Kako su propale Zvjezdane staze

poruka: 295
|
čitano: 68.854
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako su propale Zvjezdane staze".
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Gorstak79 kaže...

Meni je zadnja epizoda bila cist ok, jedino sto sam se nadao da ce onaj retardgej, pardon turdgej poginuti

 Aha, ne voliš gejeve, pa ni imaginarne u SF-u pa navijaš da poginu. Zato je epizoda bila okej jer je par puta i on poginuo. 
ok.
Nego, mene zanima (ne pitam vas kojima je sve to super, nego nekoga kome se da napregnuti mrvu moždanih vijuga) kako je mudd znao da će se tajni ratni brod (kojemu je glavna odlika da neprijatelj nezna gdje je i kako se kreće), naći baš tu i u taj tren kad je on pripremio zamku unutar (?!) gorgamandera, za kojeg pretpostavljam da se kreće sporije od prosječnog meteora (a i kako taj gorgamander kontrolira kretanje u vakuumu - prdacima?) ?
Kako senzori nisu otkrili odmah strano tijelo u njemu? Valjda bi i današnjom tehnologijom otkrili nekakvim xray doppler radarom. 
No da se ne svađam više sa samim sobom, jedna dobra stvar: Ovo je koliko se sjećam, prva epizoda discoverija koja ima početak i kraj, bez cliffhangera i sa zaokruženom cjelinom.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
6 godina
protjeran
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

a gle, postoje ljudi koji odu pred madjionicara i uzivaju u njegovoj "magiji", a postoje ljudi koji ne gustaju uopce nego pokusavaju skuzit kako je to izveja...

 

ja u seriji gustam, obozavam sve od star treka jer su mi ljubav iz djetinjstva, dakle duboko u mozgu dok je zivot jos bio odlican i ovaj discovery mi je jedan od rijetkih gustova koji si jos mogu priustiti i zbilja uzivati u njima prije nego krepam...pa ono..

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Magaradi spojlerska 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Gorstak79 kaže...

a gle, postoje ljudi koji odu pred madjionicara i uzivaju u njegovoj "magiji", a postoje ljudi koji ne gustaju uopce nego pokusavaju skuzit kako je to izveja...

 

ja u seriji gustam, obozavam sve od star treka jer su mi ljubav iz djetinjstva, dakle duboko u mozgu dok je zivot jos bio odlican i ovaj discovery mi je jedan od rijetkih gustova koji si jos mogu priustiti i zbilja uzivati u njima prije nego krepam...pa ono..

 Mađioničar ima vještinu, tko nebi u tome uživao, kad npr. pred tvojim očima slijepac izvodi ovakve trikove s kartama?


Ali ovo je više na nivou predstave. Pa da bi se udubio, priča mora biti utoliko zaokupljajuća i logična. Ako se počinju događati situacije koje autor opravdava "ma to je bajka, pusti sad nelogičnosti", onda je to lutkarska predstava za djecu.

BlueMax kaže...

Magaradi spojlerska 

 ja sam napisao "spojler" na prvom osvrtu na ovu epizodu, ali što očekuješ na temi serije zvjezdane staze, da nećemo komentirati aktualnu epizodu od prošle nedjelje?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 20:28 (overhaul).
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Tonči kaže...

Pa malo se bunite da su previše realni što nije u dugu Treka, a sad ne valja duh Treka. Ja bih mu sprašio metak u lubanju prvom prilikom. To nije u duhu Treka i to je ok. :) Ovako je baš naivno Trekovski.

 A ne ne.. pogledaj baš ST TNG seriju, 5 sezonu 18 epizodu iz koje su uzeli većinu ideje time loopa: to što nije serija mračna u kojoj se jedni na druge deru, dure ili prijete, ne znači da je zato naivna. 
na primjer, tamo su na kraju ipak čekirali galaktički stardate i skontali da su 17,4 dana bili u loopu. Iako je inicijalno samo doktorica skontala da dobija dejavu, postupno su sa svakim loopom ostali dobijali isti dojam i nadopunjavali se međusobno - sa svakim ciklusom znali su svi više, i uspijeli su sami sebi poslati poruku iako nisu imali nikog tko se točno sjeća svakog loopa kao ovdje. Ovdje su pak svi mutavi i po preporuci jedinog svjesnog vremenske petlje, iako imaju samo pola sata vremena, dio moraju otplesati u disku, dio si priznavati da se nikad nisu ljubili, dio čuditi kako ih je mudd pretekao, sve do predzadnjeg i konačno zadnjeg loopa u kojem su odjednom svi sve znali i mogli. Znam da recimo Paul Stamets svjestan da nemože samo tako ubiti (kako ti predlažeš) Mudda čim ga ponovno spazi jer bi resetirao vremensku petlju, ali što ga spriječava, znajući da će se ponoviti ciklus, odmah ga dočeka na mjestu gdje zna da će se pojaviti i okine phaserom na stun? i gotova epizoda. Naravno da ga neće okinuti metkom u čelo, ali za pokušaj otmice, ubojstva i ratnog profiterstva bi morao biti proslijeđen u federacijski zatvor, pa nek ga žena sa puncem tamo posjećuje. Ponavljam, pričamo o liku koji sad zna najstrože čuvanu vojnu tajnu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 21:00 (overhaul).
15 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
overhaul kaže...
Tonči kaže...

Pa malo se bunite da su previše realni što nije u dugu Treka, a sad ne valja duh Treka. Ja bih mu sprašio metak u lubanju prvom prilikom. To nije u duhu Treka i to je ok. :) Ovako je baš naivno Trekovski.

 A ne ne.. pogledaj baš ST TNG seriju, 5 sezonu 18 epizodu iz koje su uzeli većinu ideje time loopa: to što nije serija mračna u kojoj se jedni na druge deru, dure ili prijete, ne znači da je zato naivna. 
na primjer, tamo su na kraju ipak čekirali galaktički stardate i skontali da su 17,4 dana bili u loopu. Iako je inicijalno samo doktorica skontala da dobija dejavu, postupno su sa svakim loopom ostali dobijali isti dojam i nadopunjavali se međusobno - sa svakim ciklusom znali su svi više, i uspijeli su sami sebi poslati poruku iako nisu imali nikog tko se točno sjeća svakog loopa kao ovdje. Ovdje su pak svi mutavi i po preporuci jedinog svjesnog vremenske petlje, iako imaju samo pola sata vremena, dio moraju otplesati u disku, dio si priznavati da se nikad nisu ljubili, dio čuditi kako ih je mudd pretekao, sve do predzadnjeg i konačno zadnjeg loopa u kojem su odjednom svi sve znali i mogli. Znam da recimo Paul Stamets svjestan da nemože samo tako ubiti (kako ti predlažeš) Mudda čim ga ponovno spazi jer bi resetirao vremensku petlju, ali što ga spriječava, znajući da će se ponoviti ciklus, odmah ga dočeka na mjestu gdje zna da će se pojaviti i okine phaserom na stun? i gotova epizoda. Naravno da ga neće okinuti metkom u čelo, ali za pokušaj otmice, ubojstva i ratnog profiterstva bi morao biti proslijeđen u federacijski zatvor, pa nek ga žena sa puncem tamo posjećuje. Ponavljam, pričamo o liku koji sad zna najstrože čuvanu vojnu tajnu.

Svaka čast na postu, točno moje mišljenje, a i sjećam se te epizode iz TNG-a.

 

Ako se gledaju detalji, puno toga su fulali ili im fali, poput spomenute sitnice updateanja stardatea (sličnu stvar su spomenuli i u Star Gate timeloop epizodi).

 

Kao što si rekao, kako je stamets u jednom timeloopu u roku 25min (5min ostaje za obračun s muddom) uspio uvjerit sve da je ovo timeloop, objasniti im sve šta se prije izdogađalo, uništit device/brodić u onom svemirskom kitu, kontaktirat i pozvat onu Stellu da dođe i proći cijeli brod. Također se čini da se resetira cijeli svemir, a ne samo malo područje oko broda.

 

Onaj party i odjeća mi je izgledala bezveze kao da su iz 21. stoljeća, a ne 23. stoljeća, nekak mi je bezveze izgledalo kao da ne paše uz 23. stoljeće.

 

Svejedno mislim da je generalno epizoda je solidna, time loop epizode obično budu takve.

 

BTW: Ovo boldano na kraju je ogroman propust, kao da si pustio nekog da ti ukrade podatke.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 22:13 (Hyperion).
14 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Hyperion kaže...
 BTW: Ovo boldano na kraju je ogroman propust, kao da si pustio nekog da ti ukrade podatke.

 

Vjerojatno mu je presudilo HR pravosuđe. :)

Btw. molim OP-a da promijeni naslov teme jer S.T. ne da nije propao već jaše na dva konja.

16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Krx kaže...
Hyperion kaže...
 BTW: Ovo boldano na kraju je ogroman propust, kao da si pustio nekog da ti ukrade podatke.

 

Vjerojatno mu je presudilo HR pravosuđe. :)

Btw. molim OP-a da promijeni naslov teme jer S.T. ne da nije propao već jaše na dva konja.

 Hehe, sinkopa od vremenske petlje a i vještačenje nije priznato zbog pogreške u proceduri prikupljanja dokaza :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 23:15 (overhaul).
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
overhaul kaže...

Mislim, alo: Paul Stamets - visoko rangirani oficir, glavni inžinjer broda je svjestan time loopa. U čemu je glavnom inženjeru problem na interkom odmah na početku novog loopa javiti 

"intruder alert! disconnect all access to ship computer!" Ne, on mora šaptati glumici da se nikad nije ljubila i u diskaču koji piči kuruzu iz 20. stoljeća, ju nagovarati da pleše sa security cheef officerom. 
Tončiju je to super. Romantična duša :)

 Ovo. Mislim osim ostalih retardacija u epizodi, ovo.

 

Taj engineer (ne znam ni kako se zove kako je lik glup niti me pretjerano zanima) sve svoje napore ulaze u to da Michaela uvjeri u to da se nalaze u time loopeu, a zasto?
Zasto on vjeruje Michaelu da ce napraviti sto treba, da je kvalificirana ostale uvjeriti, itd. Zasto jednostavno ne ide kapetanu? Ili zasto jednostavno ne digne uzbunu pa kasnije objasnjava zasto ju je dignuo?
Zasto? Zato sto je Michael glavni lik serije.

Ok, Michael je ovu epizodu imao neki charachter progression sto samo po sebi i nije lose ali je totalno retardirano napravljeno. (bas kao i ranije kada sam pricao kako nema nista lose u tome da se uvede gay lik/par u seriju ali da su to oni napravili totalno retardirano)
Na kraju epizode, svi dogadaji nemaju neku poveznicu nego sve "jednostavno" klikne na svoje mjesto, svi najednom znaju sve i cijela radnja nije imala nikakav smisao, a i Michaelov charachter na kraju nije nesto puno progresirao osim sto sada imamo ustanovljenu romansu izmedu dva lika.

I da...oni jednostavno puste Mudda kao da nije masovni ubojica, krada top secret informacija star flote o kojoj doslovno ovisi rat za biti ili ne biti itd.

 

Problem serije je jednostavno da je notorno glupa.
Sad kaze Tonci da je nama problem prvo da nam je premracna, a sad da nije dovoljno mracna.

To jednostavno nije istina, serija ocigledno nije konzistentna. Ako nije mracna onda je glupo nemracna, ako je mracna onda je glupo mracna i to je problem.

 

Mislim hello, pa kapetan je Mudda ostavio da umre u Klingonskom zatvoru kada je ovaj napravio nista osim sto je bio sebican i htio spasiti svoju guzicu, a sada ga je pustio da zivi happily ever after nakon sto je pobio nebrojeno puta cijelu posadu jednog Starfleet broda, ukrao najvecu Starfleet tajnu i pokusao oteti najnapredniji Starfleet brod.

 

I onda neka mi neko samo kaze da je ovo Section 31 ST serija.

Mozda i je...glupi retardirani Section 31... 

 

Btw. ako je Michael od pocetka serije do ove epizode, emotivna, pogone ju emocije i cine da radi glupe stvari...zasto me redatelji ovu epizodu pokusavaju uvjeriti da je ona neka logicna koja zbog silne logike ima problem s emocijama i osjecajem ljubavi?
Zasto rade idiote od nas?

Mislim osim ocitog, da je ona covjek koja je citav zivot obucavana na vulkanu sto znaci da ne bi trebala biti emotivna, a JE cijelo vrijeme, ako su to ipak tako odlucili odigrat, zasto nas onda sad uvjeravaju da se nista od toga nije desilo i da je zapravo full logicna?

- Psiho246
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Psiho246 kaže...

Zasto? Zato sto je Michael glavni lik serije.

 

 E imaš pravo - to isto nije baš u startrek tradiciji. U svim drugim star trekovima je uredno bilo epizoda gdje je praktički svaki akter prve postave imao situacija i priča kad je bio glavni lik epizode i u ostatku imao barem neku interakciju i utjecaj na radnju. Čak i naoko skroz sporedni, tipa liutennant reginald barclay. Ovdje jedva da likovi prve postave dobiju koji kadar i rečenicu. Glavni inžinjer enterprisea Geordi La forge bi sam napravio zamki i prespojio pola broda u nakani da spriječi uljeza. Glavna inženjerka Voyagera B'elanna Torres bi ga zatukla. Glavni inžinjer DS9 Miles O'Brien bi ga prevarom švajznuo u Quarkov holodeck nek se igra osvajača i prodaje Discovery virtualnim klingoncima. A scotty bi ga vjerojatno nakon prvog loopa teleportirao u svemir kao što je to Mudd učinio sa Lorkom. Mi ni u jednoj epizodi do sada nismo imali odmak od te famozne ženske muškog imena michael. Ima zanimljivo dizajniranih likova na komandnom mostu, ali uglavnom glume namještaj. u TOSu si barem znao; "Aha, red shirt, he's dead, Jim" :)
Što se tiče mračnjaštva serije, nemam problema sa penny dreadful, legion ili čak i stranger things. Nije istina da se baš mora fušati radnju, jer većina prigovora ide na gluposti poput gornje ili koncepte koje su mogli čak i jeftinije realizirati i bili bi konzistentniji sa serijom: normalni klingonci, bez naprednog holodecka (neki futuristički vr bi bilo lako smislit), poznate rase (pridružene tijekon enterprise serije) na mostu, analognije sučelje, a ne 3d ironman hologrami u zraku, da ne spominjem da je trenutno brod naprednijeg pogona na čarobne spore od ijednog u "kasnijim" događanjima... osim Voyagera pred kraj prikazivanja, kojeg su fanovi isto zamrzili zbog tog zbrzanog banalnog kraja. Ili nek jednostavno priznaju da je ovo reboot - kelvin timeline i dopunjuju radnju sadašnjih filmova i time ne nerviraju ljude ako tvrde da je ovo 10 godina prije originalnog TOS-a. Naravno da je stupidno forsati nešto zaostalije od ofarbanih kartonskih kulisa prije 50 godina, ali sami su si to zadali.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 1:22 (overhaul).
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Sedma epizoda mi ima lošu prolaznu ocjenu zbog debilnog završetka. Nigdje veze. Pa on mora biti zatvoren jer zna strogo čuvanu tajnu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Chronosus kaže...
Hrvoslav kaže...

Nešto mi serija nije sijela i ošo pogledat na youtube da vidim šta ostali mislie. Ovaj video mi je nekako najbolje opiso što mi se ne sviđa u seriji. SPOILERS.

 

 

 

Kasnije ide tako daleko da brani Trumpa zbog podrške "bijelih nacionalista" i onda još izjednačuje bijele nacionaliste i pokret "black lives matter".... Fascinantno. 

... 

Oprosti, al ovo kao da je Trump analizirao seriju. 

 

Fino objašnjeni obrasci manipulacije, ovaj "ST review" od Dave Cullena je školski primjer:
(btw pogledajte komentare ispod tog "ST review" videa, kao da su ih Markićka i Batarello pisali)

Decrypting the Alt-Right: How to Recognize a F@scist

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 7:30 (Zechina).
14 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Nije mi jasno zašto ste uprli po jadnom Muddu da je masovni ubojica i odmah bi ga osudili na doživotnu, kad čovjek, u stvari, nije ništa učinio (oni su ga teleportirali na brod, on prošetao do komandnog mosta, a tamo su ga izvarali). Eventualno za zlodjelo u pokušaju, ali za to je ipak dobio doživotnu sa ženom koja mu nije baš, i puncem koji će ga držati na oku.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Ajar kaže...

poH HoH neH 'oH legh QIp 'ach. 

 

Stric_Jura kaže...

@Ajar:

 

time kill desire it look beat but

 

 time to kill the blind man is stupid.
https://www.translator.eu/english/klingon/translation/

7 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Prestao sam gledati nakon 3. epizode ali čitam vaše komentare i nameće mi se jedini logični zaključak: bit će švedske akcije na pretek.

Imam neki osjećaj da budu svi na brodu (a i klingonci i ostali) ispali biseksualni i da slijedi masovna j*bačina svako sa svakim, bez biranja.

I ispalo bude da je MIchael zapravo Michael jer je Michael u pravom smislu te riječi, jedino kaj je Michael junior nezavidnih dimenzija pa ga uspije sakrit ulošcima za odrasle i tvrđim gaćicama. 

Koje to bude iznenađenje pojedincima kad im uleti bočno (starboard) 

 

Kaj velite?

 

 

 

 

 

0 definitivno
5 leakaj i ostatak scenarija
Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze

Jednostavno je blesavo dječje trekovska, pravi Trek. Što je tu novo?

 

Nope.
10 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Zadnja (7.) epizoda natjerala me na propitivanje života.

 

Gdje bi mi bio kraj da sam u pubertetu imao vremenski stroj na ruci u mjesto onog plastičnog sata koji mi je čupao dlake...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Gleda li netko seriju na HDR telki na Netflixu? 

 

Kad stisnem info pokaže mi da je rezolucija 1080p@5-6Mbita, ne znam točno sad a HDR je upaljen. 

 

Jel moguće da serija nije 4K HDR već fullhd?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze

Prve dvije epizode su bile 4K, sada su FullHD i HDR, da. Nije oboje.

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 11:40 (Tonči).
6 godina
protjeran
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Tribaju snimit jednu epku di doktor sa hyposprejem uspava i potom siluje T'gurtn-a, novog klingonskog vodju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
BlueMax kaže...

Meni baš ova zadnja epizoda nije legla. Osim dovođenja potencijalnog špijuna na brod (koji bi inače bio smisao epizode u kojoj su kapetana zarobili i on se oslobodio?) ništa se nije dogodilo.

Ajd dobro, pustili su ljubimca na slobodu i sad očekujemo kako će Stamets ili burnham preuzeti njegovu ulogu. 

Napisano: 18.10.2017. 

 

Ovako ja sebi userem skoro svaki film ili seriju :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 0:19 (BlueMax).
15 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
BlueMax kaže...
BlueMax kaže...

Meni baš ova zadnja epizoda nije legla. Osim dovođenja potencijalnog špijuna na brod (koji bi inače bio smisao epizode u kojoj su kapetana zarobili i on se oslobodio?) ništa se nije dogodilo.

Ajd dobro, pustili su ljubimca na slobodu i sad očekujemo kako će Stamets ili burnham preuzeti njegovu ulogu. 

Napisano: 18.10.2017. 

 

Ovako ja sebi userem skoro svaki film ili seriju :)

 Nisi jedini, a ako slucajno nesto promasim, mojoj zeni ne promice nista (ajd barem na necem da se isplate sve one godine gledanja CSI, NCIS-a, Castlea...) 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Treća epizoda Bughrprise-a

 

Ide tako veliki svemirski brod imena SS Bug.hr-prise svemirom, posada drijema kad računalo reče - "Ide nam nekakvo čudno vozilo u susret", "Stavi na zaslon" reče kapetan broda Gallych. "Šta je ovo? Kakvo je to prometalo, matere ti? Kompjuter, de identificiraj ovaj komad nečega!" reče šef. Računalo odgovori - "To je Tesla, zemaljsko cestovno vozilo iz 21 stoljeća", "A majke ti, pa šta radi to ovdje usred svemira", "Ne znam, šefe, unutra su dva člana posade u hibernaciji, skenirao sam im K-plus kartice u džepovima, to su neki zemljani po imenu Saša i Oleg, spavaju ko klade" reče računalo. "Ajde pokupi ih i probudi" naredi Gallych.

Nešto kasnije ogrnuti dekama i sa šalicom toplog napitka u rukama sjede preko puta Gallyicha dvoje dehiberniranih svemirskih putnika. "Gdje smo mi to i koji je datum?" upita ovaj jedan koji se zove Oleg. Kept'n Gallych odgovori "danas je Mala Gospa 2418, tu smo kod Proksime Kentauri, odakle vi ovdje?" Oleg će iznenadjeno i uvredjeno "Šta reče di smo?" okrene se prema Saši "Čoeče, jesam ti reko na temelju navigacije da kod Tadarta okreneš druga lijevo kilometar ravno i onda prva desno! Kud si ti to smotao?! Ajde falit ulicu, grad, ti si falio zvjezdani sustav matere ti, 300 godina je prošlo, znaš li ti koji su to penali za unajmljenu opremu?

Saša nakon kraćeg razmišljanja reče "ma nisam ja krivo smotao, nego jel' znaš kad nam se ispraznio akumulator pa kad smo prodali Daciju  i Tomasa u bijelo roblje za 10 sati punjenja?" "Znam" odgovori mu kolega Oleg, "E, nakon 90 km se je opet ispraznilo i onda si ti rek'o da uštekam u onaj neki minaret tamo, onda smo zaspali, ne znam šta je dalje bilo"

U tom trenutku se ubaci domaćin, kapetan Gallych "sad smo pretražili arhivu i našli smo što se je dogodilo, vi ste uštekali kabel u raketu Falcon Heavy, koju je neki Elon Musk lansirao odatle, napravili su u Zapadnoj Sahari lansirnu rampu jer je tada u USA bilo preskupo. Bilo je na vijestima da je raketa pri lansiranju šlepala sa sobom neki auto koji je visio na kablu, poslije su vas otkačili i izbacili iz zemljane orbite da ne radite svemirski otpad" Saša će na to "vidiš, još sam ja u snu čuo neko odbrojavanje na razglas ten, nine, eight,
seven.. pa sam te pitao, a ti si mi reko to kao Afrikanci pjevaju rock arond the clock i da neka mučim i spavam".

Oleg priupita Gallycha "jelte, imate li vi malo struje za posudit, mi bismo se vratili doma", kept'n mu odgovori "neće ići, nema tu utičnica, brod je saliven u jednom komadu, ako petljamo po žicama gubimo garanciju.." U tom trenutku dotrči panično Number One "šefe Gallychu!! Borg nas napada!!" na velikom ekranu se pojavi slika broda koji je izgledao kao divovska isprešana Dacia na auto otpadu iz kojeg dobre poruka "alo, mi smo Borg, saće da vas asimilujemo.." Gallych ljutito odgovori "nikada gadovi, bolje rat nego pakt!" Oleg ga prekide "vidi ovih koliko imaju otvorenih žica i štekdoza.. alo vi u prešanoj Daciji, može asimilacija, evo ja i kolega bi.. , možemo dobit malo struje od vas da napunimo ovo malo auta šta imamo?"

 
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze

klingonci pobijedili? e ovo bi moglo biti dobro haha

14 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Necro Bump
Evo odgledao Orville S02 i ovo što je dosad izašlo od Discoveryja i mogu reći da Orville debelo šije Discovery.
Znam da sam rekao da su mi obje serije dobre no Discovery je u s02 postao totalni bljuv sa forsanjem "Equality & Diversity"

i hračkanjem po postulatima Star Treka. U Orvillu se barem zezaju sa svime.
A Michael Burnham mi je postala totalno antipatična sa čestim furanjem "evo samo što nisam zakmečala" izrazom lica.

Moj PC  
4 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice