Kućna kino projekcija u vrhunskoj kvaliteti

poruka: 6
|
čitano: 1.184
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kućna kino projekcija u vrhunskoj kvaliteti".
10 godina
offline
Kućna kino projekcija u vrhunskoj kvaliteti

Kao i uvijek, već je odigrano. Čak, dvaput.

Pa, koga dopadne sreća njegov projektor.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kućna kino projekcija u vrhunskoj kvaliteti
Nadam se da cu osvojiti posto mi je planu projektor :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kućna kino projekcija u vrhunskoj kvaliteti

uf, omastio bi se ovim rado...jedini komad tehnologije kojem cijena nije pala za lipu u zadnjih 10 godina...

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kućna kino projekcija u vrhunskoj kvaliteti
zlosobno kaže...

uf, omastio bi se ovim rado...jedini komad tehnologije kojem cijena nije pala za lipu u zadnjih 10 godina...

Kako nije? Zar želiš reći da projektor koji je prije 8 godina koštao 6.500 kn toliko košta i sada?

15 godina
offline
Re: Kućna kino projekcija u vrhunskoj kvaliteti

Mozda sam mrvu pretjero, ali da, prije taman 8 godina sam gledo 1080p projektore i cijena mu je bila oko 5-6k kuna. Naravno da su danasnji bolji, ali nekak da NE postoji projektor 1080p za 1000-2000 kn u 2017oj mi je cudno....

14 godina
offline
Re: Kućna kino projekcija u vrhunskoj kvaliteti
zlosobno kaže...

Mozda sam mrvu pretjero, ali da, prije taman 8 godina sam gledo 1080p projektore i cijena mu je bila oko 5-6k kuna. Naravno da su danasnji bolji, ali nekak da NE postoji projektor 1080p za 1000-2000 kn u 2017oj mi je cudno....

Sigurno postoje značajne razlike između projektora od 2000 kn i onih od 7000 kn. Ne razumijem se previše u tehnologiju projekcije, ali vjerujem da bi AVR-ovci vrlo rado objasnili...

 

Ovdje ima i tekst koji malo pobliže opisuje Optomine projektore: http://www.bug.hr/bolex/laserski-projektori-optoma/97460.aspx

Vinko Krištić | BUG Marketing
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 13:18 (vincimus).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice