Iste cijene Radeona HD 7970

poruka: 44
|
čitano: 6.909
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iste cijene Radeona HD 7970".
15 godina
offline
Re: Iste cijene Radeona HD 7970
=xfact= kaže...
zmedic kaže...
Qudek kaže...
Bas mi je drago da nvidia drobi radeon ove godine!

Drobi ali u 10fpsova max...

 

Zanemariva razlika

 

naravno da je zanemariva.. a jos je i jeftinija.. samo pravi fanboyevi ce kupit 7970 pored gtx680..  ti znas da je recimo razlika izmedju 6950 i 6970 bila manja od 10 fpsa?  da su ljudi zbog 1-2 fpsa vise kupovali 6950 neg 560ti? komedija ste vi kaj ste prosuli lovu brze bolje.. cinjenica je da 7970 opran i da ta razlika moze bit samo veca.. 15 fpsa u battlefieldu 3 je sramotno velika razlika.a amd je toliko bezobrazan da se nije cak ni potrudio spustiti cijene puno sporijeg 7950 (koji se i meni cini zanimljiv btw) i koji se bezobrazno prodaje po cijeni negdje i skupljoj od gtx 680.. 

 

battlefield 3 (ultra+fxaa) avg fps:7950 - 42fps     (za istu cijenu)

                                                      680 -65fps

http://www.anandtech.com/bench/Product/550?vs=555Volim

 

sve sto ne pada ispod 40fpsova u igrama na kojim je sve na ultra detaljima je neprimjetno za ljudsko oko, a sto se tice isplativosti, kad nesto novo izadje volim to imati (naravno ako sam u mogucnosti) a ne stalno neka cekanja pa ovo pa ono, zasto recimo nVidia nikad nije prva izbacila svog pulena, nece jer ceka da vidi sta ce bit pa onda nastupa. Uostalom, bio sam i na nVidia karticama nekad, dok nisam skuzio eyefinity.

 

A sto se tice usporedbe 680 i 7970 razlika je nekih u prosjeku 15 fpsova, gledajuci da svaku zahtjevniju igru vrte na minimalno 60fps, sve je do ukusa. Neko voli AMD neko nVidiu.

 


Bolje šaka u glavu nego k...c u guzicu...
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 10:11 (zmedic).
13 godina
offline
Iste cijene Radeona HD 7970

Bahate se bahate,samo da im se ne obije o glavu.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Iste cijene Radeona HD 7970

 jeste li vidili još jedan trgovački biser za hd7870,cijena jednaka hd7950,eto tu se vidi koliko trgovci dižu cijenu samo zato jer je novi proizvod,brzo će morat za njih kresat cijenu ako misle ijednu prodat

dok ima gtx570/hd6970 neče je prodat ikome ko imalo prati situaciju

pogodili su cijenu hd7850 koja je jednaka hd6950 2gb i jedino je tu novi gpu logičan izbor

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 11:20 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iste cijene Radeona HD 7970
Zizo kaže...

samo da im se ne obije o glavu.

Neće, ne boj se.

16 godina
offline
Iste cijene Radeona HD 7970

Evo korigirana cijena 7970 u STEG-u. Sačekat još mjesec-dva pa vidjet kojoj će cijena više pasti i onda ubost ili nju ili 680...

 

7970

GTX680

 

Cijene su u CHF, s tim da ima i PowerColor 7970 za 549 CHF.

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iste cijene Radeona HD 7970
dark_wizz kaže...

Evo korigirana cijena 7970 u STEG-u. Sačekat još mjesec-dva pa vidjet kojoj će cijena više pasti i onda ubost ili nju ili 680...

 

7970

GTX680

 

Cijene su u CHF, s tim da ima i PowerColor 7970 za 549 CHF.

zasto bi netko isao kupit sporiju karticu za vise ili isto love?i to ne malo sporiju..

xfact
16 godina
odjavljen
offline
Iste cijene Radeona HD 7970

Eh....krajem 4. mjeseca se ionako putuje za CH pa ako sta bude...a u Zurichu ce biti....upiknut ce se.....ako ne otkantam pa odem u Lindt po 50 kg cokolade :)))

resistance is futile
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iste cijene Radeona HD 7970
unimatrix001 kaže...

ako ne otkantam pa odem u Lindt po 50 kg cokolade :)))

iz iskustva: lakše je prošverit grafu neg tolko čokolade :P

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
12 godina
offline
Iste cijene Radeona HD 7970

mislim jos malo sacekati, i onda ubosti koju gtx 580, ili vidjeti kakva ce biti 660ti, prije sam imao high end graficke, al danas me sve nesto vuce da uzmem mid end graficke, il sto sam vise stariji pa mi ovo dosadjuje

Had a dream I was king, I woke up still king
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 18:26 (Indestructible).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iste cijene Radeona HD 7970
dark_wizz kaže...
unimatrix001 kaže...

ako ne otkantam pa odem u Lindt po 50 kg cokolade :)))

iz iskustva: lakše je prošverit grafu neg tolko čokolade :P

Nije....iz iskustva ....idem svaki drugi mjesec tamo...pa donesem poprilicnu kolicinu...jer je fabrika Lindt kojih 2.5 km od klinike u koju idem... a na granici uglavnom nitko nista ne gleda :)){#}

resistance is futile
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 18:55 (unimatrix001).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iste cijene Radeona HD 7970
=xfact= kaže...

zasto bi netko isao kupit sporiju karticu za vise ili isto love?i to ne malo sporiju..

Pa ja to ne gledam tako, osjetno je brža u Far Cry 2, Dirt3 itd koji se na obje vrte u 100 FPS, a u Crysis, Metro, Crysis 2 su jednako brze. Ono kaj sam primjetio da Metro najmanje profitira dizanjem takta, za nj je najbitnija sirova snaga.

 

7970 nudi i daleko bolje GPGPU performanse, bolje se clocka i ima off tess za čmarkanje

Sada se i odvajaju chipovi 999 na tajvan 1 za Classified pa 9500 kom za obicne pa 1 za Classified @Vlada011
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 19:05 (ATiGamer).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iste cijene Radeona HD 7970
ATiGamer kaže...
=xfact= kaže...

zasto bi netko isao kupit sporiju karticu za vise ili isto love?i to ne malo sporiju..

Pa ja to ne gledam tako, osjetno je brža u Far Cry 2, Dirt3 itd koji se na obje vrte u 100 FPS, a u Crysis, Metro, Crysis 2 su jednako brze. Ono kaj sam primjetio da Metro najmanje profitira dizanjem takta, za nj je najbitnija sirova snaga.

 

7970 nudi i daleko bolje GPGPU performanse, bolje se clocka i ima off tess za čmarkanje

Na guru3d i tpu, HD7970 je pofino brza od GTX 680 u metrou, a tamo je svaki fps bitan.

Jebes dirt3 u kojem HD 7970 ima npr. 100 fps, a GXT 680 120 fps.

15 godina
offline
Iste cijene Radeona HD 7970

Kako se samo ova dva proizvodjaca drze slicnih cijena kao da su dogovorene. Mi kupci trebamo pod hitno nekog treceg igraca da bi pale cijene.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iste cijene Radeona HD 7970
ATiGamer kaže...
=xfact= kaže...

zasto bi netko isao kupit sporiju karticu za vise ili isto love?i to ne malo sporiju..

Pa ja to ne gledam tako, osjetno je brža u Far Cry 2, Dirt3 itd koji se na obje vrte u 100 FPS, a u Crysis, Metro, Crysis 2 su jednako brze. Ono kaj sam primjetio da Metro najmanje profitira dizanjem takta, za nj je najbitnija sirova snaga.

 

7970 nudi i daleko bolje GPGPU performanse, bolje se clocka i ima off tess za čmarkanje

zaboravio si i battlefield 3 kojeg i sam igras..

xfact
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 15:04 (=xfact=).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice