Krenuo Mango za WP7

poruka: 56
|
čitano: 7.470
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Krenuo Mango za WP7".
13 godina
offline
Krenuo Mango za WP7

Moze li netko tko ima neki wp7 phone napravit usporedbu prije i poslije manga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
gamer34 kaže...

Moze li netko tko ima neki wp7 phone napravit usporedbu prije i poslije manga.

Mogu ja - neusporedivo je bolje. Puno brže i hrpa stvarno znatno sređeno.

Domagoj
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
gamer34 kaže...

Moze li netko tko ima neki wp7 phone napravit usporedbu prije i poslije manga.

Nisam pretjerano proučavao ali na Engadgetu imaš review novih stvari a možda i usporedbe sa starima pa si pogledaj.

 

LINK (http://www.engadget.com/2011/09/27/windows-phone-7-5-mango-review/)

14 godina
protjeran
offline
Krenuo Mango za WP7

Hmm izgleda da će ove nadogradnje biti nedoslijedne (Omnia 7) baš kao i kod Androida, a to mi još više pojačava želju da ipak pričekam Njoku WP7...

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Krenuo Mango za WP7

pa moga bi pričekat na xda, da

se malo sredi stvar za HD2, pa da isprobam..

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Updateam svoj Trophy upravo ali bez obzira koliko Mango bio dobar nedostatak aplikacija (kvalitetnih, korisnih i besplatnih) je dovoljan razlog da se vratim na Android.... ode Trophy cim nadjem nekog tko ce ga uzet :)

Kaj ce mi potpis kad ga ionak nitko nece gledat?!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
dj_chapz kaže...

Updateam svoj Trophy upravo ali bez obzira koliko Mango bio dobar nedostatak aplikacija (kvalitetnih, korisnih i besplatnih) je dovoljan razlog da se vratim na Android.... ode Trophy cim nadjem nekog tko ce ga uzet :)

 

Bravo!  Upravo tako i ja namjervavam napraviti.

Zasad mi je WP7 još vrlo slab. Moraju se još puno poboljšati. 

15 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Ja sam odlučio da će mi slijedeći sp bit sa WP7.

Makar će Desire još godinu i po držati (dok mi ne istekne ugovor sa tscam-om)

Tu sam: lzgr.me@gmail.com ..... Nemoj ici od nas, okolo svuda je tama. A ti si lijepa i mlada, nemoj ici od nas
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

Moram samo napomenuti da se Omnia 7 mogla kupiti u T-mobilu i da će to predstavljati problem. :(

12 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

ja sam se odlucio vratiti na dobru staru nokiu 3310,ako ima neko novu zapakiranu za prodat nek se javi,hehehehehe

tureburevalja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
limalesa kaže...

ja sam se odlucio vratiti na dobru staru nokiu 3310,ako ima neko novu zapakiranu za prodat nek se javi,hehehehehe

Ja sam se odlučio malo trolati, pa ako netko još zna dobro trolati, neka baljezga nešto po topicu.

16 godina
moderator
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
blaggy kaže...

Moram samo napomenuti da se Omnia 7 mogla kupiti u T-mobilu i da će to predstavljati problem. :(

Jesi siguran? Imaš kakav link da to podkrijepi?

Bilo kako bilo, to samo znači da update još nije pušten, iako realno može biti pušten već sutra (istina, može i za mjesec dana, no to nekako sumnjam).

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
Domagoj kaže...

Jesi siguran? Imaš kakav link da to podkrijepi?

Bilo kako bilo, to samo znači da update još nije pušten, iako realno može biti pušten već sutra (istina, može i za mjesec dana, no to nekako sumnjam).

  Ja sam zapolsenik T-Mobila, kupio sam svoju Omniu 7 u T-mobilu, i vjeruj mi a riječ, jedan kratak period je bio mobitel u ponudi.

U svakom slučaju, moja Omnia 7 je upravo dok ovo pišem u 9. od 9 koraka updatea na Mango.

force updatea se jako jednostavno može napraviti.

a sad me ispričajte, idem se igrati sa sočnim voćem.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Imam ja Omniu7 kupljenu u T-Mobile-u, a sto se tice update-a do petka ce doci tako bar kazu iz tehnicke podrske, u SAD-u je pusten inace :)

A joke is a very serious thing. Winston Churchill
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Krenuo Mango za WP7

Kaj mob mora bit spojen prek kompa tj zune-a sa pobere mango? Ili moze sam mob upgrejdat se?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Jel netko zna kada se naprvi update na Mango izbrišu li se postojeće poruke s mobitela(SMS & MMS)???

Nikada ne prekidaj ženu dok šuti!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Tko ima problema sa nadogradnjom, kao ja sa omniom 7, evo jednostavan trik da je zune ipak instalira :) 

http://wmpoweruser.com/simple-trick-to-force-the-mango-update/

 

Meni je upalilo iz prve.

-- Ode pile pod kamion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

sorry mozda sam naporan...
kad si napravio update sa force updateom jeli se sve poruke izbrišu ili to zune automatski vrati?? radio sam to sa nodo updateom ali se nesjecam jesu li poruke ostale na mobu. 

Nikada ne prekidaj ženu dok šuti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

update nece nista pobrisat ;)

 

u mene je Omnia 7 sa slobodnim rom-om, al nema još update-a :(

16 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

meni zune javlja da je dostupan update, samo sam na account-u us postavio kao drzavu. neznam jeli to bitno, ali ionako se to jednostavno moze zaobici

 

p.s. bilo je govora da s ovim updateom dolazi hrv tipkovnica. istina????

Nikada ne prekidaj ženu dok šuti!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 1:06 (Vasiona).
12 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

ja sam probao 20x i nije upalilo... :PP

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

isto probao force update.. i nista..

14 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Mogu i ja potvrditi da se Omnia 7 prodavala u T-mobileu. Bila je izrazito jeftina i zbog toga se na cjeniku nalazila svega nekoliko tjedana (mislim da 2-3). Nažalost još nisam dobio update, vidjet ću što će T-mobile napraviti, ako ga ne puste forcat ću pa nek bude.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
mkapic kaže...

Mogu i ja potvrditi da se Omnia 7 prodavala u T-mobileu. Bila je izrazito jeftina i zbog toga se na cjeniku nalazila svega nekoliko tjedana (mislim da 2-3). Nažalost još nisam dobio update, vidjet ću što će T-mobile napraviti, ako ga ne puste forcat ću pa nek bude.

 taman mi je falilo mjesec dana do produženja ugovora kad su sve nestale (a cijena je bila odlična)

kod mene normalno radi.....
15 godina
odjavljen
offline
Krenuo Mango za WP7

Ja imam Omniu 7 (Vip) i meni je update uredno ponužen za Omniu legalno dev otključanu i nadograđenu na zadnju betu, putem Global Publisher Programa. Nažalost, Mango 7720 puca s greškom 80180048. Unatoč plaćanju istih $100 za dev program, GPP developeri nemaju podršku pa se stoga mogu ***** s nadogradnjom.

 

Koliko god se trudio, svaki put imam neki problem s Windows Phoneom i tupavom nadogradnjom kroz telekome. Usto Microsoft vlastite developere tretira kao stoku i ako nisi unutar 10 podržanih zemalja, nemaš pristup ničemu bitnom. Korisnici još manje: Office 365, Azure, Windows Phone, AppHub - ništa od toga u Hrvatskoj nije dostupno legalno uz objašnjenje o "pravnim problemima", dok istovremeno konkurencija u svim tim poljima već godinama nudi podršku i uslugu bez ikakvih pravnih problema.

 

Mislim da je dobra ona konstatacija da je S. Ballmer za Microsoft kao G. Bush za SAD.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Pa kad je došao u ponudu, nije bio baš jeftin, u onoj tarifi za sve 150 je bio uz produženje ugovora i uz 6000 bodova preko 2000kn, tjedan dana prije nego šta će nestat, tamo oko 01.5. je pala cijena na 198kn u total M tarifi pa su digli na 398kn 02.05 popodne, ja sam ga uzeo oko 10 ujutro i bio je 198kn a poslije 12h bio je 398kn u tarifi total M i nakon nekoliko dana je nestao sasvim iz ponude... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

Ja sam dobio u Extra total L (150kn) za 800 kuna i nisam imao bodove jer sam bio prelazeći korisnik. Nisam baš detaljno pratio kretanja cijena tako da neznam, al znam da su isparile u roku keks.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

@cekpi onda si propustio super ponudu jer se u T-mobileu, koliko ja znam, novi ugovor može sklopiti kad ti je stari tri ili manje mjeseci pred istekom :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 10:42 (mkapic).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
mkapic kaže...

@cekpi onda si propustio super ponudu jer se u T-mobileu, koliko ja znam, novi ugovor može sklopiti kad ti je stari tri ili manje mjeseci pred istekom :)

 ajde mi pričaj (da ne velim da sam imao preko 18 000 bodova + trajni nalog)

kod mene normalno radi.....
14 godina
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

Mango je car

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice