Leteći e-automobili stigli u Europu

poruka: 9
|
čitano: 1.733
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Leteći e-automobili stigli u Europu".
16 godina
offline
Leteći e-automobili stigli u Europu

Lilium is sprdnja. Nisu mogli izabrati neefikasniju konfiguraciju.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Leteći e-automobili stigli u Europu

"Za sada konceptno vozilo leti na daljinsko upravljanje" - Drugim riječima ogromna maketa napravljena od letvica i folije. 

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Leteći e-automobili stigli u Europu

Koji je smisao letećeg automobila?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Leteći e-automobili stigli u Europu

Apsolutno sam u svakoj gužvi ili zatvorenoj prometnici pomislio na željenu mogućnost letenja s automobilima. Prilično sam siguran da će takvo što postojati.

Pitanje smisla letećih automobila jednako je smisleno kao i pitanje automobila u odnosu na konjske zaprege.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Leteći e-automobili stigli u Europu

I ja sam nebrojeno puta pomislio na teleportaciju ali sam  svjestan da to neću doživjeti. Zapravo, teleportacija mi je smislenija od letećih automobila.

 

Leteći automobili (kako to glupo zvuči) smisleni su i izvedivi jedino u potpunonoj automatizaciji, bez upliva čovjeka.  Do toga nam puuuuno fali. Ni auto vulgaris autonomis nije funkcionalan, a ni neće još dugo.

14 godina
offline
Re: Leteći e-automobili stigli u Europu
maximilian kaže...

 

Leteći automobili (kako to glupo zvuči) smisleni su i izvedivi jedino u potpunonoj automatizaciji, bez upliva čovjeka.  Do toga nam puuuuno fali. Ni auto vulgaris autonomis nije funkcionalan, a ni neće još dugo.

 pa lakse je izvesti autopilota za zrak nego za cestu ,vecina letova je odradena uz pomoc autopilota koliko znam ,osim slijetanja ,polijetanja (nek me ispravi ako netko zna tocnije)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Leteći e-automobili stigli u Europu

Autopilot je prilično primitivan uređaj naspram onoga što ti msliš. Nešto kao na Horvatinčićevom brodu, odeš "poslom" i ubiješ dvoje, dvjesto ljudi..

16 godina
offline
Leteći e-automobili stigli u Europu

Eto to su vijesti koje bi očekivali kao normalne. Kada bi živjeli u 1968. i razmišljali kako će biti 2017. :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Leteći e-automobili stigli u Europu
maximilian kaže...

Koji je smisao letećeg automobila?

 Leti. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice