Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefon s

poruka: 11
|
čitano: 3.201
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefon s ".
14 godina
offline
Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefon s

Sve 5, ali mob mi uopće nije lijep (to je naravno subjektivno), i izuzetno mi je glupo i nepotrebno izbacivanje 3,5 mm audio priključka (volio bi objašnjenje šta su time dobili - koje su prednosti tog izbacivanja).

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefon s

Meni nije jasno zašto još stavljalju kamere izbočene na pozadini, to mi nikako ne ide na oko niti funkcionalnost..

SkorvY
Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefo
skorvy kaže...

Meni nije jasno zašto još stavljalju kamere izbočene na pozadini, to mi nikako ne ide na oko niti funkcionalnost..

To će biti još dodatna zarada od servisa 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefo
svi prelaze na staklo i naprijed i nazad :o za mene totalna glupost. em zbog otisaka, em ti treba silikonska zastita jer kad ti ispadne mora na neko staklo. jedino huawei je ostao vjeran metalu 👍
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefo
.jpg kaže...
svi prelaze na staklo i naprijed i nazad :o za mene totalna glupost. em zbog otisaka, em ti treba silikonska zastita jer kad ti ispadne mora na neko staklo. jedino huawei je ostao vjeran metalu 👍

Da priznajem, metal i Huawei je odlična kombinacija. Kako sam prešao na LG G6 (staklo sa jedne i druge strane) malo patim za svojim starim Huawei Mate 8.

14 godina
offline
Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefon s

Eh šta je nekad sense bio..

Ostala je ni ljuska.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefon s

jel jeste baterija od 3700mAh? jutros nešto malo gledao predstavljanje uz kavu,a malo prije potpisao za U Ultra ugovor jer sam bio prisiljen silom prilike.Nažalost moj desire 820 me razmazio sa snapdragonom 615..uređajčina samo takva još dan danas (po meni),ispao mi 1om iz đepa,čak i sa maskom i počne ekran zaje***at.Servis neisplativ danas jer bih ga platio više nego što vrijedi sam uređaj sa poštom.Iako mi jeste bila borba u glavi Htc U Ultra sa dimenzijama ili čekati još koji tjedan Htc U 11 sa navodnom baterijom od 3700 mAh na 5,5"...ali eto ipak sam se odlučio na Htc U Ultra po kojeg idem sad u petak.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefo

a čuj.Huawei je još proizvođač u uzlazu.Nisu još toliko "idealni" ali obećavaju.Dosta sam načuo u praksi da imaju neriješene probleme/bugove s ekranom,ali nije za zamjeriti.Nije Huawey idealan,ali bih mogao biti brand top 1 kroz godinu/dvije. Što se HTCa tiče,imam u familiji nekoliko njih iz desire serije i nemam nikakvih problema iako su mi neki stari čak i preko 2je godine.Osim što sam ja prije 2 mjeseca saranio nepažnjom svog desire 820ticu.To je samo moje mišljenje kako ja gledam na sve.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2017 15:01 (Igor150).
14 godina
offline
Re: Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefo
Inače, dragi bug.hr, ovaj htc nije prvi mob na svijetu sa rubovima "osjetljivima na dodir".
Upravo ovo pišem sa svog moba koji isto, gle čuda, ima rubove osjetljive na dodir, isto radi preko futrola i maskica te je ako se ne varam, na tržištu od 2015.
Riječ je o xiaomi mi4c.
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefo
MasterOfDisaster kaže...

Sve 5, ali mob mi uopće nije lijep (to je naravno subjektivno), i izuzetno mi je glupo i nepotrebno izbacivanje 3,5 mm audio priključka (volio bi objašnjenje šta su time dobili - koje su prednosti tog izbacivanja).

 Dobili su to da kopiraju Apple.

 

Svidjelo se to vama ili ne ljudi kupuju Apple i smatraju ga kao "najboljim smartphoneom" naravno da će i ostali proizvođači kopirati nešto što vide da se dobro prodaje kod drugog.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo i istiskali HTC U11, prvi telefo

A čuj poanta jeste da je tržište prezasićeno mobitelima i nema prostora baš da se realno ponudi nešto originalno a što već ne postoji ili nije netko to patentirao.Ništa drugo ne preostaje nego napucavat performanse i dimenzije u nedogled.Jedini sitni detalj ostaje godinama netaknut a to su ispod prosječne baterije naspram performansi unazad 2je godine,jedino to ostaje mizerija.Druga stvar što se nitko nije sjetio još da biraš farbu mobitela prije nego se proizvede.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 8:11 (Igor150).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice