Lažnim profilom do zatvorske ćelije

poruka: 34
|
čitano: 7.038
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lažnim profilom do zatvorske ćelije".
14 godina
offline
Lažnim profilom do zatvorske ćelije

Baš glupost, radnja bez ikakve svrhe. Što mu je to trebalo.

MIKROBLOG: Vjerovali ili ne, stvarno mi trebaju samo štapići i stvarno imam samo 500 kn - upadam na kasi
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lažnim profilom do zatvorske ćelije

Zar autor mora upotrebljavati ulicni jezik u clanku da bi pokazao zgrazanje nad tim postupkom? 

"zbog svoje nezrele svinjarije "

"ovog zadarskog glupsona"

"mogla je morona opaliti i žešće"

Valjda postoji i kulturan i pismen nacin da se sve to kaze ili nedostaje rijeci?
Makar i komentar dana, trebao bi postojati nivo, a ovakav "literarni izricaj" bi valjda trebalo ostaviti za nas komentatore.

 

p.s. Nemoj da neko me optuzi da podrzavam ovog "zadarskog morona i glupsona u njegovim nezrelim svinjarijama".  Samo komentarisem krajnje bezvezan stil novinara.

 
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lažnim profilom do zatvorske ćelije
mind_challenge kaže...
DwightSchrute kaže...

 

Da se nebi ekipa koja ima "lažni" FB profil (za zafrkanciju,komentiranje na raznim portalima itd...) bezrazložno uzbuđivala,mirni ste,sve dok ne koristite tuđe osobne podatke bez privole te osobe.

 

  Ja bih sve to pohapsio, čak i one što imaju više profila sa svojim podacima pa trollaju i spammaju.

 

Tako je, ja bih i ove što imaju običan profil pohapsio! 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lažnim profilom do zatvorske ćelije
sashab kaže...

neka mi netko pomogne naci da je donešen neki zakon prije godinu/dvije sve što se nađe na internetu (slika mislim) može se iskoristiti. 

Gdje je to donešeno? Možeš li pronaći? Može li netko drugi pomoći? Ovo moram vidjeti...

domicius
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice