Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuje ne

poruka: 11
|
čitano: 2.611
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuje ne".
16 godina
offline
Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuje ne

High Dynamic Range (HDR)

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuje ne

Bugovci, nestala vam vijest. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuj
Baš si jučer razmišljam o Netflixu i sadržaju koji nudi, ok je za par mjeseci i super je kaj postoji taj promo period, al po meni nema smisla davati tokle pare za više od par mjeseci eventualno. Ja čak nemam ni potrebe nakon tog promo perioda produživati pretplatu. Naspram onog američkog, kolko čujem nula. Stoji tu da se da gledati prek VPN-a, al opet... Prva mi je palo na pamet napisat Star Wara, kad ono ništa xD ...
i tak dalje. Ak ne planiraju proširiti taj svoj sadržaj, bojim se da nebude ništa od toga
Moj PC  
6 0 hvala 3
12 godina
offline
Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuje ne

ja ga gasim za sad dok se malo stanje ne propravi.

prije svega strima mi gomilu stvari i na manje od HD.

ganjao sam suport da pitam za 4K streming i to samo na neke TV strimaju.

plus kolicina saadrzaja.... tako da imao sam jesec free jedan sam platio izgustirao sta je bilo.. za sve ostalo tu je green icon. 

zasto da se zezam ovde kad sve sto mi trebna stigne prije ovamo. 

kada poprave kolicinu sadrzaja i budemo imali pristup svemu novome i takodje 4k striming na PC onda cu se rado vratiti.

 

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuj
Bilo bi lijepo da dobijemo hrvatski prijevod i vise sadrzaja.
Do onda ostajem na MaxTV-u.
One sa "zelenom ikonom", koliko god gledao serije i filmove, toliko volim ne obavezno pogledati sta ima na telki u tu mi "zelena ikona" ne pomaze, a bogme nemam ni volje ni vremena za gnjaviti se s free servisima na netu koji malo rade pa malo ne rade i u vecini slucajeva su megalose kvalitete.
Lakse mi je platiti i ne razmisljati jos i o tome, makar bi rado u potpunosti presao na Netflix da ima vise sadrzaja i po mogucnosti nas prijevod (nije kljucno, ali bilo bi pozeljno).
Inace gledao sam zadnjih cca mj. dana malo neke nase programe i stvarno ne razumijem zasto uz sve placamo pretplatu za npr. HRT, RTL i sl. ako su toliko losi da vrte apsolutno stalno jedne te iste stvari....cak vrte repriza glupih kvizova kao sto je "Pet na pet" gdje onaj Drele pokusava na ne ukusan nacin biti "sasav"....ono, bas mi je "sasav" sa svojim glupim forama koje je prozvakao mali milijun puta (svaka druga rijec je asocijacija na sise, seks...pa o da dolazi standardno lokanje, prezderavanje, susjed "Stef", spavanje u jarku i sl.).
Trebalo bi uvesti neki zakon koji sprijecava ta konstantna repriziranja jer ovo nema smisla.
Placam MaxTV pa jos i pretplatu za TV...nema smisla (ne znam sta se uopce cudim jer u ovoj drzavi je sve moguce....ovo je samo kap u moru).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuj

za hrvatski prijevod cete se stvarno trebat nacekat, ako ga ikad i dobijete.

kaj se tice usluge, UK netflix mi je dosadio nakon godinu dana i taman kad sam ga mislio ugasit sam se prebacio na US i sad atek vidim kolka je ponuda..

trenutno peglam po x files, zena po "prijateljima", tu i tam pogledamo neki trash horor, o dokumentarcima da ne pricam.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuje ne

Smartflix otključava sav sadržaj koji Netflix nudi u svim zemljama. Zasad je besplatan i ne vidim razloga da ga se ne koristi. Jedina mana mu je limit na 720p (isto kao i Chrome) ali meni osobno to ne smeta. 720p mi je i više no dovoljna kvaliteta videa s obzirom da mi je ponuđen sav mogući sadržaj.

 

Ne shvaćam ekipu koja otkazuje pretplatu zbog nedostatka sadržaja kad te dva klika dijele od cijele ponude servisa..

 

EDIT: O hrvatskom prijevodu zaboravite, ali Smartflix vam nudi i upload titlova pa si ih sami možete dignuti gore..

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.2.2016 11:01 (dreammaker).
 
1 0 hvala 0
Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuje ne

Za ono što meni treba, i više nego dovoljno dobijem na Netflixu, s time da koristim USA. Bitno je reći i da nekih serija nema na USA a ima na recimo hrvatskom netflixu. Pogledao sam "12 monkeys" na hrvatskom, pregenijalna serija. Na americkom je nema.

 

Netflix ima sve vise serija iz vlastite proizvodnje, a one ce biti dostupne bilo gdje u svijetu. Jos jedan plus. I nije stvar netflixa zasto su serije i filmovi ograniceni regijom, vec trece strane. Nema Netflix tu nikakve veze niti mogucnosti da nesto promjeni.

 

Netko ce reci jednostavnije je preko torrenta - ali za torrente ti je najoptimalnije koristiti seedbox osim ako ne mislis svoje racunalo drzati 0-24 upaljeno i gusiti si internet promet do neupotrebljivosti, s ucestalim resetiranjem rutera koji se zblesavi svako toliko. Seedbox se naravno placa i vise od netflixa. Kada pronadjes serije za skinuti (ako ih pronadjes, jer nema svih - cak niti na private trackerima), trebas pronaci i podesiti titlove. I to samo za odredjenu sezonu jedne serije. I to onu za koju znas da je bas zelis gledati. Sto ako bi htio recimo pogledati malo jednu, pa drugu, pa trecu, ... pa cisto pronaci nesto sasvim novo, mozda kakve one-shot epizode, pa dokumentarci, europski filmovi, umjetnicki filmovi, filmovi i serije iz 1950ih i ranije, kakav crtic, ... koliko ti energije, vremena i volje treba da to sve mozes napraviti preko torrenata? Sto ako kao svi mi koji radimo i imamo druge hobije nemas nego 1-2 sata dnevno vremena da prije spavanja pogledas nesto za opustanje, ... hoces li to vrijeme umjesto na gledanje provesti na torrent stranicama i prelistavajuci IMDB u potrazi za necime vrijednim gledanja?

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuj
S nečim se slažem, s nečim ne ali u globalu si u pravu.
Premalo je vremena u danu i životu da bih se zbog smiješnih para patio satima, tražio torrent, ukrao seriju i počinio kazneno djelo (koliko god nekima zvučalo smiješno, to je upravo to, krađa) i kada napokon sve skinem i BS player mi pronađe titlove, skuzim da audio nije sinkroniziran s videom i ajmo sve iz početka..
Zanimljiva mi je info koju sam pročitao na hrpi foruma, većina ljudi koja skida filmove i serija, dakle krade filmove, serije i igre, ima dva, tri puta brži download od mene (imam 20mbps), znači imate para za 100mbps brzinu ali nemate 10€ za Netflix ili 5€ za Pickbox...haha..zgodno, ta smješna priča jedino još valjda prolazi kod vašeg susjeda od 92 god.
Balkanizam je kriv za to što se skida i krade sve živo, ne manjak novaca.
Ako nemaš za novi COD, sto posto sam uvjeren da nemaš ni komp koji to može pokrenuti...ali svi imaju GTX980Ti ili GTX970 ali nemaju za igru, kao što rekoh, te priče idite pričati dječici ili matorcima, ne na tech forumima.
Ode ja u neke druge priče...dosta za ovaj post.
16 godina
offline
Re: Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuj
funky0308 kaže...
S nečim se slažem, s nečim ne ali u globalu si u pravu.
Premalo je vremena u danu i životu da bih se zbog smiješnih para patio satima, tražio torrent, ukrao seriju i počinio kazneno djelo (koliko god nekima zvučalo smiješno, to je upravo to, krađa) i kada napokon sve skinem i BS player mi pronađe titlove, skuzim da audio nije sinkroniziran s videom i ajmo sve iz početka..
Zanimljiva mi je info koju sam pročitao na hrpi foruma, većina ljudi koja skida filmove i serija, dakle krade filmove, serije i igre, ima dva, tri puta brži download od mene (imam 20mbps), znači imate para za 100mbps brzinu ali nemate 10€ za Netflix ili 5€ za Pickbox...haha..zgodno, ta smješna priča jedino još valjda prolazi kod vašeg susjeda od 92 god.
Balkanizam je kriv za to što se skida i krade sve živo, ne manjak novaca.
Ako nemaš za novi COD, sto posto sam uvjeren da nemaš ni komp koji to može pokrenuti...ali svi imaju GTX980Ti ili GTX970 ali nemaju za igru, kao što rekoh, te priče idite pričati dječici ili matorcima, ne na tech forumima.
Ode ja u neke druge priče...dosta za ovaj post.

 drito to bravo!

11 godina
offline
Korisnike Netflixa tijekom 2016. godine očekuje ne

neka prvo oni slože da se na svim uređajima može vrtit 720p+ kvaliteta a ne samo na nekim uređajima

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice