Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

poruka: 20
|
čitano: 1.955
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016".
16 godina
odjavljen
offline
Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

Zanima me ovo o NUC-ovima. Nadam se da će biti snimak!

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Friday kaže...

Zanima me ovo o NUC-ovima. Nadam se da će biti snimak!

 Pošalji bajadere Baksi (on pokriva događaje u toj dvorani) s molbom da to pažljivo snimi od početka do kraja.

...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Miro kaže...

 Pošalji bajadere Baksi (on pokriva događaje u toj dvorani) s molbom da to pažljivo snimi od početka do kraja.

 

Za bajaderu očekujem i malo ljubavi

Freak Show Inc.
8 godina
odjavljen
offline
Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

Bugova šoua budućnosti, Bugova događaja budućnosti, Bugove manifestacije budućnosti, Bugove priredbe budućnosti itd., a ne Bug Future Showa. Postoji li netko koga ću moći gnjaviti oko debilnog naziva kad vas odlučim počastiti svojim dolaskom?

Qrčim se, a drugi 3,14zde.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Arendelle kaže...

Bugova šoua budućnosti, Bugova događaja budućnosti, Bugove manifestacije budućnosti, Bugove priredbe budućnosti itd., a ne Bug Future Showa. Postoji li netko koga ću moći gnjaviti oko debilnog naziva kad vas odlučim počastiti svojim dolaskom?

 Imaju dovoljno pravih muskih, ne treba im jos catfish varijanta.

16 godina
moderator
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Arendelle kaže...

Bugova šoua budućnosti, Bugova događaja budućnosti, Bugove manifestacije budućnosti, Bugove priredbe budućnosti itd., a ne Bug Future Showa. Postoji li netko koga ću moći gnjaviti oko debilnog naziva kad vas odlučim počastiti svojim dolaskom?

 Pitaj Ćaću!

drpetric
16 godina
moderator
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Friday kaže...

Zanima me ovo o NUC-ovima. Nadam se da će biti snimak!

 Intel jednog dijeli na nagradnjaci na #bfs2016, pa ti nemoj doci... :)

drpetric
16 godina
offline
Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

Morat cu ovaj put skoknuti i do dvorane Muller. Prvenstveno zbog teme o crowdsourcingu putovanja, a i ova prva dva Denisova predavanja zvuce zanimljivo.

Don't lie to me, I Google everything!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

..katastrofa od rasporeda.. da bi ispipao Đulu i reko joj da se (još) dobro drži, moram od rane zore s kravatom.. srećom, pauza se može produljiti do 18nešto..

Petricu, ajd pomakni ekscelenciju za navečer, bajadere su u pitanju.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2016 23:33 (ihush).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

Inače, ovo u 16.45 zvuči vrlo zanimljivo. Mislim na panel-raspravu. Highlight dana, definitivno!

 

P. S. Nisu *NewsBarovci nego njuzbarovci. OK, nevermind, ionako nitko za to ne mari.

Qrčim se, a drugi 3,14zde.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

Teme su tako zanimljive i stvarno želim ići, a stavili su mi zadnji kolokvij u četvrtak  

Možda čak i stignem popodne, ali nadam se da ste pripremili kamere da se poslije može bar nešto pogledati 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
chutac kaže...

Teme su tako zanimljive i stvarno želim ići, a stavili su mi zadnji kolokvij u četvrtak  

Možda čak i stignem popodne, ali nadam se da ste pripremili kamere da se poslije može bar nešto pogledati 

 Pet kamera snima cijeli dan samo za daljnju postprodukciju, tako da će biti materijala za napuniti cijeli DVD! :)

...
12 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
drpetric kaže...
Friday kaže...

Zanima me ovo o NUC-ovima. Nadam se da će biti snimak!

 Intel jednog dijeli na nagradnjaci na #bfs2016, pa ti nemoj doci... :)

 kako osvojit neku nagradu?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
moderator
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Stjepanj kaže...
drpetric kaže...
Friday kaže...

Zanima me ovo o NUC-ovima. Nadam se da će biti snimak!

 Intel jednog dijeli na nagradnjaci na #bfs2016, pa ti nemoj doci... :)

 kako osvojit neku nagradu?

 Fizičkom prisutnošću na BFS-u. Bit će objavljeni detalji kako do pojedine nagrade u narednim danima na BOL-u... A nagrada ima preko stotinjak!

drpetric
10 godina
online
Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

Pitanjce, subota je posljednji dan do kada mogu potvrditi svoj dolazak pomoću koda koji sam dobio na email?

Piše, do 24. siječnja da se potvrdi dolazak, al' uvijek me buni taj do nečega, te stoga pitam, jel zaključno sa subotom ili nedjeljom, posljedni dan prijave?

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016

meni se dopadaju stanke (hrv.: pauza). to mi je omiljen dio bilo čega. nego, niste objavili što će snaći nevoljnika/cu (bezobzirnika, nekulturnika) kojem zazvoni neki od pametnih gadgeta tijekom misa. hoće li biti samo ekskomunicirani u beztehnološki pakao ili ćete ih predati emigrantima u kölnu, da se malo poigraju s njima? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
drpetric kaže...
Friday kaže...

Zanima me ovo o NUC-ovima. Nadam se da će biti snimak!

 Intel jednog dijeli na nagradnjaci na #bfs2016, pa ti nemoj doci... :)

 

O pa to je jako lijepo, ali već sam rekao Miri da mi je jako nezgodno sada (da ne govorim o cijeni avionskih karata). Ima dana

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Friday kaže...

O pa to je jako lijepo, ali već sam rekao Miri da mi je jako nezgodno sada (da ne govorim o cijeni avionskih karata). Ima dana

 ima dana ali nema kobasica. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Ajar kaže...
Friday kaže...

O pa to je jako lijepo, ali već sam rekao Miri da mi je jako nezgodno sada (da ne govorim o cijeni avionskih karata). Ima dana

 ima dana ali nema kobasica. 

 

Moje sutra ujutro krecu iz hr

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Ovo je kompletan program Bug Future Showa 2016
Friday kaže...

 

Moje sutra ujutro krecu iz hr

 jasno, kad si Friday. no nisu li (putujuće) kobasice petkom hereza i u irskoj? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice