Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

poruka: 14
|
čitano: 4.456
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lako izbrišite svoje tragove s Interneta".
12 godina
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

Daj isprobaj prije nego napises clanak, ipak neko cita ovakve gluposti.

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

Netko tko je zabrinut za svoju privatnost, pa želi ukloniti svoje tragove sa interneta će biti oduševljen ovime.

There are no stupid questions, just stupid people!
 
20 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lako izbrišite svoje tragove s Interneta
M4R10.1 kaže...

Netko tko je zabrinut za svoju privatnost, pa želi ukloniti svoje tragove sa interneta će biti oduševljen ovime.

 pa da, mora znat sve o tebi da bi moglo to sve obrisat. Naravno, nece raditi kopiju svih tvojih podataka, pinky promise! 

Ako je nekom stalo do privatnosti, a nije do sad vodio brigu moze rucno brisat, podsjetit ce se svoje povijesti pretrazivanja i slicno, zanimljiva procedura, pogotovo kad nadjete sto ste trazili davne 2007./2008.

Linux, Arch Linux.
13 godina
offline
Re: Lako izbrišite svoje tragove s Interneta
W1ck3d8u2z kaže...

Daj isprobaj prije nego napises clanak, ipak neko cita ovakve gluposti.

 Jel možeš molim te argumentirati svoj stav prema tome ? Bilo bi dobro kad bi se ljudi malo više raspričali o takvim i sl. temama, jer nismo ni svjesni koliko smo zapravo ranjivi, ostaljvajući svoje e-mail adrese ili bilo kakve podatke "nekoj tamo" stranici.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
odjavljen
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

Ja sam si baš nedavno dao malo truda i s obzirom da dugo koristim isti chrome account, imam jako puno lozinki spremljenih, tako da sam u settingsima isao od lozinke do lozinke odnosno accounta do accounta i brisao di sam mogao...za ovakvo nesto.neznam dal se usudim ulogirati glavnim mailom...

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lako izbrišite svoje tragove s Interneta
Zin8 kaže...

Ja sam si baš nedavno dao malo truda i s obzirom da dugo koristim isti chrome account, imam jako puno lozinki spremljenih, tako da sam u settingsima isao od lozinke do lozinke odnosno accounta do accounta i brisao di sam mogao...za ovakvo nesto.neznam dal se usudim ulogirati glavnim mailom...

 Na koji način si to napravio ? Jel moš molim te dat malo detaljniji opis.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
odjavljen
offline
Re: Lako izbrišite svoje tragove s Interneta
Sickness kaže...

 Na koji način si to napravio ? Jel moš molim te dat malo detaljniji opis.

 Nije nešto kompleksno i zapravo više služi kao podsjetnik gdje si se sve registrirao. Tek onda slijedi login na stranicu i brisanje računa AKO je to moguće, što ovisi od stranice do stranice.

A što se podsjetnika tiče...moraš biti ulogiran na Chrome-u, ideš u settings > advanced settings > skrolaš malo niže i ponudit će ti pod sekcijom Passwords and forms opciju da klikneš na manage passwords.

Tamo ti piše mail/username s kojim si registriran, stranica na kojoj si registriran i lozinka...

13 godina
offline
Re: Lako izbrišite svoje tragove s Interneta
Zin8 kaže...
Sickness kaže...

 Na koji način si to napravio ? Jel moš molim te dat malo detaljniji opis.

 Nije nešto kompleksno i zapravo više služi kao podsjetnik gdje si se sve registrirao. Tek onda slijedi login na stranicu i brisanje računa AKO je to moguće, što ovisi od stranice do stranice.

A što se podsjetnika tiče...moraš biti ulogiran na Chrome-u, ideš u settings > advanced settings > skrolaš malo niže i ponudit će ti pod sekcijom Passwords and forms opciju da klikneš na manage passwords.

Tamo ti piše mail/username s kojim si registriran, stranica na kojoj si registriran i lozinka...

 A da, bome je jednostavno. Hvala puno :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
7 godina
protjeran
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

Ono što završi na internetu, ostaje na internetu - kraj priče

 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

Njihov web servis deseat.me sposoban je pronaći sve korisničke račune koji su otvoreni s vašim imenom, pobrojati ih na jednom mjestu, te ponuditi shortcute za uklanjanje istih –

 

Malo overstatement kak bi se reklo

1. samo s vašom email adresom

2. samo s google mail adresom - pa to mogu i sam

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

Osim što neće obrisati ništa, nego prijavom na ovo govno ste ostavili još jedan trag više na internetu

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

Ja sam se koristio ovom stranicom.

http://backgroundchecks.org/justdeleteme/

 

Ima skoro sve potrebne izvore i načine za izbrisati svoje račune na internetu.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

Ne vjerujem previše stranici koja koristi IE logo (vjerojanto bez dozvole).

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Lako izbrišite svoje tragove s Interneta

beskorisno

Akrap
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice