iPhone 3GS u T-Mobileu

poruka: 35
|
čitano: 10.310
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 3GS u T-Mobileu".
15 godina
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

Vi ste se meni smijali kada sam ja tvrdio da je 'Rvacka važno IT tržište... A ha... A pogledajte sada... Apple radi poseban model 3GS od 8 GB samo za naše tržište... Namigiva

 

P.S. Drago, ovaj od 8 GB, to je onaj model koji se, inače, vani prodaje po 99$... Shvaćam lapsus s obzirom koliko tih 99$ vrijedi u kunama kada je mjenjačnica T-com...

Every hole is a goal!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2009 18:38 (Bukva).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

prije nego počnete kukati  evo gdje još možete nači i-phone osim kod ovih t-lopova

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
alien kaže...

prije nego počnete kukati  evo gdje još možete nači i-phone osim kod ovih t-lopova

Istina...

Ja već neko vrijeme džrim na oku njuškalo jer bi htio nabaviti iPod shuffle ili mini, a pošto mi baterija odlazi na starom mobu (Samsung ZV10, baterija skuplja nego mob, danas) malo škicam i po iPhoneu...

 

Ali... Što nije to zapravo žalosno?

Every hole is a goal!
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
Bukva kaže...
alien kaže...

prije nego počnete kukati  evo gdje još možete nači i-phone osim kod ovih t-lopova

Istina...

Ja već neko vrijeme džrim na oku njuškalo jer bi htio nabaviti iPod shuffle ili mini, a pošto mi baterija odlazi na starom mobu (Samsung ZV10, baterija skuplja nego mob, danas) malo škicam i po iPhoneu...

 

Ali... Što nije to zapravo žalosno?

Ma taj Njuskalo je smece, pola oglasa tamo su laznjaci. Ja sam htio kupiti prije nekoliko mjeseci iPhone od nekih engleza koji btw oglasavaju na hrvatskom kao da je iphone u Zagrebu, a u stvari je to cijena u Engleskoj. Ali OK, ja uporan, imam frenda tamo, nazove ih on, vele oni cijenu, kaze on, "OK, dodjem ja do vas, ja vama lovu, vi meni iphone", a oni se pocnu izmotavati, da se ne mogu naci, da lovu moram uplatiti u banci itd.

16 godina
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

Pas mater.Da sam sacekao 6 mjeseci sad bih imao ovaj model od 32 GB i upola manju pretplatu 6 mjeseci.Oderali su me kao zeca.Ali nece vise.Ostao mi je gorak ukus u ustima od t coma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

imam ga več 9 dana

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
alien kaže...

prije nego počnete kukati  evo gdje još možete nači i-phone osim kod ovih t-lopova

 

koji ovi iz italije s dvogodisnjom garancijom.... daj nemoj me nasmijavat...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2009 20:39 (zlaya77).
16 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
virtualAThome kaže...
Bukva kaže...
alien kaže...

prije nego počnete kukati  evo gdje još možete nači i-phone osim kod ovih t-lopova

Istina...

Ja već neko vrijeme džrim na oku njuškalo jer bi htio nabaviti iPod shuffle ili mini, a pošto mi baterija odlazi na starom mobu (Samsung ZV10, baterija skuplja nego mob, danas) malo škicam i po iPhoneu...

 

Ali... Što nije to zapravo žalosno?

Ma taj Njuskalo je smece, pola oglasa tamo su laznjaci. Ja sam htio kupiti prije nekoliko mjeseci iPhone od nekih engleza koji btw oglasavaju na hrvatskom kao da je iphone u Zagrebu, a u stvari je to cijena u Engleskoj. Ali OK, ja uporan, imam frenda tamo, nazove ih on, vele oni cijenu, kaze on, "OK, dodjem ja do vas, ja vama lovu, vi meni iphone", a oni se pocnu izmotavati, da se ne mogu naci, da lovu moram uplatiti u banci itd.

ista shema ko i prodaja auta..

ima tih likova dosta po našim oglasnicima.. također se englezi spominju.. izbjegavati

15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

To je to, ja happy, do 30.9 cu skupiti jos 500kn (vec imam 400kn za 8gb verziju) i odmah uzimam iPhone 3GS... Jedva cekam, frend je uzeo u 5 mjesecu iPhone 3g, ja mu rekao da saceka da ce izaci novi, ali on je samo odvratio to su glasine te da nije istina, na kraju je platio preko 2000kn a danas ima za pola manje cijene jacu verziju, meni je osobno drago sto sam sacekao :)

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

Nerazumijem vas sad.....Kolko dođe iPhone 3G S bez pretplate kod T-mobilea?

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

Nitko?

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
doctor_crash kaže...

Nitko?

mislim da ti je 4098 u simpi 16gb.

14 godina
neaktivan
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

O čovječe!!!Da su kod nas cjene kao kod Amera već bih ga kupio.

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
doctor_crash kaže...

O čovječe!!!Da su kod nas cjene kao kod Amera već bih ga kupio.

Pa kupi ga, kod nas je jeftinije nego u USA


iPhone 3GS je kod nas 176$, u USA 251$ (199 + tax + 36$ activation fee)

i to u "otprilike" slicnim tarifama s pretplatom na 24 mjeseca:
HR: 310 kn (59$) mjesecno - akcija prvih 6 mjeseci 160kn (31$)
USA: 411 kn (80$) mjesecno

Kod nas je najmanja tarifa 160kn(31$), a u USA oko 70$+tax (383kn)

S tim da 3GS ovdje mozes dobiti za 1 kn, ako uzmes vecu pretplatu (500kn),
a u USA ga neces dobiti za manje od 251$ bez obzira na velicinu pretplate.

15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

RPG vs TENK kaže...

imam ga več 9 dana

Jadan ti... :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 8:45 (Burs).
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

ma di je flat rate i voip na njemu bez da T-scumm zna - kad dođe, odmah uzimam.

15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
Sasoon kaže...
doctor_crash kaže...

O čovječe!!!Da su kod nas cjene kao kod Amera već bih ga kupio.

Pa kupi ga, kod nas je jeftinije nego u USA


iPhone 3GS je kod nas 176$, u USA 251$ (199 + tax + 36$ activation fee)

i to u "otprilike" slicnim tarifama s pretplatom na 24 mjeseca:
HR: 310 kn (59$) mjesecno - akcija prvih 6 mjeseci 160kn (31$)
USA: 411 kn (80$) mjesecno

Kod nas je najmanja tarifa 160kn(31$), a u USA oko 70$+tax (383kn)

S tim da 3GS ovdje mozes dobiti za 1 kn, ako uzmes vecu pretplatu (500kn),
a u USA ga neces dobiti za manje od 251$ bez obzira na velicinu pretplate.

 Bravo, to i ja kažem - savršeni su mi ovi "susjedova krava je bolja od ove naše".

 

Uzmeš ga za 1 kn (3GS 16 GB), plaćaš 6 mjeseci 250 kn i skidaš 5 GB mjesečno - dakle skoro flat rate za mobitele (ja sam na njemu uz aktivno surfanje došao do 1 GB mjesečno), razgovaraš sa SVIM mrežama 500 minuta, šalješ 300 poruka i neograničeno surfaš WiFi-em na njihovim Hot-spotovima ako si im blizu, a nakon toga pređeš na pretplatu od 300 kuna.

 

I to uspoređuju sa USA 251$ -1350 kn za uređaj i 70$ - 380 kn pretplatom u USA (u što ti je uključeno "neograničeno" surfanje (ali će te isključiti ako smatraju da si napravio previše MB) i 450 min razgovora i 0 poruka)

 

Tribute to hrvatski jal (TM).

 

 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

Ako imate iPhone držite ga ugašenog ili barem ne čitajte SMS-ove, tako je sigurnije dok Apple ne izda odgovarajuću zakrpu.

Naime, danas bi na Black Hatu trebali biti objavljeni podaci o nezakrpanom propustu u iPhoneu koji omogućuje da ga se zarazi virusom preko SMS-a i preuzme potpuna kontrola nad njim.

 

How To Hijack 'Every iPhone In The World' Forbes.com 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
klimama kaže...

Ako imate iPhone držite ga ugašenog ili barem ne čitajte SMS-ove, tako je sigurnije dok Apple ne izda odgovarajuću zakrpu.

Naime, danas bi na Black Hatu trebali biti objavljeni podaci o nezakrpanom propustu u iPhoneu koji omogućuje da ga se zarazi virusom preko SMS-a i preuzme potpuna kontrola nad njim.

 

How To Hijack 'Every iPhone In The World' Forbes.com 

 

Veselje. A zakrpa ce naravno biti OS 3.1 za kojeg nema jailbreaka.

 

15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

Dali ima Jailbreak za iPhone 3GS? Je isto kao na starom iPhoneu ili ima neka dodatna zastita?

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
Independent kaže...

Dali ima Jailbreak za iPhone 3GS? Je isto kao na starom iPhoneu ili ima neka dodatna zastita?

Ima jailbreak.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 11:51 (virtualAThome).
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
virtualAThome kaže...
Independent kaže...

Dali ima Jailbreak za iPhone 3GS? Je isto kao na starom iPhoneu ili ima neka dodatna zastita?

Ima jailbreak.

 

Tnx, iako je offtopic samo jedno pitanje, dali se moze zeznuti iPhone tim Jailbreakom i dali gubim garanciju kada to napravim?

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
Independent kaže...
virtualAThome kaže...
Independent kaže...

Dali ima Jailbreak za iPhone 3GS? Je isto kao na starom iPhoneu ili ima neka dodatna zastita?

Ima jailbreak.

 

Tnx, iako je offtopic samo jedno pitanje, dali se moze zeznuti iPhone tim Jailbreakom i dali gubim garanciju kada to napravim?

Ne mozes zeznuti nista, ali ama bas nista. Novi jailbreak se instalira kao aplikacija koju pokrenes i koja instalira Cydiu. Onda odes u Cydiu i instaliras treci program koji ga otkljuca. Ako ti se ne svidja sve to (iako nema razloga da ti se ne svidja jer se nista ne mijenja osim filea koji provjerava da li je tvoja SIM kartica odgovarajuca) mozes reinstalirati OS 3.0 kroz iTunese i sve ce se vratiti nazad.

 

Napomena: nemoj instalirati OS 3.1 kada dodje! Prvo provjeri da li postoji jailbreak za OS 3.1, pa tek kad stigne upgradeaj na njega. Isto ce vrijediti i za 3.2, 3.3 itd.

15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
virtualAThome kaže...

Ne mozes zeznuti nista, ali ama bas nista. Novi jailbreak se instalira kao aplikacija koju pokrenes i koja instalira Cydiu. Onda odes u Cydiu i instaliras treci program koji ga otkljuca. Ako ti se ne svidja sve to (iako nema razloga da ti se ne svidja jer se nista ne mijenja osim filea koji provjerava da li je tvoja SIM kartica odgovarajuca) mozes reinstalirati OS 3.0 kroz iTunese i sve ce se vratiti nazad.

 

Napomena: nemoj instalirati OS 3.1 kada dodje! Prvo provjeri da li postoji jailbreak za OS 3.1, pa tek kad stigne upgradeaj na njega. Isto ce vrijediti i za 3.2, 3.3 itd.

 

Tnx na savjetu, jos nemam iPhone, stize najvjerojatnije za koji dan, cim ga dobijem budem isprobao Jailbreak, jedino me bila fobija da uredaj ne zeznem ali ako je tako onda se definitivno isplati Jailbreak...

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

apple je izbacio update 3.0.1 u kojem se ispravlja bug, a moguce ga je i jailbreakati i unlockati jer ima isti baseband kao i 3.0

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

Da ozivim malo temu. Ja neznam dali T-com vuce hrvate za nos ili iPhoneova stvarno nema dovoljno. Naime citam po forumima da se ljudi zale da ne dobijaju svoj uredaj tjednima, evo ja osobno sam narucio svoj prije tocno 3 tjedna i nigdje ni traga ni glasa, zanima me dali ima jos netko na forumu tko ceka uredaj ''dulje vrijeme'' ili ako je netko uspjeo nabaviti u T-centru u odredenome gradu...

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

Da citao sam to.. I navodno je istina.. Cuo sam da zovu za 20-ak dana.. koliko vidim ti cekas 3 tjedna.. Probaj otici do tcentra, jer, ako ih nazoves i pitas da li je stigao kazu da se dodje jer ne rade sa nabavnom sluzbom nabave.. Nevjerojatno, ali istinito..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
Kruno_21 kaže...

Da citao sam to.. I navodno je istina.. Cuo sam da zovu za 20-ak dana.. koliko vidim ti cekas 3 tjedna.. Probaj otici do tcentra, jer, ako ih nazoves i pitas da li je stigao kazu da se dodje jer ne rade sa nabavnom sluzbom nabave.. Nevjerojatno, ali istinito..

Ovo mi je skoro nevjerojatno, ja sam 3GS odmah dobio i imali su ih još dosta na zalihi, a pred 2 dana mi i frendica uzela 16 GB model i to isto bez problema odmah na ruke. Pa otkud ga čekate - u Zg ga imaju sigurno pa ih upregnut nek malo pretraže skladišta?

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
genije_čudo_prirode kaže...
Kruno_21 kaže...

Da citao sam to.. I navodno je istina.. Cuo sam da zovu za 20-ak dana.. koliko vidim ti cekas 3 tjedna.. Probaj otici do tcentra, jer, ako ih nazoves i pitas da li je stigao kazu da se dodje jer ne rade sa nabavnom sluzbom nabave.. Nevjerojatno, ali istinito..

Ovo mi je skoro nevjerojatno, ja sam 3GS odmah dobio i imali su ih još dosta na zalihi, a pred 2 dana mi i frendica uzela 16 GB model i to isto bez problema odmah na ruke. Pa otkud ga čekate - u Zg ga imaju sigurno pa ih upregnut nek malo pretraže skladišta?

 

Ja sam iz Pule. Bio sam danas u T-centru (22 dana nakon sto sam narucio iPhone!!) da pitam kakva je situacija i zasto ga nema, i rekli su mi da ima jos 12 ljudi ispred mene koji cekaju 3GS 16gb verziju, neznam kako si ti uspio u Zg-u nabavit, ja sam se skoro poceo svadati da ovo vise nije normalno da nas vuku za nos, a zenska meni kaze da ih nemaju nigdje u Hrvatskoj te da ih dobijaju svako tolko par komada pa isporucuju... Sramota.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3GS u T-Mobileu

Vjerovatno Tmobile nama (HRV) isporučuje male količine uređaja jer smo jedno sasvim nevažno tržište.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice