Kaciga i naočale za igrače

poruka: 17
|
čitano: 4.121
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kaciga i naočale za igrače".
12 godina
neaktivan
offline
Kaciga i naočale za igrače

Od ovog bi ti otpala glava za 5min

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kaciga i naočale za igrače

To bi moja baba nabila na glavu jer bi mislila da ce joj napraviti minival.

 
18 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kaciga i naočale za igrače

oduvijek sam htio biti u TV-u :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kaciga i naočale za igrače

"....na rješenjima za glave rade....i Sony, koji je najavio video dodatke za idući PlayStation."

 

Zar to nije vec izaslo?

 

http://www.tqcast.com/2011/08/30/sonys-3d-visor-to-change-3d-forever-750-inch-screen-mounted-on-your-head/

 

http://www.tqcast.com/wp-content/uploads/2011/08/Sony3DTQ5701.jpg

 

The HMZ-T1 Visor is offcially confirmed and scheduled to be released in Japan on November 11th. The Visor changed slightly from its initial CES appearance, but the specs are definitely the same, including two 1280×720 0.7-inch OLED panels mounted in front of each eye which give the user a viewing of 750-inch screen from 20m away, as well as 5.1 surround sound from headphones integrated into the Head Mounted Display or (HDM). Sony’s HMZ-T1 visors are expected to be 60,000 yen ($783 US).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 2:36 (RENTa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kaciga i naočale za igrače
Ak ce to stvarno kostat 800$ bacam monitor u smece i pravac ducan. Pogledat cu detaljnije kada dodem doma, ali po ovome sta sam procito je fakat impresivno...
Battlelog ~ UrbanFsk
14 godina
offline
Kaciga i naočale za igrače

Davno smo se isključili iz real life ovo će nas u potpunosti isključiti iz njega i to doslovno, sa ovim što ostane izvan te kacige doslovno nit vidimo nit čujemo,

 

može nam netko pokrast cijelu kuću dok mi tako tandrkamo pobit obitelj but who cares

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kaciga i naočale za igrače

Ma daj covjece... monitor je prakticki u smecu, a pare za ovo se sakupljaju {#}

Battlelog ~ UrbanFsk
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kaciga i naočale za igrače

Već sam poslao upit Sonyu kad će toga biti kod nas ako uopće bude...

www.rigburning.comule.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kaciga i naočale za igrače
Oldy kaže...

Davno smo se isključili iz real life ovo će nas u potpunosti isključiti iz njega i to doslovno, sa ovim što ostane izvan te kacige doslovno nit vidimo nit čujemo,

 

može nam netko pokrast cijelu kuću dok mi tako tandrkamo pobit obitelj but who cares

  Ponekad ne razumijem šta ljudi sa takvim mislima rade na forumu o računalima...

 

Pa rekli su da će biti poluprozirno pa će se vanjski svijet moći vidjeti...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
offline
Re: Kaciga i naočale za igrače
Shut up and take my money!!
With great power comes great responsibility.
16 godina
offline
Kaciga i naočale za igrače

Bilo bi bolje da realiziraju prozirne ekrane u vizir kacige motociklista gdje će mu pisati osnovne informacije o statusima fejsbuka {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kaciga i naočale za igrače
Ziga kaže...

Bilo bi bolje da realiziraju prozirne ekrane u vizir kacige motociklista gdje će mu pisati osnovne informacije o statusima fejsbuka {#}

Zapravo bilo bi fora tako imati informacije o prometu i gužvama po cesti...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
offline
Re: Kaciga i naočale za igrače
g12356 kaže...
Oldy kaže...

Davno smo se isključili iz real life ovo će nas u potpunosti isključiti iz njega i to doslovno, sa ovim što ostane izvan te kacige doslovno nit vidimo nit čujemo,

 

može nam netko pokrast cijelu kuću dok mi tako tandrkamo pobit obitelj but who cares

  Ponekad ne razumijem šta ljudi sa takvim mislima rade na forumu o računalima...

 

Pa rekli su da će biti poluprozirno pa će se vanjski svijet moći vidjeti...

  uglavnom ... radoznale.... :p

 

ne znam da su rekli ne znaju svi kao ti eto sad i ja znam

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 18:57 (Oldy).
12 godina
neaktivan
offline
Kaciga i naočale za igrače

Čovjek kosilica

 

Ovi matori će znati zašto :P

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kaciga i naočale za igrače
Oldy kaže...
g12356 kaže...
Oldy kaže...

Davno smo se isključili iz real life ovo će nas u potpunosti isključiti iz njega i to doslovno, sa ovim što ostane izvan te kacige doslovno nit vidimo nit čujemo,

 

može nam netko pokrast cijelu kuću dok mi tako tandrkamo pobit obitelj but who cares

  Ponekad ne razumijem šta ljudi sa takvim mislima rade na forumu o računalima...

 

Pa rekli su da će biti poluprozirno pa će se vanjski svijet moći vidjeti...

  uglavnom ... radoznale.... :p

 

ne znam da su rekli ne znaju svi kao ti eto sad i ja znam

  PIše u članku...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
protjeran
offline
Kaciga i naočale za igrače

Jedan zanimljiv osvrt na isto:

http://www.itworld.com/personal-tech/260478/microsoft-patents-future-head-mounted-display-tech

 

One of the things I love about covering personal tech is how the gadget blogosphere will catch wind of a story and run with it, passing it from site to site with everyone trying to add to the story. (Like I'm about to do.) (slobodni prijevod: "od muhe do slona")

(...)

Uglavnom, obzirom da ljudi nisu popušili 3D TV ("goofy glasses" u članku), teško je za pretpostaviti da će skoro proći "head-mounted display" za video igre.

Pretpostavka je da je riječ samo o patentnom osiguranju MS za budućnost, poput Nokijinih flastera/tetovaža za primanje tel. poziva.


 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kaciga i naočale za igrače

koji panjevi u bugu lol

http://x264blog.org/
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice