LG-jevi roboti brinu se za putnike i čistoću na ae

poruka: 4
|
čitano: 888
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG-jevi roboti brinu se za putnike i čistoću na ae".
8 godina
offline
LG-jevi roboti brinu se za putnike i čistoću na ae
Tome nije ispod časti da poznavajući četiri jezika pere još i podove!
 
11 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG-jevi roboti brinu se za putnike i čistoću n
danen kaže...
Tome nije ispod časti da poznavajući četiri jezika pere još i podove!

 Znas kaj nista nije ispod casti ako zaradujes dovoljno da prehranis sebe ili obitelj,ispod casti je kad radis a ne mozes ni stanarinu placati pa moras zivjeti s roditeljima do 45. 

8 godina
offline
LG-jevi roboti brinu se za putnike i čistoću na ae
Nažalost, toga će biti sve više. Robota će biti se više, oni će preuzeteti jednostavnije i loše plaćene poslove, dok za one kompliciranije (i bolje plaćene) neće trebati puno ljudi. Rezultat: nezaposlenost.
Jedini način opstanka u takvom svijetu je kvalifikacije, prekvalifikacija, jednom rječju učenje i stručno usavršavanje. To i Vama preporučujem. Nemojte kloniti duhom! Razmislite što biste još mogli raditi ili naučiti raditi. Vlastito me iskustvo, a i iskustvo moje djece uči da sve svaki čovjek može izvući iz gabule za 2-3 godine ako hoće raditi i ako je - prije svega - fleksibilan u izboru zanimanja.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG-jevi roboti brinu se za putnike i čistoću n
Sve što kažete stoji, samo pitanje je koju struku uzeti i da se usavšiš. Od automatizacije malo poslova je sigurno.

Meni osobno posao služi da zaradim sa imam za osnovne potrebe, pošto živim skromno, ne treba mi previše. Ali kako sustav danas funkcionira da nakon posla moram se još usavršavati u slobodno vrijeme. A ja bi u slobodno vrijeme koristio za aktivnosti koje mi neče donijeti novce: druženje sa frendovima, vježbanje, nogomet, gledanje filmova... 😐
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice