Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U Ultr

poruka: 20
|
čitano: 2.983
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U Ultr".
8 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U Ultr

No 3,5mm jack.... Ne svidja mi se to ali treba pricekati i vidjeti kako ova nova tehnologija prilagodjavanja zvuka funkcionise a i slisalice na USB-C ce biti puno upotrebljivije jer sve vise uredjaja doalzi sa USB-C konektorom.....

NApucane specifikacije ali treba sacekati odgovor konkurencije prije svega samsunga sa S8. Vjerujem da ce biti zvjerka...

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 17:21 (Torent).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
Torent kaže...

No 3,5mm jack.... Ne svidja mi se to ali treba pricekati i vidjeti kako ova nova tehnologija prilagodjavanja zvuka funkcionise a i slisalice na USB-C ce biti puno upotrebljivije jer sve vise uredjaja doalzi sa USB-C konektorom.....

NApucane specifikacije ali treba sacekati odgovor konkurencije prije svega samsunga sa S8. Vjerujem da ce biti zvjerka...

  Na  početku sam bio baš ono razočaran izbacivanjem 3.5mm jacka, ali ako uz Quick charge mogu napunit mobitel za pol sata, nit mi 3.5mm ne treba.

Ali da postoje dva USB-C ulaza bilo bi idealno.

Ali nekako sumnjam da je ovo flagship za ovu godinu.

Ipak je bilo puno leakova s onim edge zaslonom.

Vidjet ćemo na MWC

hobi:moj-android.net
16 godina
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
200 eura previse i najkasnije sljedece godine ocekujem bankrot HTC-a. Ne mogu se nositi sa Samsungom i njihovim milijardama koje ulazu u marketing. Otisla baba s kolacima kad su pametovali s kamerom.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
Uistinu su više glupe te stvari oko glupog 3,5mm.
Je li imao mana? Itekako!
Je li došlo vrijeme za zamjenu? Normalno da je.
Stvari idu naprijed te bi bilo žalosno fa stagniramo i na tom dijelu.
Oni koji plaču o tih 3,5 mm ionako u 99% slučajeva imaju igračke od slušalica te im upgrade ne bude bio neki problem.
Uostalom, tko voli dobar zvuk i na smartphoneu, koristi pojačalo za slušalice. Toliko o tome.

Spominje se Edge. S7 Edge je predivan uređaj, ali nitko ne priča o njegovim manama tj. o pucanju i uzašno skupim zamjenama displaya nakon pucanja (čak i ljudi koji rade za Samsung koriste ili S7 ili drugi brand, ali ne i Edge pošto su mnogi i sami imali problema s pucanjem tj. kao i mnogi ljudi koji skoro pa redovito donose Edge na servis te kada čuju koliko košta zamjena displaya, u većini slučajeva odustanu od promjene).
Meni osobno je Edge predivan te je odličan uređaj, no nemam toliko novca da bi ga držao "u rukavicama"....a S7 mi ima malu dijagonalu za svakodnevnu upotrebu.

Veći HTC mi se sviđa, ali ne znam šta bi mislio o tom kućištu tj. nisam baš ljubitelji tih uređaja koji su toliko osjetljivi na otiske.
Tako sam ignorirao savjete za zadnji Sony koji sam koristio tj. Sony Xperia Z pa sam odahnuo kada sam ga proslijedio dalje.....nikada mi se niti jedan uređaju nije prljao kao taj, a uistinu pazim na te stvari pa ako je HTC kao i Sony, rado ću ga zaobići.
Možda su uistinu to ok izveli, ali više ćemo znati kada ga više ljudi dobije u ruke.
5,7" je ok, no za tu klasu uređaja bi osobno izabrao nekih 5,9".
Trenutno mi je uz sve na tržištu najzanimljiviji Huawei Mate 9 te mislim da ću otići po njega, ali ima i on svoj minus tj. nešto su kemijali oko zaštite displaya pa sam tu malo skeptičan.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
12 godina
offline
Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U Ultr

za šta zamjena? zar 3.5mm pravi toliku razliku? šta se dobilo izbacivanjem 3.5mm jacka? ništa, samo jedan port manje, problem više. Prvo traži slušalice sa type-c ili kupuj dodatne adaptere, odnosno dodatni trošak. 


nije ni toliko pod moranjem bilo izbaciti taj headphone jack, koliko se apple mora iskopirati u određenim stvarima. taj htc je prestao biti htc kad su izbacili One A9 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U

Upravo tako. Izbaciti staru u korist nove tehnologije ali izbaciti staru da bi prodao koji adapter a dobijes isti zvuk je budalastina na kvadrat i deranje kupaca....Izbacili 3,5mm i sta ponudili umjesto njega? Adapter da imas opet 3,5mm jack.... Ako je to upgrade ja ga ne zelim....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
Nije više HTC što je bio prije! Imam dojam da su se u zadnjih 2 godine izgubili totalno,ne nude ništa spektakularno što nema ostala jeftina kineska "snaga". Dizajn ovog U modela bezličan,monoton i kvalitetom su kinezi sada uz rame skupim poznatim flagshipom.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
Čitam komentare pa se pitam da li su pojedinci ovdje uopće pročitali članak. Dakle ovo nije puko izbacivanje 3,5mm utora nego se donosi dodatna korist u smislu USonic slušalica koje su poprilično interesantne. S druge strane adapter se dobije u kutiji ako baš želite svoje slušalice. Gdje je problem? Izgleda da će uvijek biti onih koji su protivnici napredka. Ljudi pomirite se s tim. Do kraja 2018 nigdje na kugli zemaljskoj neće više biti accessoriesa sa drugim utorom. I Apple prelazi na USB C (Probook)...
 
2 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U

Ovo prvo rekoh i ja a ovo drugo je djelimicno tacno jer je apple prvo izbacio jack na iphoneu sa glupom pricom da je zastario a ne ponudivsi nista novo a onda ga vratio na MBP bez ikakvog objasnjenja....

14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U Ultr

"(...) 3,5-mm audio priključka – nema! U paketu će se, pogađate, isporučivati slušalice koje se spajaju na USB Type C priključak, ali i kratki kablić koji će služiti kao adapter za slušalice s 3,5-mm priključkom. Trend je to kojim i HTC slijedi prvog proizvođača koji se usudio napraviti ovako nešto – Apple."

 

Moraju BUG-ovci napisati da je Apple u nečemu bio prvi makar lagali... :D

 

Ajde da ne znate za LeEco, Oppo i slične, iako ste časopis koji se navodno bavi računalima i mobitelima pa bi bilo ok da ste upoznati, ali da niste za Motorolu čuli, to stvarno nisam očekivao. ;)

Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U

flagship...mislim za prvu polovicu ove godine...bacit će oni još koji do božića s ovim novijim snapdragonom;minimalno barem još jedan.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U

problem jeste što tu nemaš uopće kvalitetu zvuka na samom mobitelu...čim si rippao u mp3,kvaliteta zvuka laku noć.izbacivanje 3,5mm audio jacka sasvim očekivano i logično s jedne strane a s druge strane nažalost bit ćemo prcani radi takozvane "ilegale" jer će "oni" imati uvid šta držiš u mobitelu.ako hoću kvalitetan zvuk...kaki mobitel već pojačalo od par tisuća sa kvalitetnim 120watnim stom zvučnika isto od par milja soma.a ne ovo mobitel i sluške s autopijace za 100kn pa se priča o kvaliteti...samsung mi nikad nije bio bio bio kako bih rekao...još od sgh-d900 nezaslužuju taj brand kakvim se predstavlja,,suviše krepavaju na odnos s HTCom.Praksa govori u svoje ime.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 21:08 (Igor150).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U

iskreno i realno ... ilegalnim mp3cama se nekako mora stati na kraj. htio ti ili ne,znat će šta i kad imaš na svom uređaju,šta slušaš ako slušaš...prkošenje privatnosti.jedna mana ovoga svega,nažalost.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
13 godina
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
stipesiki kaže...
Čitam komentare pa se pitam da li su pojedinci ovdje uopće pročitali članak. Dakle ovo nije puko izbacivanje 3,5mm utora nego se donosi dodatna korist u smislu USonic slušalica koje su poprilično interesantne. S druge strane adapter se dobije u kutiji ako baš želite svoje slušalice. Gdje je problem? Izgleda da će uvijek biti onih koji su protivnici napredka. Ljudi pomirite se s tim. Do kraja 2018 nigdje na kugli zemaljskoj neće više biti accessoriesa sa drugim utorom. I Apple prelazi na USB C (Probook)...

 Pa problem je u tom adapteru. Ja ga stvarno ne želim imati u svakom džepu od jakne, u svakoj prostoriji i stalno misliti gdje mi je da bi mogao nešto slušati. I gadljivo izgleda. One koje dolaze sa mobitelom nisu pretjerane kvalitete (čast izuzecima), pa investicija u bolje je razumljiva.

Uostalom, HTC krasi renome iznimnog audio svirača i ima poklonika koji to cijene, a izbacivanje priključka potencijalno gube i takve kupce

10 godina
online
Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U Ultr

Dobar i sadržaj review.

Danas pametni mobiteli postaju pravi mali genijalaci koji napreduju svake godine sve više. AI nam je došao.

 

Nema klasičnog 3.5 mm utora, al' zato, opa, čovječe nudi nam se kao korisnicima usluga da se zvuk prilagođava našim ušima. Mislim da je to dobra zamisao, samo treba dakako vidjeti kako to izgleda u praksi.

Inače, boje ovoga mobaća kaj se vidi na priloženim fotkama uz ovaj tekst su baš očaravajuće, te mi se sviđa plavetnilo na njima.

Mada se ne može po svim speckama HTC nositi sa gigantima smartphonova, nisu ovi predstavljeni modeli tako daleko od ovih na vrhu.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
PzKpfw kaže...

Dobar i sadržaj review.

Danas pametni mobiteli postaju pravi mali genijalaci koji napreduju svake godine sve više. AI nam je došao.

 

Nema klasičnog 3.5 mm utora, al' zato, opa, čovječe nudi nam se kao korisnicima usluga da se zvuk prilagođava našim ušima. Mislim da je to dobra zamisao, samo treba dakako vidjeti kako to izgleda u praksi.

Inače, boje ovoga mobaća kaj se vidi na priloženim fotkama uz ovaj tekst su baš očaravajuće, te mi se sviđa plavetnilo na njima.

Mada se ne može po svim speckama HTC nositi sa gigantima smartphonova, nisu ovi predstavljeni modeli tako daleko od ovih na vrhu.

 Da li ovaj tip pise iz Vrapča ili mu je hakiran racun.

14 godina
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
pravi_covijek kaže...
PzKpfw kaže...

Dobar i sadržaj review.

Danas pametni mobiteli postaju pravi mali genijalaci koji napreduju svake godine sve više. AI nam je došao.

 

Nema klasičnog 3.5 mm utora, al' zato, opa, čovječe nudi nam se kao korisnicima usluga da se zvuk prilagođava našim ušima. Mislim da je to dobra zamisao, samo treba dakako vidjeti kako to izgleda u praksi.

Inače, boje ovoga mobaća kaj se vidi na priloženim fotkama uz ovaj tekst su baš očaravajuće, te mi se sviđa plavetnilo na njima.

Mada se ne može po svim speckama HTC nositi sa gigantima smartphonova, nisu ovi predstavljeni modeli tako daleko od ovih na vrhu.

 Da li ovaj tip pise iz Vrapča ili mu je hakiran racun.

 Koliko sam ja shvatio samo je odjednom postao Bug fanboy, ne kužim ni ja.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U Ultr

Izgleda kao neki samsung, htc se totalno izgubio. Barem je dodatno zakotrljao situaciju sa jackom što sam prvo očekivao od samsunga.. Očekujem da za 3 godine svi izbace 3.5, a autonomiju slušalica poboljšaju toliko da nadživi sam uređaj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U
Razlika izmedu usb-C i 3.5 mm je doslovce NIKAKVA, samo se moras zaj.. s tim vrazijim adapterima.
(Ionako vecina proizvodaca mobitela daju crap sluske.)

Oni koji vec imaju kvalitetne zicne sluske ti ce s razlogom bit izfrustrirani, jer su dobili istu kvalitetu zvuka s dodatkom "pimpeka" koji im viri iz usb porta.

P.S.
Ako to zazivi kao standard,taj koji ih je izumio biti ce jakooo bogat covjek.


Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo prvi ovogodišnji flagship HTC U

I ne samo pimpeka vec je jos i ruzan jer se estetski nikad nece uklopiti uz slusalice plus moras ga imati uza se jer neces moci koristiti nikakve druge slusalice. Dodjem na more zaboravio adapter i gdje da ga kupim? A slusalica na kiosku imas kupiti....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice