Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad X1

poruka: 7
|
čitano: 1.725
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad X1 ".
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad X1

Ipad pro nemojte usporedivat sa surface pro, pa ni sa ovim uredajem ako ima full windows OS.

 

Vi ste tehnoloski site, kako mozete usporediti igracku ipad pro na koju ne mozes ni USB prikljuciti ni mis niti ima trackpad i onda vi uspredujete to sa Surface pro???

Objasnite mi sta je pro u Ipad Pro-u.

 

Mozda sam ja glup, objasnite mi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 17:48 (kingofthenight).
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad X1
Ja bi volio vidjet dojmove X1 Yoge sa OLED ekranom
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad X1

E ovo mi već izgleda zanimljivo... Pogotovo ako se može kupiti bez tih dodataka, koji su po meni nepotrebni. Osobno tražim dovoljno jak tablet/laptop sa OK tipkovnicom, kojeg mogu koristiti za poslovne sastanke, a dok ga ne bi koristio za tu namjenu, bio bi doma zamjena ženi za stolno računalo.

A s obzirom na moj posao, treba mi nešto malčice jače da mogu po potrebi pokrenti Autocad ili 3ds max.

http://dejankober.com/, http://dd3d.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad X1

Sukladno završnoj rečenici u članku, ja ću nadodati; živi bili pa vidjeli, i doživili! 

Nemam ništa protiv raznolikosti u dizajniranju i poimanju potreba pojedinca, na kraju krajeva uvijek stoji ona "koliko ljudi, toliko i ćudi! 

Makar, ja se ne bih okladio, barem ne u poveći novac, da će previše brendova slijediti takav pravac razvoja, primarno ne Apple i M$! 

Vrijeme će pokazati jesam li bio u pravu, ili sam promašio totalno !

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad X1

http://www.theregister.co.uk/2016/01/06/thinkpad_designer_obituary/

 

Umro dizajner prvog ThinkPada, ali mali crveni joystick je još tu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad
Petricu sad znamo tko te vodio na CES i ove godine 😉
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo hit CES-a 2016 - Lenovo ThinkPad

Koristim macbook pro 15 doma, a kada idem po gradu na sastanke.. imam mali asus transformer t100. uvijek se nalazi u autu na punjaču. dobra prednost svega toga je da hvata moju kucnu wifi mrezu te se cijela arhiva sinkronizira putem dropboxa.

moram priznati da je veom slab za CorelDraw X7, no s druge strane je veoma zahvalno za pokazivanje grafika koje sam u njemu radio. ima snage tek toliko za pokoju laganiju izmjenu i to je to.

no kao viewer služi za 5! sa tim sam eliminirao nepotrebno vucaranje laptopa. jednostavno imam decidiranu igračku koja stoji u autu i uvijek je spremna na koristenje.

 

Baš me interesira kako bi se ponašao sa photoshopom i corelom :)

 

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice