iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ

poruka: 24
|
čitano: 4.107
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ".
15 godina
neaktivan
offline
iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ

Ja imam ipad mini prva generacija koji me još uvijek dobro služi i u poslijednje vrijeme izbjegavam da uradim update. Hajde da povjerujem da je ovo tačno pa ću sad naviti taj update.

 

 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ

Još veći pad prodaje novih uređaja za 3, 2, 1...

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ

Meni je sve usporio na iPad mini užas jedan koliko šteka u irgicama 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Buhaha kaže...

Meni je sve usporio na iPad mini užas jedan koliko šteka u irgicama 

 jesi uopce procitao za koje se tocno uredaje ovo odnosi?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ

bez obzira na koje se uredaje odnosi ovaj clanak, kod mene je ista stvar za ipad mini, animacije su koma, sve steka za nepovjerovat, tocno se vidi se to nije dogodilo zbog prirodnog starenja hardware-a koji je jos uvijek odlican. btw. imam mini druge generacije.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Stjepanj kaže...
Buhaha kaže...

Meni je sve usporio na iPad mini užas jedan koliko šteka u irgicama 

 jesi uopce procitao za koje se tocno uredaje ovo odnosi?

 Jesi ti pročitao kaj sam ja napiso? 

15 godina
odjavljen
offline
iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ

Nije ovo nista cudno, nije Apple-u prvi put da unisti uredjaj sa softverom. Da su Apple-ovi zaposlenici cisti u glavi onda bi bar dopustili korisnicima da spuste softver na stariju verziju, ali ne, mi smo zidovski Apple, morate dat soma € za novi iPhone.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Buhaha kaže...
Stjepanj kaže...
Buhaha kaže...

Meni je sve usporio na iPad mini užas jedan koliko šteka u irgicama 

 jesi uopce procitao za koje se tocno uredaje ovo odnosi?

 Jesi ti pročitao kaj sam ja napiso? 

gle kak ljepo upozorenje pise:

    The iOS 9.2.1 update is small but important. It doesn’t deliver any big time features but it does come with bug fixes and security enhancements.

    It’s a tempting update but you must remember that iOS updates, even small ones, can cause big problems on the iPhone, iPad and iPod touch.

dakle ako nisi prije provjerio i brze bolje isao instalirati update sam si kriv ne?!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ

Očekivao sam sve i sva u svezi glede komentara, ali ovakvu hraćkaonu pojedinaca, nikako! 

Osobno imam samo, za sada, dva Apple iOS gadgeta, opće poznata stvar, i na oba dva skinut OTA iOS 9.2.1, i vidi čuda, sve funkcionira perfeto! 

Jedinu, možda malu zamjerku, imam kod RR3 igre na iPad-u, ali i to se lako riješi kompletnim restartom a da sve ostalo ostane po PS-u! 

 

Ponekad se upitam, kako pojedinci "radite" sa svojim gadgetima, ako meni moji ferceraju sve u 16?!?! 

 

Edit; zabih napomenuti da mi se je i bakterija na iPhone gadgetu za malo popravila, uz 24/24 BT za komunikaciju sa urom i slušalicama, uz korištenje slušalica minimalno 4 sata pa danu, kako vi to onda meni objašnjavate?!?! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 12:14 (ATJLučko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
ATJLučko kaže...

Očekivao sam sve i sva u svezi glede komentara, ali ovakvu hraćkaonu pojedinaca, nikako! 

Osobno imam samo, za sada, dva Apple iOS gadgeta, opće poznata stvar, i na oba dva skinut OTA iOS 9.2.1, i vidi čuda, sve funkcionira perfeto! 

Jedinu, možda malu zamjerku, imam kod RR3 igre na iPad-u, ali i to se lako riješi kompletnim restartom a da sve ostalo ostane po PS-u! 

 

Ponekad se upitam, kako pojedinci "radite" sa svojim gadgetima, ako meni moji ferceraju sve u 16?!?!  

 

Cinjenica je da je uredjaj usporio, to nije mit niti legenda, zato mi nije jasno zasto pokusavas naci opravdanje. Usporavanje uredjaja nema apsolutno nikakve veze s nacinom koristenja, to sam i sam osjetio na iPhone 4 dok je dosao iOS 7.

 

Nije mi jasan tvoj nagon za Apple, ne uvazavas nikakve kritike, sve od Apple-a uzimas da je idealno, a pojam idealno u realnom svijetu ne postoji. 

 

Da li si mozda zaljubljen u korporaciju Apple, u njihov logo? Jel postoji takvo sto? 

 

Slobodno si se mogao zamijeniti za nick s korisnikom "psiho".

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 12:29 (Edge).
13 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Meni se 5s ubrzao sa zadnjim updejtom , a i baterija malo duze traje, tako da sam ja zadovoljan..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Edge kaže...

Nije ovo nista cudno, nije Apple-u prvi put da unisti uredjaj sa softverom. Da su Apple-ovi zaposlenici cisti u glavi onda bi bar dopustili korisnicima da spuste softver na stariju verziju, ali ne, mi smo zidovski Apple, morate dat soma € za novi iPhone.

Obzirom ste me kolega počeli neopravdano vrijeđati, ja ću vama, argumentima argumentirano odgovarati, ma koliko to vas bolilo ili smetalo! 

Kada spominjete downgrade situaciju, u jednu maaaaaalu ruku bih se i možda složio, da nema one gorke činjenice o platežnoj moći u Hrvata, koja je alarmantno niska, kao i o faktoru, ako sam uzeo jedan gadget, on meni mora trajati pet godina!! 

Da peosječan Hrvat, uračunavajući i vas kolega, ima osobni dohodak na nivou Zapadnog svijeta, recimo oko 30.000.00 kuna, bolio bi vas sve tuki, koliko košta jedan flagship gadget, bilo kojeg branda! 

Ovako, uzimate što možete, kako možete, kada se za to steknu uvijeti, a ja vam za to i vašu ogorčenost, nisam kriv! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Edge kaže...
ATJLučko kaže...

Očekivao sam sve i sva u svezi glede komentara, ali ovakvu hraćkaonu pojedinaca, nikako! 

Osobno imam samo, za sada, dva Apple iOS gadgeta, opće poznata stvar, i na oba dva skinut OTA iOS 9.2.1, i vidi čuda, sve funkcionira perfeto! 

Jedinu, možda malu zamjerku, imam kod RR3 igre na iPad-u, ali i to se lako riješi kompletnim restartom a da sve ostalo ostane po PS-u! 

 

Ponekad se upitam, kako pojedinci "radite" sa svojim gadgetima, ako meni moji ferceraju sve u 16?!?!  

 

Cinjenica je da je uredjaj usporio, to nije mit niti legenda, zato mi nije jasno zasto pokusavas naci opravdanje. Usporavanje uredjaja nema apsolutno nikakve veze s nacinom koristenja, to sam i sam osjetio na iPhone 4 dok je dosao iOS 7.

 

Nije mi jasan tvoj nagon za Apple, ne uvazavas nikakve kritike, sve od Apple-a uzimas da je idealno, a pojam idealno u realnom svijetu ne postoji. 

 

Da li si mozda zaljubljen u korporaciju Apple, u njihov logo? Jel postoji takvo sto? 

 

Slobodno si se mogao zamijeniti za nick s korisnikom "psiho".

A koji ti Apple gadget uopće posjeduješ, kada ti ga je zadnji update usporio?! 

Ovako, napamet odokativnom metodom, učionio si mi se prvoklasni trol hejter majster!!!! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Ne mogu uraditi update na peticu, trazi wifi za update. Vi korisnici petice ako ste instalirali, da li ste šta uočili(baterija, nekakav lag itd. itd.)?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
@ATJlucko

Posjedovao sam iPhone 3G, iphone 3GS i iPhone 4.

Iphone 4 mi je i dalje medju najdrazim uredjajima koje sam imao, odlicna izrada, softver, user experience, definitivno je bio 2 koplja iznad svih uredjaja koji su bili na trzistu u to vrijeme.

Dugo sam ga imao, 3 god. skoro, onda kad je dosao iOS 7 mob je postao kanta, cak i oni koji su ostali na iOS 6 s vremenom su imali laggove, vjerujem da je Apple sve to potajno odradio (i na iOSu 6) jer su napravili predobar mob.

U medjuvremenu se Android dosta dobro razvio, Apple mi se zamjerio i odluka za sljedeci mob je bila jasna.

iOS na novim uredjajima zbog super dobre optimizacije i dalje radi bolje od Androida, ima manje bugova, bolje animacije, opcenito stabilniji uredjaj out of box, ali Android od zadnje verzije lollipopa, a sada od pojave MM-a je dostojni konkurent.

Android previse toga dobrog nudi, a iOS premalo da bi prihvatio kompromis u smislu optimizacije i stabilnosti.
http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Svim vlasnicima androida odnosno vlasnicima najnovijih galaxya, sony z i svih ostalih premium uređaja svaki put kad krene spika ponudim okladu; 200 kuna ja cu 4 sata koistiti tvoj mob, ti 4 sata koristi moj iphone 5, sad star vec preko 3 godine i kome se smrzne/pojavi bug/zasteka mob gubi okladu...nikad nitko nije pristao, uz razne izgovore, a 200 kuna je vec bilo izvađenih na stolu s moje strane 😃 Vlasnik sam nekoliko uređaja sa razlicitim platformama, pretezno tableta i znam dobro sto je android, a sto ios u SVAKODNEVNOM koristenju, spike oko "slobode i otvorenog koda" i milijardu jezgri baljezgajte nekom drugom
 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
ivaninho kaže...
Svim vlasnicima androida odnosno vlasnicima najnovijih galaxya, sony z i svih ostalih premium uređaja svaki put kad krene spika ponudim okladu; 200 kuna ja cu 4 sata koistiti tvoj mob, ti 4 sata koristi moj iphone 5, sad star vec preko 3 godine i kome se smrzne/pojavi bug/zasteka mob gubi okladu...nikad nitko nije pristao, uz razne izgovore, a 200 kuna je vec bilo izvađenih na stolu s moje strane 😃 Vlasnik sam nekoliko uređaja sa razlicitim platformama, pretezno tableta i znam dobro sto je android, a sto ios u SVAKODNEVNOM koristenju, spike oko "slobode i otvorenog koda" i milijardu jezgri baljezgajte nekom drugom

 Rado bi ti uzeo tih 200kn sa svojim S6, samo da imam 4h viska vremena.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
ATJLučko kaže...

Očekivao sam sve i sva u svezi glede komentara, ali ovakvu hraćkaonu pojedinaca, nikako! 

Osobno imam samo, za sada, dva Apple iOS gadgeta, opće poznata stvar, i na oba dva skinut OTA iOS 9.2.1, i vidi čuda, sve funkcionira perfeto! 

Jedinu, možda malu zamjerku, imam kod RR3 igre na iPad-u, ali i to se lako riješi kompletnim restartom a da sve ostalo ostane po PS-u! 

 

Ponekad se upitam, kako pojedinci "radite" sa svojim gadgetima, ako meni moji ferceraju sve u 16?!?! 

 

Edit; zabih napomenuti da mi se je i bakterija na iPhone gadgetu za malo popravila, uz 24/24 BT za komunikaciju sa urom i slušalicama, uz korištenje slušalica minimalno 4 sata pa danu, kako vi to onda meni objašnjavate?!?! 

 Mislim da je ovdje riječ o starijim Apple uređajima,koliko me siječanje služi imaš iPhone 6 i iPad 3,4 ili čak Air,tako da ne vidim zašto bih uopće imao problema sa updetovima,ali po dobroj staroj Apple politici s vremeno hočeš ali ne zbog hardwera nego zbog softwera!!

Imam iPad mini i iPhone 4S,i jedan i drugi su vrlo dobro radili na iOS 7,dok updateom na iOS 9 su stvari krenule nizbrdo,puno više se problem osjetio na 4S nego na iPadu!!

To se nepobitne činjenice kolega i koliko god volim Apple uređaja ovaj njihov prisilan način upgreda mi se nikako ne sviđa!Šlag na kraju je i nemogučnost vračanja na prijašnje inačice softwera!!

Eto sad kad sam već dogurao do iOS 9.2 idem i dalje da vidim jel Apple malo smekšao svoju politiku!!

AUDIOFIL
11 godina
odjavljen
offline
iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije uređ

Fascinantno mi je kako u člancima o iPhonu ili nešto usko vezanom za njega uvijek bude najviše komentara i rasprave

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Edge kaže...
@ATJlucko

Posjedovao sam iPhone 3G, iphone 3GS i iPhone 4.

Iphone 4 mi je i dalje medju najdrazim uredjajima koje sam imao, odlicna izrada, softver, user experience, definitivno je bio 2 koplja iznad svih uredjaja koji su bili na trzistu u to vrijeme.

Dugo sam ga imao, 3 god. skoro, onda kad je dosao iOS 7 mob je postao kanta, cak i oni koji su ostali na iOS 6 s vremenom su imali laggove, vjerujem da je Apple sve to potajno odradio (i na iOSu 6) jer su napravili predobar mob.

U medjuvremenu se Android dosta dobro razvio, Apple mi se zamjerio i odluka za sljedeci mob je bila jasna.

iOS na novim uredjajima zbog super dobre optimizacije i dalje radi bolje od Androida, ima manje bugova, bolje animacije, opcenito stabilniji uredjaj out of box, ali Android od zadnje verzije lollipopa, a sada od pojave MM-a je dostojni konkurent.

Android previse toga dobrog nudi, a iOS premalo da bi prihvatio kompromis u smislu optimizacije i stabilnosti.

Ako je samo do osobnog stava, u svezi što se kome osobno dopada, gdje se pronalazi u cjelosti, u takvo nešto u principu ne ulazim, ne komentiram previše tuđi ukus, a prije ću ga pohvaliti, ili pokušati neutralno komentirati nego kritizirati, ili popljuvati! 

 

Ali, cijenim kada netko izrazi svoje slaganje, ili neslaganje, ali i kada to elaborira, koliko je to u njegovoj mogućnosti. 

Ako je moguće ikako, volio bih pročitati u čemu se sastoji sukus prednosti androi OS-a naspram iOS-a, ako zanemarimo stvarne widgete na ekranu i fluidnost zadnje verzije samog OS-a! 

 

Ovo sam napisao samo i isključivo iz razloga što JA OSOBNO, moja malenkost, NIKADA nisam imao ništa protiv samog Android OS-a, ali jesam protiv proizvođača like HTC, Samsung, jer smatram da time što nisu u stanju osigurati makar dvije godine najnovije verzije OS-a za svoje flagship modele, iskazuju apsolutno nepoštivanje mene kao kupca, koji kratkoročno recimo dvije godine koristi jedan gadget, ali bi uz drukčiju poslovnu politiku, mogao svake druge godine, uvjetno rečeno treće, uzimati i opet najnoviji "njihov" gadget! 

To što je Android OS disperziran na XYZ brendova i modela unutar pojedinog brenda, nije predmet moje zanimacije i potrebe za biti zabrinut. 

Kada mi recimo LG ponudi gadget sa nekim konkretnim specifikacijama, koje ubrajaju od 5.5 do 6.0 incha dijagonalu displaya, minimalno FullHD rezoluciju, minimalno 128GB interne memorije, OIS makar na stražnjoj kameri ako ne i prednjoj, pristojnu bateriju koja će u odnosu sa složenim HW-om pružati makar 48 sati rada maksimalno, i makar dvije godine uredno pokrivanje sa nadogradnjama, ne bi bilo problema sa radom sa android gadgetom! U obzir sam LG uzeo sasvim napamet. 

Android OS ima potencijala u budućnosti, ali dok se sasvim ne približe poslovnoj politici i generalno kvaliteti NEXUS linije, ostajem neutralan po strani, koliko to realno mogu biti! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Primjetno si neutralan. Vrlo.
13 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Umbel kaže...
Primjetno si neutralan. Vrlo.

Jesam, nemam problema to priznati. Sa velikim razlogom, što sam i elaborirao! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Tako je. Ne samo sada, nego i godinama iza nas. Tvoje ime postaje cisti sinonim za realnos, anti fanboyzam i argumentiranu raspravu.
13 godina
offline
Re: iOS 9.2.1 donosi bolje performanse na starije
Umbel kaže...
Tako je. Ne samo sada, nego i godinama iza nas. Tvoje ime postaje cisti sinonim za realnos, anti fanboyzam i argumentiranu raspravu.

Kada vi kolega steknete nekoliko godina statusa, sa ovim account-om, prije svega, onda će te steći nekakva prava prodavati muda pod bubrege i offtopičariti u temama! 

Budite toliko principjelan pa se poklopite po ušima ako već neznate nešto koncizno suvislo napisati u svezi naslova teme! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice