LG-ovi televizori s Google TV-om

poruka: 11
|
čitano: 12.708
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG-ovi televizori s Google TV-om".
14 godina
neaktivan
offline
LG-ovi televizori s Google TV-om

Malo je offtopic, ali jel zna neko kako se aktiviraju aplikacije na lg-ovim televizorima. Imam na telki opciju lg apps ali trazi neki login, moram imat neki premium. Ovo vjerojatno znaci da se mora nesto platit sto naravno necu, ali me zanima ako mi neko to moze potvrdit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG-ovi televizori s Google TV-om

Možda trebaš registrirati televizor na LGovim stranicama, pogledaj na http://gb.lgappstv.com/appspc/main/main/main.lge

 

Domaću recenziju jednog Lg televizora sa opcijom LGapps imaš na recenzija-lg-42lw5500

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 16:06 (McD).
16 godina
offline
LG-ovi televizori s Google TV-om
A jesu se svi ustrtali oko objave Apple TV-a, pa sad izbacuju gluposti. A kad Apple izađe opet bi ih mogao ostaviti u pepelu.
 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
LG-ovi televizori s Google TV-om

 

Na isto sam i ja pomislio.

Google google, svugdje guraju prste.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG-ovi televizori s Google TV-om
Malto kaže...
A jesu se svi ustrtali oko objave Apple TV-a, pa sad izbacuju gluposti. A kad Apple izađe opet bi ih mogao ostaviti u pepelu.

lol, izgleda da je tako....

15 godina
offline
Re: LG-ovi televizori s Google TV-om
seljak007 kaže...

Malo je offtopic, ali jel zna neko kako se aktiviraju aplikacije na lg-ovim televizorima. Imam na telki opciju lg apps ali trazi neki login, moram imat neki premium. Ovo vjerojatno znaci da se mora nesto platit sto naravno necu, ali me zanima ako mi neko to moze potvrdit.

 

Trebaš biti registriran da bi mogao instalirati aplikacije iz tog store-a.

imam doma 42lv375s i isto je tako. al čak su i dobre aplikacije, redovito se update-a soft. i sve radi jako lijepo.

moj ima oko 330mb interne memorije za aplikacije, a vjerujem da svaki njihov smart tv ima bar nešto isto.

 

kaj se tiče premiuma, tu postoji i par aplikacija za plaćanje ali je to jasno naznačeno tako da nemreš zeznut (ionako nema sustava plaćanja kod nas).

al ima dosta dobrih free aplikacija za gledanje spotova, koncerata i slično. a i igrice dobro dođu kad dolete klinci od susjeda i prijatelja :P

http://mrxa.3dhr.net/
15 godina
offline
Re: LG-ovi televizori s Google TV-om
Malto kaže...
A jesu se svi ustrtali oko objave Apple TV-a, pa sad izbacuju gluposti. A kad Apple izađe opet bi ih mogao ostaviti u pepelu.

O čemu ti? pa kad je google još izbacio google tv? otkad još imaš sony tv-e i logitechove ( ako se ne varam) STB-eve za google tv?

ne pričaj gluposti

 

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG-ovi televizori s Google TV-om
mrxa1 kaže...
seljak007 kaže...

Malo je offtopic, ali jel zna neko kako se aktiviraju aplikacije na lg-ovim televizorima. Imam na telki opciju lg apps ali trazi neki login, moram imat neki premium. Ovo vjerojatno znaci da se mora nesto platit sto naravno necu, ali me zanima ako mi neko to moze potvrdit.

 

Trebaš biti registriran da bi mogao instalirati aplikacije iz tog store-a.

imam doma 42lv375s i isto je tako. al čak su i dobre aplikacije, redovito se update-a soft. i sve radi jako lijepo.

moj ima oko 330mb interne memorije za aplikacije, a vjerujem da svaki njihov smart tv ima bar nešto isto.

 

kaj se tiče premiuma, tu postoji i par aplikacija za plaćanje ali je to jasno naznačeno tako da nemreš zeznut (ionako nema sustava plaćanja kod nas).

al ima dosta dobrih free aplikacija za gledanje spotova, koncerata i slično. a i igrice dobro dođu kad dolete klinci od susjeda i prijatelja :P

ne zeli mi se registrirat. Kad idem na sign up, pod region, kaze da jos nije omogucena usluga lg apps u Hrvatskoj. Kako ste vi?

15 godina
protjeran
offline
LG-ovi televizori s Google TV-om

napokon kupujem tv :) jos sam uvijek na 11 godina starom quadro crt-u :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG-ovi televizori s Google TV-om
seljak007 kaže...
mrxa1 kaže...

ne zeli mi se registrirat. Kad idem na sign up, pod region, kaze da jos nije omogucena usluga lg apps u Hrvatskoj. Kako ste vi?

 

Iskreno da ti kažem da se nisam registrirao jer me ne interesiraju pretjerano te aplikacije.

Lako moguće da to još nije moguće kod nas, budem baš pokušao danas.

 

Opet, moguće je da je izašla nadogradnja koja to omogućuje a telka ti nije preuzela (iako bi trebala automatski).

 

http://mrxa.3dhr.net/
15 godina
offline
Re: LG-ovi televizori s Google TV-om
seljak007 kaže...
mrxa1 kaže...

ne zeli mi se registrirat. Kad idem na sign up, pod region, kaze da jos nije omogucena usluga lg apps u Hrvatskoj. Kako ste vi?

 

Evo ga, danas sam ujutro (13:20 al sam na GO tako da je jutro hehe) probao registraciju i uspjelo je jako brzo iz prve.

Evo i fotki da se uvjeriš da šljaka ;)

 

prije registracije prije registracije
sama registracija sama registracija
nakon registracije (gumb gore odjava) nakon registracije (gumb gore odjava)
premium dio premium dio
aplikacije aplikacije
app app
instaliranje instaliranje
instalirano instalirano
moje aplikacije moje aplikacije
sama aplikacija sama aplikacija
http://mrxa.3dhr.net/
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 13:36 (mrxa1).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice