John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

poruka: 19
|
čitano: 3.806
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon".
16 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

Proklinjem dan kada sam kupio McAfee antivirus!

 

Nikada vise McAfee u moj komp!!!!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
13 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: John McAfee se ponudio da razbije enkripciju i
Kant kaže...

Proklinjem dan kada sam kupio McAfee antivirus!

 

Nikada vise McAfee u moj komp!!!!

 Dva komada "softwarea" koji mi stvaraju nelagodu više od bilo koje vrste malvera: McAfee i Incredimail

 

15 godina
neaktivan
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

Taj AV mi je najjaci, instalira se ko trojanac, skines bsplayer - bam, imas i mcafee.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
18 0 hvala 0
16 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

Jel to isti lik koji je osuđen da je širio viruse kako bi poveća prodaju?

Dobar tek Đone. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

"Džon i njegovi ljudi".. nije da se hvali ali eto. Nadam se da ćeš se utušiti sa pertlom dok budeš proždirao cipelu izrodu neljudski 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

Jesam li dobro razumio ili on to želi probiti enkripciju socialnim inžinjeringom? Od koga će izvući lozinku? Od ubojice?

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: John McAfee se ponudio da razbije enkripciju i
Rado cu mu posudit svoje tenisice za trening.
"Uspjeli ste temu o visokoj tehnologiji, umjetnoj inteligenciji i robotima koji uzimaju poslove ljudima ponovo svesti na ljevičare i desničare i NDH i Jugoslaviju." -Drago
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

Čuj da proguglaju pojam cybersecurity legend?! A da proguglaju murder and drugs? Mislio sam da je ovaj tip u zatvoru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

John McAfee na ovo slici izgleda kao da ima cca 400 godina.

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

Za trenutno stanje McAfee antivirusa krivite pogrešnu osobu. John McAfee je kompaniju napustio još 1994., a otprilike tad je, ako se ne varam, i prodao sve svoje akcije u kompaniji, koja se zatim udruživala sa drugim firmama, menjajući vlasničku i upravnu strukturu, a već 6 godina je u vlasništvu Intela.

 

Dakle, ako ćete da se ljutite na onog ko vam uvaljuje McAfee antivirus uz BS Player, znajte da to nije živopisni gospodin iz članka, niti je on to ikada radio.

Moj PC  
27 0 hvala 7
15 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

ne znam razbijati enkripciju ali mogu ponuditi razbijanje ajfona. dajem i količinski popust. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
24 1 hvala 0
15 godina
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

On dodje nesto kao Charlie Sheen informatickog svijeta.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
13 0 hvala 0
11 godina
online
Re: John McAfee se ponudio da razbije enkripciju i
Ajar kaže...

ne znam razbijati enkripciju ali mogu ponuditi razbijanje ajfona. dajem i količinski popust. 

 i sad bi ti od svojih mokrih snova napravio biznis, hehe 

15 godina
offline
Re: John McAfee se ponudio da razbije enkripciju i
Ivan(4) kaže...

Za trenutno stanje McAfee antivirusa krivite pogrešnu osobu. John McAfee je kompaniju napustio još 1994., a otprilike tad je, ako se ne varam, i prodao sve svoje akcije u kompaniji, koja se zatim udruživala sa drugim firmama, menjajući vlasničku i upravnu strukturu, a već 6 godina je u vlasništvu Intela.

 

Dakle, ako ćete da se ljutite na onog ko vam uvaljuje McAfee antivirus uz BS Player, znajte da to nije živopisni gospodin iz članka, niti je on to ikada radio.

 Tako je.

Evo videa od McAffeea 

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
16 godina
offline
Re: John McAfee se ponudio da razbije enkripciju i
A moj McAfee, ko god je kupio McAfee pojeo je cipelu :) bolje bi ti bilo da napravis Antivirusni software kako valja :)
14 godina
neaktivan
offline
John McAfee se ponudio da razbije enkripciju iPhon

Kakav je to klaun!

Nulla dies sine linea
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: John McAfee se ponudio da razbije enkripciju i
Bas i nije "klaun", a i zalosno je da ljudi na IT forumu ne znaju instalirati tako glupu aplikaciju kao sto je media player, a da ne instaliraju jos neko smece.
Uostalom, da neki nisu ovce, uz navedeni AV alat i neki firewall, ne bi pokupili malware ni "pod razno"....onima koji samo udaraju "Next" i sl., a bez da bilo sta procitaju ne bi pomogao niti jedan IS-i alat.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: John McAfee se ponudio da razbije enkripciju i
crazy_luđak kaže...

Kakav je to klaun!

Klaun koji ima više love nego što ćeš ti (ili ja, ili bilo tko u threadu) ikad imati jer se ulovio AV biznisa kad je trebalo i izašao kad je trebalo.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 20:48 (Sum_of_all_fears).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice