Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

poruka: 29
|
čitano: 3.929
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine".
14 godina
online
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Neka igre počnu.....

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Kakav to novi početak donosi Sony sa Z5?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Bik valjda obrnuto. Daj citaj kako treba
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
I procitaj u Bugu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

LG G4, ftw!

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Kojom logikom lumija 950 moze bit ispred luija 950xl?

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Nema Goldstara G4 ili ga ja nevidim.
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
kingofthenight kaže...

Kojom logikom lumija 950 moze bit ispred luija 950xl?

 Možda veći PPI i duže trajanje baterije naspram mizerne procesorske snage. Obje imaju gotove identične druge specifikacije. A CPU je "slightly" sporiji možda za nas zanemarivo?

12 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
kingofthenight kaže...

Kojom logikom lumija 950 moze bit ispred luija 950xl?

 Zato sto vise ljudi zeli manji mobitel u djepu. Meni je i obicni L950 prevelik.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Nema ni drugih phableta u izboru pa ni 950xl iphone plus i drugih...
...i tako dalje
16 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Z5 zasluženo drugi.

Imam ga od neki dan i mobitel je beštija.

12 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Dachande kaže...

Z5 zasluženo drugi.

Imam ga od neki dan i mobitel je beštija.

 Z5 na petom mjestu zasluzeno drugi??

16 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Na drugom od strane redakcije Buga.

14 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Ma Note 5 je najbolji tek toliko da se ne zaboravi pisati rukom.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Nebitna kategorija :)

 

Za mene je Z5C na prvom mjestu, a to je puno bitnije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Za mene je prvi moj t68. Nenadmasan osjecaj imati boju dok su svi oko tebe crno bijeli. Takvo sto je tesko ponoviti. :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Lg G4 zaslužuje biti u prvih 5..

Zadar živi vječno!
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
samsung s6 edge,xperie z5 pa lg g4!
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Z5,G4 pa S6edge.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Izmorene oči od 1366 x768 na 15" jednostavno nisu navikle na S6Edge super AMOLED. Odličan telefon al čini mi se da bi se pri padu razišao kao Most. 

There is no job like cron job!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Progutaš afričku šljivu pa ti ne pada. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Sad sam skužio. Dvije su teme. Jedna je "normalni" smartfon sa prihvatljvom veličinom zaslona, a druga kategorija je "veliki ekran" i tamo je pomeo LG G4! Sorry ekipa, zaletili smo se ovdje.

 

Dakle druga tema "Veliki mobitel godine": http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/izbor-citatelja-buga-2015-veliki-mobitel-god/234007.aspx pa da ne spamamo tu sa G4!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Nije mi jasno kako su i bugovci i većina ovaca koje se smatraju tek-ovcima mogli dati toliko glasova smartphonu koji niti su mogli kupiti niti isprobati već su ga tako visoko stavili isključivo prema promo materijalima i sponzoriranim videima na internetu. I Lumia 950 i Lumia 950XL su apsolutno neupotrebljivi telefoni. To sad više nije niti neka tajna. Softver na njima je praktički ne u beti, već u alfi. Aplikacije ili uopće ne rade ili nemaju službenu podršku pa morate instalirati third party verzije. I tu pričamo o najpopularnijim aplikacijama. Pa tko je tu lud. Čak se i kamera koja je fenomenalna zna srušiti bez upozorenja. Bug kod snimanja 4K videa je još uvijek prisutan. Skoro svako snimanje videa je lutrija jer postoji ne tako mala vjerojatnost da će se usred snimanja pojaviti error. I na sve to Microsoft odgovara kako će se ispraviti u sljedećim updateima negdje u 2016. Znači Microsoft danas prodaje proizvod koji će možda postati funkcionalan jednog dana u 2016, i to možda. Polako se pokazuje da je Windows 10 mobile najveći promašaj microsofta u zadnjih par godina - Yeah, I said it. Znači to je, pazi sad, "PREMIUM SMARTPHONE"??? po premium cijeni za one kojima nije bitno da mu ni aplikacije ne rade, niti kamera. I sad zamisli nekog čovjeka koji ili koristi Iphone ili Android  i zbog nekih sitnica koje mu idu na živce kod jednog ili drugog želi sad isprobati nešto novo i vidi ovoj vaš božićni Bug. Pa tu je nova Lumia na 3. mjestu i od struke i od čitatelja za mobitel godine. Wow. Idem ga kupiti. Microsoft napokon može u utakmicu sa svojim mobilnim os-om izgleda. A vidi onda iznenađenja. Iskreno, ne vjerujem ni da sami MS boysi nose nove Lumie u džepovima koliko su beskorisne. SRAMOTA. Kako je uopće taj smatrfon mogao biti na listi kad nisu izašle ni prve recenzije otkad ste završili sa glasovanjem. Priznajte ljudi, popušili ste "hype". Ajmo dragi "Bug" sad u istom stilu napraviti glesovanje za najbolji film u 2016. godini. Nema veze što nismo gledali nijedan. Vidjeli smo trailere, pa možemo bez problema krenut sa ocjenama jel da?! Điiiiiizus koliko ste me nanervirali sa ovim. Bilo bi bar u redu da na neki način upozorite ljude da se u hrvatskim dućanima nalazi proizvod koji se lažno reklamira kao "smartphone" jer je upotrebljiv isključivo za obavljanje poziva, slanje poruka i kao uteg da vam ne odleti račun sa stola u kafiću.

 

Michael Fisher said it best

 

 
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

Nakon pogleda na tvoje komentare ovdje na forumu i stalno pokušavanje da MS u svakoj prilici obraniš uz obećanja kako će biti bolje i da im samo treba još malo vremena, čovjek bi pomislio da si samo fanboy ali tvoja bahatost otkriva nešto puno gore. Mogu ti samo reći da mi pozdraviš svoju škvadru u Microsoftu Hrvatska. Naše pare nećete vidjeti.

 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 4:13 (svizac69).
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
I sam sam korisnik wp8 al ako je win10 toliko los, onda palac dolje microsoftu. Meni je wp dobar al definitivno su se upucali u nogu vise puta dosad
...i tako dalje
13 godina
online
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Oldy kaže...
Za mene je prvi moj t68. Nenadmasan osjecaj imati boju dok su svi oko tebe crno bijeli. Takvo sto je tesko ponoviti. :)

Makar je OT, ali da se malo i ja javim 

 

Sjećam se kada sam promašio uzeti Ericsson T28, pa sam "konačno" zahaklao T39, onaj tamno plavi, koj je to bio osjećaj  , neprocjenjivo! 

 

A što se tče izbora mobitela godine, to je po mojem skromnom subjektivnom viđenju relativna stvar i činjenica! 

U današnje vrijeme, sa prihodima kakvi jesu u Hrvatskoj, ako ih čovjek uopće ima, mobitel godine je onaj koji si možeš priuštiti, pa makar i produljenjem pretplate!

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
Bilal kaže...

Idi ubij se! ^

 Najviše volim argumentiranu raspravu iskusnih i odraslih forumaša

There is no job like cron job!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Mobitel godine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice