iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve polovic

poruka: 9
|
čitano: 1.902
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve polovic".
16 godina
offline
iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve polovic

granularnost. Kad firma ima samo jedan model(hajd dvije veličine plus lanjski), onda to tako izgleda. 
No ako pogledamo statistiku s drugog kuta, onda imamo ovakvu priču sa istog originalnog članka:
Samsung had 10 models that shipped more than one million units per month respectively, while Apple had four.
Problem je što samsung i ostali neprestano drukaju desetke modela paralelno pritom kradući dizajn vlastitih flagshipova.
Ali valjda im se isplati. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve pol
Ali isto tako Apple ima samo flagshipe, a Samsung svega i svacega.
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve pol
Mojavje neka teorija da ce xiaomi huawei lenovo a i drugi malo po malo samsung skroz srozat... Note 8 se panicno stavio u prodaju jer je s8 podbacio a navodno se note prodaje ko vruca kifla ali istu stvar su govorili za s8 pa corak... Tako da neka konkurencija je super stvar za nas kupce...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve pol
Ovo je u rangu kao da je prodano neke Tesle vise nego bilo kojeg VW pojedinacno.
Kriza u svijetu i siromaštvo vidim.
6 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve pol
Umbel kaže...
Ovo je u rangu kao da je prodano neke Tesle vise nego bilo kojeg VW pojedinacno.
Kriza u svijetu i siromaštvo vidim.

 ljudi koji rade imaju novaca, kao u svijetu tako i u Hrvatskoj ;) Samo neradnici i kukaju da im sve nevalja umjesto da se pokrenu

16 godina
offline
Re: iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve pol
Umbel kaže...
Ovo je u rangu kao da je prodano neke Tesle vise nego bilo kojeg VW pojedinacno.
Kriza u svijetu i siromaštvo vidim.

 Dobro, nije potpuno isto, jer se ogromna većina smartphoneova prodaje u paketu pretplate. Zasad je mislim tu ideju prihvatio samo volvo, 
i to sa jednim modelom, xc40. Dakle, ako dođe do nas, da znate da možete kupiti ovog tutaća kao smartphone. 1 kn odmah, ostalo na rate ;)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve pol
Horatio_Hornblower kaže...
Mojavje neka teorija da ce xiaomi huawei lenovo a i drugi malo po malo samsung skroz srozat... Note 8 se panicno stavio u prodaju jer je s8 podbacio a navodno se note prodaje ko vruca kifla ali istu stvar su govorili za s8 pa corak... Tako da neka konkurencija je super stvar za nas kupce...

Ja imam po dva telefona iz oba tabora. HTC One (M7) koji mi je najdraži, te HTC M9+, iPhone SE i iPhone 6. Budući da mi firma nudi noviji iPhone definitivno sam odustao i od 8 i od X modela. iPhone 7+ 256GB je trenutno najbolji izbor i Apple tabora.

 

A od ovih Android flagship modela i ja sam trenutno zainteresovan za sve Mix modele. Nije bitno da li je Xiaomi, Doogee, Elephone i sl. Sviđa mi se što je Xiaomi sa Mix izrazom stvorio takoreći "novi brand" i još zanimljivije mi je što se nitko ne buni oko kopije Mix imena uz oznaku modela. A i pun mi je kufer davanja 0,5K USD novaca. Imao sam i Samsung S7+ ali sa Samsungom sam završio za sva vremena.

 

 
 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve pol
Sto je bilo sa samsungom pa si odustao od tog bozanstvenog brenda na nasim prostorima kojeg koristi sam bog zeus i jos par forumasa?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 7 je najprodavaniji smartphone prve pol
Horatio_Hornblower kaže...
Sto je bilo sa samsungom pa si odustao od tog bozanstvenog brenda na nasim prostorima kojeg koristi sam bog zeus i jos par forumasa?

A ništa nije bilo sa Samsungom. Za mene to nije nikakav brand niti prije no što će prestići Sony i postati najveći proizvođač potrošačke elektronike a i poslije tog perioda. 

 

Uređivano: Moj potpis će ti sve reći o Samsungu.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 0:16 (Envy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice