep.... Apple radi uredaje iskljucivo visoke premium cijene... klase bas i ne.... jer se ovi u zadnje 2 godien dosta kvare....

Alienware m17x R4
14 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 11 do 25% za manje od tjedan dana
Robert_84 kaže...

jasno, radi toga usporedba ni nije postena...

 

iako mislim da samsung radi nadogradnju za sve modele do 2 godine starosti

 

no Noa.... i takvi slicni bas i ne

 Izbacuju nadogranje vraga, imam u obitelji S7 Edge, A5 2016, J5 i za te J5 nadogradnja jedva da stiže, A5 se čekala 150 godina i tako dlaje. Dovoljno im je imat A, S i Note seriju sve ostalo su bezvezarije. Jedno te isti uređaji samo drugo ime.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice