iPad 3 u 70 milijuna?

poruka: 43
|
čitano: 3.986
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad 3 u 70 milijuna?".
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
Bypass kaže...

Netko je pitao čemu služi iPad.

 

Pa ukratko padovi i tableti služe za potpunu asocijalizaciju čovjeka. Dakle umjesto recimo navečer razgovaraš sa svojim članovima obitelji ili radite nešto zajedno, pad/tablet koristi da i dalje budeš zalijepljen za internet i da surfaš po portalima i forumima jer paljenje računala ili laptopa je ipak malo too much. Ovako si mobilno asocijalan, umjesto da si na jednom mjestu.

 

Ili umjesto da jutarnje kave u kafiću provedeš u razgovoru sa prijateljima, pad/tablet služi da izgledaš kao totalan geek/freak, dok si pogledom fokusiran na najnovije članke u index.hr rouge rubrici.

 

Ili služi za gledanje filmova, jer ipak je pad/tablet bolji nego udobno gledanje filmova na tv. Jer očito je i paljenje dvd/blueray playera i tv danas preveliki napor za ljude.

 

Ili za slušanje muzike, jer 2cm zvučnici predstavljaju nevjerojatno iskustvo glazbe. A ako imaš slušalice još bolji doživljaj uz dodatno oštećenje sluha.

 

Dakle, pad/tablet je zakon!

  Oh come on! Kakvo preseravanje.

 

Napadaj tip uređaja zato što ga možeš koristiti da se asocijaliziraš. Bravo.

 

Ja mogu čitav sunčani dan provesti u krevetu sa istim tim slušalicama u ušima buljeći u ekran laptopa gledajući epizode Star Treka umjesto da sam s obitelji.

Mogu čitav dan igrati Skyrim na desktopu umjesto da sam vani s prijateljima.

Mogu na kavi tipkati po smartphoneu umjesto da razgovaram s osobama s kojima sam na kavi.

 

Za gubljenje vremena mi ne treba tablet. Na svemu gore navedenom mogu gubiti vrijeme. I još na zilijun uređaja.

 

Tablet je, kao i svaki elektronički uređaj - alat. Sam odlučuješ kako ga koristiti.

14 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
Random. kaže...
Mentalist kaže...

  Aha, u tom grmu leži zec. Ne postoje igre za Gameboy koje ga namuče, pa opet je to zastario uređaj.

  1. Ja većinu svoga vremena na laptopu provodim na INTERNETU. Također, na njemu slušam muziku, gledam filmove i serije. Gledam slike sa putovanja i IGRAM se.
    Čini li to moj laptom igračkom? Ja ga sigurno ne vidim kao igračku. 99% stvari koje radim na laptopu mogu raditi i na tabletu, mnoge čak i brže i ugodnije.

    Tablet nije igračka što god ti pisao.

  2. Nisi u toku. Ako ne postoji igra koja može namučiti 8888 karticu, zašto bih moja konfiguracija koju slažem morala imati 9999 karticu?

  1. Ja većinu vremena na mobitelu provedem igrajući se i da, postao mi je igračka. Po cijeli dan, Pokemon i Zelda. Ne sjećam se kad me netko zadnji put nazvao. Punim ga 2 put dnevno.

2. Ne znam može li iPad pokrenuti World of Warcraft ili Team Fortress 2, a ti ne bi htio jaču grafičku...

3. Internet ti je čista zabava, osim ako sad ne kreneš reći da je edukacija. Nemoj lagati. I ako je 20% edukacija, zaokružit ćemo na zabava.

4. Tablet bez fizičkih tipki je idiotarija.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
protjeran
offline
iPad 3 u 70 milijuna?

Koje su to smiješne rasprave o tome što je ipad i čemu koristi. Da se ne držite tog bug-portala i njegovih informacija znali bi nešto o padu prodaje pc-a i laptopa i o masovnom prelasku firmi, škola, fakulteta, vojske, zrakoplovstva, zdravstva i niz drugih struka u proizvodnji i uslugama na ipad. Ne vidjeti svrhu uređaja koji sve može brže, bolje i u svakoj prilici može samo slijepac. Već sad je tablet miljama ispred kištri a pojavom ipad3 biti će to svjetlosne milje!

 

 
2 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
zatojeto kaže...

Koje su to smiješne rasprave o tome što je ipad i čemu koristi. Da se ne držite tog bug-portala i njegovih informacija znali bi nešto o padu prodaje pc-a i laptopa i o masovnom prelasku firmi, škola, fakulteta, vojske, zrakoplovstva, zdravstva i niz drugih struka u proizvodnji i uslugama na ipad. Ne vidjeti svrhu uređaja koji sve može brže, bolje i u svakoj prilici može samo slijepac. Već sad je tablet miljama ispred kištri a pojavom ipad3 biti će to svjetlosne milje!

 

  Na slici 2 je klasičan primjer američkog vojnika koji koristi iPad 2.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 13:19 (Mentalist).
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
Random. kaže...
logik kaže...
Random. kaže...

Jedva čekam vrijeme kada će televizori preko 50 inča imati gustoću od preko 300 ili 400 ppi. To bi bili, čini mi se - 12k televizori. Danas u prodaji su maksimalno 4k ili 6k televizori ali   nisam siguran da su tako velikih dijagonala.

 

Edit: Sharp ima 8k TV ali dijagonale 85'', što ispadne 103 ppi. :(

Od kud se gleda TV, a od kud mobitel?

  Znam na što misliš, ali nema veze. To je prikrivanje nedostataka.

Tehnologija opako napreduje i više se ne možemo izvlačiti na to "Sjedim 3 metra od TV-a pa mi takva gustoća ne treba.".

 

Želim (a i mnogi drugi) da TV bude poput slike u muzeju. Što se više približavaš, detalji postaju izraženiji. Zamisli da su realne, materijalne stvari poput današnjih TV ekrana - što ih više primičeš, detalji se gube. Lame.

 

Kupi onda one Samsungove ekrane iz Mimare za 70000 kn po komadu

14 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
logik kaže...
Random. kaže...

  Znam na što misliš, ali nema veze. To je prikrivanje nedostataka.

Tehnologija opako napreduje i više se ne možemo izvlačiti na to "Sjedim 3 metra od TV-a pa mi takva gustoća ne treba.".

 

Želim (a i mnogi drugi) da TV bude poput slike u muzeju. Što se više približavaš, detalji postaju izraženiji. Zamisli da su realne, materijalne stvari poput današnjih TV ekrana - što ih više primičeš, detalji se gube. Lame.

 

Kupi onda one Samsungove ekrane iz Mimare za 70000 kn po komadu

  Možda se tebi čini puno, ali vrijede.

 

Zamisli gledaš film i letaš po kući, nešto ti je nejasno približiš se ekranu, pa viriš po stvarima u filmu dok su one vrhunske kvalitete.

 

Sreća pa se filmovi snimaju u 20xFullHD.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
Random. kaže...
mugi kaže...

Nekad su se ljudi čudili kompjuterima...a sad ga zvaka piz... ima.

  Tako će biti i sa tabletima. Idem arhivirati ovu poruku, vidimo se za 10 godina {#}

Evo ti najoptimističnije prognoze za 5 godina:

 

http://techcrunch.com/2012/01/30/tablet-shipments-to-reach-383-3-million-by-2017-46-in-emerging-markets/

 

 

15 godina
offline
iPad 3 u 70 milijuna?

 4 soma kuna+ ni u ludilu ;) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
Mentalist kaže...
zatojeto kaže...

Koje su to smiješne rasprave o tome što je ipad i čemu koristi. Da se ne držite tog bug-portala i njegovih informacija znali bi nešto o padu prodaje pc-a i laptopa i o masovnom prelasku firmi, škola, fakulteta, vojske, zrakoplovstva, zdravstva i niz drugih struka u proizvodnji i uslugama na ipad. Ne vidjeti svrhu uređaja koji sve može brže, bolje i u svakoj prilici može samo slijepac. Već sad je tablet miljama ispred kištri a pojavom ipad3 biti će to svjetlosne milje!

 

  Na slici 2 je klasičan primjer američkog vojnika koji koristi iPad 2.

  Koja si truba, da si bar koristio ipad za obradu slike i montažu to bi k nečemu izgledalo. Mogao si ubaciti i kakvu animaciju a o vak si izvukao što si mogao iz svoje kištre ili u najboljem slučaju iz nekog hendikepiranog androidčeka. No za tvoju kategoriju je to vrh!

 

14 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
zatojeto kaže...
Mentalist kaže...
zatojeto kaže...

Koje su to smiješne rasprave o tome što je ipad i čemu koristi. Da se ne držite tog bug-portala i njegovih informacija znali bi nešto o padu prodaje pc-a i laptopa i o masovnom prelasku firmi, škola, fakulteta, vojske, zrakoplovstva, zdravstva i niz drugih struka u proizvodnji i uslugama na ipad. Ne vidjeti svrhu uređaja koji sve može brže, bolje i u svakoj prilici može samo slijepac. Već sad je tablet miljama ispred kištri a pojavom ipad3 biti će to svjetlosne milje!

 

  Na slici 2 je klasičan primjer američkog vojnika koji koristi iPad 2.

  Koja si truba, da si bar koristio ipad za obradu slike i montažu to bi k nečemu izgledalo. Mogao si ubaciti i kakvu animaciju a o vak si izvukao što si mogao iz svoje kištre ili u najboljem slučaju iz nekog hendikepiranog androidčeka. No za tvoju kategoriju je to vrh!

 

  Jedino što imam za tebe u ovom trenu je sažaljevanje.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
16 godina
offline
iPad 3 u 70 milijuna?

Nije baš OT, ali niti Off...

Ipak meni osobno je ovo i više nego zabavno za pročitati. Što li će tek biti kada dođe iPad 3?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?
ChrisB kaže...

Nije baš OT, ali niti Off...

Ipak meni osobno je ovo i više nego zabavno za pročitati. Što li će tek biti kada dođe iPad 3?

Meni je ovo zabavno za procitati http://www.bgr.com/2012/02/14/chinese-firm-looks-to-block-ipad-sales-across-the-globe/

Steve Jobs' greatest achievement was to convince the world Bill Gates was an arse. Nothing could be a bigger distortion of reality.
16 godina
offline
Re: iPad 3 u 70 milijuna?

Poznata mi je priča, ali još nisam čuo za slučaj da je netko zbog toga imao problema koje se nije moglo riješiti s kakvom financijskom transakcijom. :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice